Помните ли ме?
Доста време се поизгубих, но така се стекоха обстоятелствата... Успях обаче да ви изчета от край до край - имало е ужасно неприятни моменти, но и много радостни мигове. Силно ви прегръщам всички и ви пожелавам безгранично щастие занапред!
Около нас какво ново - Деян беше на село при баба си, понеже аз бях командировка във Виена за 1 месец, сега тръгна пак на градина. Ей, момичета, да знаете какви детски площадки има във Виена - направо ми се ревеше за нашите деца колко са ощетени...
Виждам, че си говорите за затъпяване - споко, всяка майка минава по тоя път. И аз бях така, но после всичко се стабилизира. И сега дори ми липсват тия моменти, когато мислите ми бяха само в пюрета, памперси, гукане. Сега Деян е вече мъжле
.И аз ще се оглеждам по улиците за някоя мама. Като си спомня, така се запознах с мама Ели
. Много беше приятно.Пожелавам ви приятен ден и много усмивки
!
какво правите?То вярно,че всички сме навън в това хубаво време,ама драснете по някой ред
. Много сте ми далече. А мамите от центъра май не си правят срещи