Работещи майки 2006 г. - тема 17

  • 21 259
  • 442
# 180
Крайно време беше, мама му стара Mr. Green
 Туй за поздрав Wink Аз съм сватята  Joy Където трябва се подписвам че кандидат-роднината е пълен кукумицин и си е съвсем за нашите редици.Само с Герчо може да се конкурира Laughing

И за да не е много офф..... Blush споделям че приключих работната седмица.Сега най-егоистично пия кафе пред компа и след малко изчезвам да прибирам дзверо от ясла.
Виж целия пост
# 181
Крайно време беше, мама му стара Mr. Green
 Туй за поздрав Wink Аз съм сватята  Joy Където трябва се подписвам че кандидат-роднината е пълен кукумицин и си е съвсем за нашите редици.Само с Герчо може да се конкурира Laughing

Сватьо, имаш я миялната  Joy

Като новак, плахо пристъпящ в редиците, да се отчета, че излизам т.е излитам за 1 час почивка - обедна  Mr. Green Надявам се през това време да не взривят София  Wink
Виж целия пост
# 182
Хайде добре дошла и на nana77.
Аз ли съм най-големия кукумицин, бе девойки  fight. Такава кротка и хрисима... Аз ли съм виновна, че всички около мен са изперкали тотално, та аз светя като сфетофар в тая пуста София  Joy Joy Joy. И да ви кажа, че Катето не е по-малко луда и Равия там да не се скатава, че fight.
velmar , как ти завидях за края на работната седмица ако знаеш..... Края на моята работна седмица се очертава някъде около 16.10 и добре, че е Калината, че поне няколко часа уикенда ще си разнообразя животеца, че дните ми са едни такива ужасни не е за разправяне. Редуват се някакви кошмарни часове на идиотска работа т типа - всичко за вчера с едни часове, в които няма кой да ме напсува. луда работа, ама...
Виж целия пост
# 183
..... в които няма кой да ме напсува. луда работа, ама...

и да има кой, няма да смеят... хихи....

НАна, добре дошла на теб и твоя Калоян. какво работиш?
Виж целия пост
# 184
Пиша и псувам  Mr. Green Демек проЗД журналист. Понякога по 30 часа на уикенд, понякога по 16 часа на ден. Както дойде и както го сътворят политиците, престъпниците /ох, това беше тафтология  Wink/ и пияните шофьори  Laughing
Виж целия пост
# 185
Нана, добре дошла и от мен!

Края на моята работна седмица се очертава някъде около 16.10

Герчо какво значи това, 16.10.2009 ли? Или 16.10 часа всеки ден?
Виж целия пост
# 186
Велмар, какъв край на работната седмица, днес е четвъртък. Взех да завиждам  Wink
Нана, тафтология, а  Joy

Герчо, за това ли по цяла нощ светофарите в София работят  hahaha

Всъщност и аз приключих работната седмица, закото в петък и събота няма да се трудя, дори ми се очертава едно прескачане до вилата за събота.
За сметка на това започвам новата работна седмица от неделята  Laughing
Виж целия пост
# 187
Нана, добре дошла и от мен!

Края на моята работна седмица се очертава някъде около 16.10

Герчо какво значи това, 16.10.2009 ли? Или 16.10 часа всеки ден?
За съжаление нямам представа как изглежда света в 16.10 следобед  Sick. Никога не съм свършвала работа по това време на деня...Имах предвид 16.10.2008 когато евентуално ще мога да си взема почивен ден - до тогава на тръстиката с няколко свободни часове през деня за уроци през уикенда и свободни вечери за детето и учене...
Виж целия пост
# 188
Герчо, изпуснала си, той почивния ти ден мина преди 14 дена  Joy
Виж целия пост
# 189
Хм, преместването може и да се окаже за добро. Здравей, Нанаbouquet
Аз ви чета за разтоварване, че нещо ми е нервно. В тая къща всеки си прави каквото си иска и всички си мислят, че могат да ме юркат и да ме увикват! Тийнейджърът постоянно ми лази по нервите, "главата на семейството" контактува с мен само по повод "дай ми", "донеси ми" или  "направи...", а за капак малкият пикльо  от 2-3 дена е невъзможен - тръшка се, крещи ако не стане неговата, драска, щипе, скубе, посяга да ме бие - просто недоумявам какво се случи с доброто ми детенце! Давайте съвети, ако можете, че ще истерясам, а това не води до нищо хубаво...
Виж целия пост
# 190
зарежи ги да се оправят по мъжки. върни се след 2 седмици.
ефектът ще трае поне 3 седмици. след това стигате до точка А Joy С НАЧАЛЕ !

гушкам те и ти съчувствам.

или си купи фотоапарат.

Иван навлезе в теръбъл ту...
може да му писва да стои у дома, също така може вече да има нужда от различна компания, детска и да общува повече с други бебета, по възможност малко по-големи от него. и да прави нови неща.

ако не си преуморена, качвай го на колата и заминете някъде за уикенда. при ваште? хем ще го гледат, хем ще се махнете и двамата. ако е хубаво времето, се махнете от софия и ходете по полянки.
Виж целия пост
# 191
Добре дошла на новата кукумицинка  Hug
 Роза, или годината си объркала, душо, или нещо календара ти е много назад. newsm78
 Наталче, осъзнавам, че часа е съвсем достатъчен за обяснение, но съм в неведение "Какъв тинейджър има у вас"?  Аз си мисля,че си имаш само Иван, но явно  newsm78
Мили хора, за мен почивката свършва утре. От първи съм на тръстиката отново.  Това с тръшкането явно е период при всички около и след 2 години. При нас е същото  #Crazy Моя мъж, милия вече вика на дребната "Наталийо" и тя се радва, като си мисли,че е нещо хубаво  Mr. Green Пък той му се реве. Ама така е, да беше зел участие като я правихме, да не е спал  Joy
 Кали, може ли вместо фотоапарат да си  купя ботушки примерно Blush БЛагодаря, ще разгледам утре  bowuu
 Катенцето прибра ли се вече? Рози, като видиш сватята и снахата, да ги нагушиш от мен! Hug Hug Hug
Лека ви и спорен ден утре!  bouquet
Виж целия пост
# 192
Добро утро и благодаря на всички за топлото посрещане!

Аз глътнах половин кафе с първата цигара в опит да си отлепя очите, че точно след 17 минути трябва да се залепям за компа и да се почва  Mr. Green Днес освен големия шеф, който е по света и малкия шеф няма да го има, та ще творим на спокойствие  Wink

Миньон моят е същият. Ужасните две ли са не знам, само се моля това да се прекрати след известно време преди да съм нахлузила усмирителната риза.
Виж целия пост
# 193
Добро утро и от мен! Закарах дзверо на ясла и , макар да не съм на работа днес, в дух на съпричастност с вас, сядам на компа с кафе в ръка.Имам да върша сума ти неща, ама- ще чакат щото съм леко неадекватна още...  Crazy
С ужасните 2 съм се примирила.А периода с хапане и щипане го минахме вече под влияние на яслата.Надявам се да не повтаря Twisted Evil
Виж целия пост
# 194
Мале, мами - аз съвсем съм изперкала - шъ знаете... Имах предвид 16.11 което е след 2 седмици и малко...
Наталке, бебешкия пубертет е нещо страшно... хубавата новина е, че след 1 седмица ще си е пак твоето добро детенце, а лошата е, че ще е твоето добро детенце 1 седмица и после наново. Казват, че на 3 г се оправяли и чакам с нетърпение, защото до тогава или ще са го взели социалните или мен ще ме вземат в лудницата. Вчера изяде един бърз шамар за отскок и стана на бързо много добър... Както казват старите хора - боят не е възпитателен, но по някога е наложителен... Просто на моменти ми иде да се застрелям от упор, а като премине кризата се чудя как е успял да ме ядоса този спокоен и уравновесен млад мъж...  Joy Joy Joy.
За Катенцето - вече са вкъщи, но не съм ходила да ги видя. Сигурно уикенда, ако Катето е във форма, че не знаеше как ще я карат след като се приберат. Коментара от онзи ден е, че малката отсега е с характер и не мирясва докато не стане нейното. катенцето ще бъде майка кърмачка - дошла  и е кърмата, та ще видим и мъж и дали ще изсържи на напрежението  Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия