Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 518
  • 1 988
# 1 005
Мимс, ти ме хвърли в джаза. Сега пък и Стрип мислех,е са три Агента Embarassed
Виж целия пост
# 1 006
Не знам защо, но си представям Метрсата като подобна на Лавли на СДП. Rolling Eyes (сигурно заради тумбестите шишенца) Имат ли нещо общо двата?

Може ли нещичко за този Париж на YSL? В момента покрай Нина Ричи-то съм на много парижка вълна! Mr. Green

Виж целия пост
# 1 007
Аз съм голяма фенка на Нина на Нина Ричи,всички на Thierry Mugler,Crystal Noir на Versace.....общо-взето на сладникавите миризми. baby_neutral
Кой от трите Агента да взимам? Mr. Green

Малко късно се включвам, но след като обичаш сладникави - вземи четвъртия - Стрип. Най-сладък е от всички. Ако ти се рискува де.
Мерси много,но мисля от бг сайт да си поръчам тестер,а Стрип никъде го няма. Peace
Дилемата е Метресата или Емоционалния?
Виж целия пост
# 1 008
Мимс, ти ме хвърли в джаза. Сега пък и Стрип мислех,е са три Агента Embarassed

Стрип е четвъртият. Ето го.
Ето му описанието във Фрагрантика.
Виж целия пост
# 1 009
Мимс, ти ме хвърли в джаза. Сега пък и Стрип мислех,е са три Агента Embarassed

Стрип е четвъртият. Ето го.

Тенкю  bouquet Ама май още отзиви ще трябва да прочета преди да го поръчам Hug
Виж целия пост
# 1 010
Не знам защо, но си представям Метрсата като подобна на Лавли на СДП. Rolling Eyes (сигурно заради тумбестите шишенца) Имат ли нещо общо двата?

Може ли нещичко за този Париж на YSL? В момента покрай Нина Ричи-то съм на много парижка вълна! Mr. Green



Аз пък търся този Paris, но никъде го няма:

Виж целия пост
# 1 011
Estellia,тук го има http://www.parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offe … amp;offer=3490767
Виж целия пост
# 1 012
Не знам защо, но си представям Метрсата като подобна на Лавли на СДП. Rolling Eyes (сигурно заради тумбестите шишенца) Имат ли нещо общо двата?

Може ли нещичко за този Париж на YSL? В момента покрай Нина Ричи-то съм на много парижка вълна! Mr. Green



Няма общо....Метресата е по сладка и ориенталска,Лавли прилича повече на Емоционалния агент.Париж на мен не ми харесва,мирише ми на одекокон...ако мога да съм ти ориентир...защото аз и Париж като град не харесвам Embarassed
Виж целия пост
# 1 013

Благодаря, Мелиса!  bouquet
Ще си го поръчам в най-скоро време. Party
Виж целия пост
# 1 014
мими23, благодаря! Hug Най-много мразя парфюми, дето да ме удрят в носа като одеколони, не е за мен този Париж! За града не знам, не съм била никога, но парижката либоФ на Н. Ричи напоследък много ми пасва на настроението, та затова съм на такава вълна.

Естелия, а другият какъв е? Струва ми се да е по-лек и цветен май? newsm78
Виж целия пост
# 1 015
Не знам защо, но си представям Метрсата като подобна на Лавли на СДП. Rolling Eyes (сигурно заради тумбестите шишенца) Имат ли нещо общо двата?

Може ли нещичко за този Париж на YSL? В момента покрай Нина Ричи-то съм на много парижка вълна! Mr. Green



Няма общо....Метресата е по сладка и ориенталска,Лавли прилича повече на Емоционалния агент.Париж на мен не ми харесва,мирише ми на одекокон...ако мога да съм ти ориентир...защото аз и Париж като град не харесвам Embarassed
Метресата тежка ли е ?И на кой парфюм напомня?  bouquet
Виж целия пост
# 1 016
Мелиса, не е тежка Метресата, но на мен лично ми е трудно да я оприлича на някой друг парфюм. Нежни цветя и алдехиди. Весела някаква. Ако търсиш суперсериозно ухание, това не е тя. Фриволна и закачлива. Това е Метрес за мен.
Виж целия пост
# 1 017
Bellucci, тествала съм този Paris и първото, което изникна като асоциация в мен беше "алдехиди". После във фрагрантиката гледам, че е определен като "цветен".
Да, цветен е, но цветята са силни, остри и много сапунисани. Такива алдехидни нотки не съм усещала дори в определените като "алдехидни" аромати, а в пирамидата на парфюма ги няма.
Много странно усещане, опитай го в някоя Бюти Зона.

Мими, бъркаш нещо душко, Метресата изобщо не се доближава на километри до ориенатлските аромати!
За мен е точно както Mims описа - цветна, закачлива флиртаджийка е тя.  Grinning
Виж целия пост
# 1 018

да  Peace
не съм мирисала Емоционалния скоро и не го помня

Не знам защо, но си представям Метрсата като подобна на Лавли на СДП. Rolling Eyes (сигурно заради тумбестите шишенца) Имат ли нещо общо двата?


не

пп докато прочета трите пропуснати страници, вие сте отговорили на всичко  Laughing
Виж целия пост
# 1 019
За мен е точно както Mims описа - цветна, закачлива флиртаджийка е тя.  Grinning
Подкрепям, само добавям за мен страстна и много секси.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия