Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 507
  • 1 988
# 1 125
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
На мен пък Рюмюра не ми стои добре. Нищо сладко и секси не намирам в него Rolling Eyes
Не ,че сладко е равно на секси, но ми е доста хладен Confused

Да не говориш за Рюмюр 2,той е по хладен и розов.
На мен ми идва точно като Лавли но по топличък и сладък...
Виж целия пост
# 1 126
Мани ги Рускинките не знаят, затова си се объркала. Joy
Виж целия пост
# 1 127
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
На мен пък Рюмюра не ми стои добре. Нищо сладко и секси не намирам в него Rolling Eyes
Не ,че сладко е равно на секси, но ми е доста хладен Confused

Да не говориш за Рюмюр 2,той е по хладен и розов.
На мен ми идва точно като Лавли но по топличък и сладък...
Точно Рюмюр си е. Hug Незнам ,но на мен много странно се развива, а го харесах на приятелка Simple Smile
Виж целия пост
# 1 128
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
На мен пък Рюмюра не ми стои добре. Нищо сладко и секси не намирам в него Rolling Eyes
Не ,че сладко е равно на секси, но ми е доста хладен Confused

Да не говориш за Рюмюр 2,той е по хладен и розов.
На мен ми идва точно като Лавли но по топличък и сладък...
Точно Рюмюр си е. Hug Незнам ,но на мен много странно се развива, а го харесах на приятелка Simple Smile

Може...
Аз като помириша Провокатора на някой друг и ми се повдига,а като се напръсках веднъж много ми хареса и го пожелах...странно е,но е обяснимо.Аз например съм с висока киселинност на кожата,само злато мога да нося,всички други метали почервеняват,пожълтяват и почерняват...парфюмите издържат много кратко като се напръскам или се променят до неузнаваемост,чак сама не ги разпознавам...
Виж целия пост
# 1 129
А за този нещо да кажете

Никой не ми отговори за впечатления.
Виж целия пост
# 1 130
Мими, Александър Маккуин е син на Уестууд Hug
Не Алигзандър Маккуин не и е син,а синът Джоузеф Уестууд и притежава магазин за бельо Агент Провокатор и така е известен самия той.
Боже, никога не е късно човек да стане за резил. Странно защо в руските сайтове четох,че е Ал. Маккуин сина и Embarassed

възможно е Маккуин-чо да е работил за ВУ и от там да идва объркването

пп аз имам парфюми, от които ме боли гърлото  Shocked - с много натрапчива зелено-шипрова нотка - всеки път, когато нося Агент Провокатор и Инстинкт Д'Инимале се повтаря едно и също, цял ден без друга видима причина; първоначално мислех, че си въобразявам, но изобщо не е така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 131
Снощи се обидех на това
Мани ги Рускинките не знаят, затова си се объркала. Joy
и цала вечер не съм поглеждала любима темичка Joy
Днеска вече ми мина ...
Денси ,парфюми на MARINA DE BOURBON има ги и в ЦУМа и в "Блик".
http://www.aromat.ru/parfum/women_name.php3?prod=1515&cat=292&let=p
С две -три думи :
бонбона с вкус на ягода  върху клонче от елха Simple Smile
Виж целия пост
# 1 132
Днес давам втори шанс на Агента. Понеже няма да има много хора покрай мен, та си рекох, че е редно да се пробваме взаимно пак. Пък и времето е различно, а най-важното - настроението е различно.
Засега Донята спазва благоприличие, а Дон Сапун спинка. Усещам свежест и бодлички в гърлото (както писа бубанка, при мен някой път шиприте също предизвикват дразнене в гърлото, но това не ми пречи да съм им фен). А, по този повод, във Фрагрантиката АП не го дават да е шипър. Някаква друга група беше. Обаче по върховете си е шипър.
Минал е един час едва от пръскането. Сложих и по китките, че да не губя аромата и все да ми е под ръка.
Не залагам, че пак ще е същият резултат, може пък да си допаднем този път. Не змам дали искам да е така, че май се презапасих с разни аромати и не ми стигат дните да ги пробвам подобаващо всичките. Кели Калеша така и не успях да го изтествам добре. Сложих го един ден, но бях пропуснала да е по китките и го загубих. 
Виж целия пост
# 1 133
Открих Будоар в www.megashop.bg
Виж целия пост
# 1 134
А, по този повод, във Фрагрантиката АП не го дават да е шипър. Някаква друга група беше. Обаче по върховете си е шипър.


Tия от Фрагрантиката понякога хич не са в ред.
Чист цветен шипър си е Агента, и за моя нос и за osMoz.

Случвало ми се е на 100% да съм убедена, че парфюмът е цветно-шипров при тест (като Le Parfum by Sonia Rykiel примерно).
Познайте какъв го дава Фрагрантика? Ориенталски  Shocked   Проверявам в osMoz, цветен шипър си е, разбира се!
Виж целия пост
# 1 135
Усещам свежест и бодлички в гърлото (както писа бубанка, при мен някой път шиприте също предизвикват дразнене в гърлото, но това не ми пречи да съм им фен). А, по този повод, във Фрагрантиката АП не го дават да е шипър. Някаква друга група беше. Обаче по върховете си е шипър.

тъкмо мислех, че съм изкукала  Laughing
изобщо, прекаляването с парфюми ми е предизвиквало най-различен физически дискомфорт: болки в стомаха / рязко чувство на глад / позиви за повръщане / главобол / гърлобол ... а аз обичам да прекалявам с парфюмите  Crazy

абсолютен шипър си е, независимо как го класифицират във Фрагрантика /в осмоз са го признали за флорален шипър/


той си е там от доста време Simple Smile
Виж целия пост
# 1 136
А видя ли колко струва. Joy

Снощи се обидех на това
Мани ги Рускинките не знаят, затова си се объркала. Joy
и цала вечер не съм поглеждала любима темичка Joy
Днеска вече ми мина ...
Денси ,парфюми на MARINA DE BOURBON има ги и в ЦУМа и в "Блик".
http://www.aromat.ru/parfum/women_name.php3?prod=1515&cat=292&let=p
С две -три думи :
бонбона с вкус на ягода  върху клонче от елха Simple Smile
Извинявай Tomaru в никакъв случай не съм целяла да обидя някого. Това е прост майтап. Ти знаеш.Благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 1 137
Аз получавам гърлобол от бялото Емпорио, а главоболие- от златното  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 138
На мен от златното Емпорио ми се повръща /след като се развие/. А толкова исках да се харесаме...
Виж целия пост
# 1 139
Щом и други имат странични ефекти от парфюми, значи май не си внушавам, че от някои силни аромати ми се зачервява лицето, все едно съм вдигнала кръвно. Случва ми се редовно с Органза, Адикт и Самсара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия