Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-добрите видове захарни покрития за торти за начинаещи?
Как да изрежете блат за торта и как да го сиропирате?
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-добрите видове захарни покрития за торти за начинаещи?
-
Как да изрежете блат за торта и как да го сиропирате?
-
Как се използват прахообразните хранителни оцветители?
-
Как да намажа тортата отстрани с крем, без да зацапам подложката?
-
Какви са основните теми в дискусията?
Браво за куража да я направиш
За заглаждането няма да говоря, сама го виждаш, а и другите са казали ... Страхотна торта, браво 
така най-тежката идва най-отдолу и нагоре са по-леките торти.
- всеки етаж е различен и във всеки етаж има шишчета и твърди подложки за основа. Има освен това и дълго шишче, което минава през първия и втория етаж за ос и едно, което минава през втория и третия етаж... Нали не смяташ, че съм започнала да правя такава торта без предварителна подготовка и без да изчета всичко в интернет по всички български, немски и английски сайтове и форуми.
Да си жива и здрава и много щастие и любов да те съпътстват
как стои така килната на една страна без да пада.

хубав празник днес и от мен!
), счетох за омаловажаване на моя труд, усилия и желание, които, уверявам те, не бяха никак малки...
Ванче бре душко , ти май наистина си "пооздравяла" днес .
- така че всички да се чувстват поздравени
)- не изглеждат перфектно , няма как да стане . Иначе Американските не че са само тип кекс ( със много масло за да стягат блатовете) ами и масления им крем е от тази растителната мазнина ( а не масло) , защото тя издържа повече и не се размеква както маслото. Като прибавим за капак и 3 чаши захар на 1 чаша масло - става "бетон". Захарта не му позволява на този айсинг да мръдне ( след като е стегнал в хладилника) . От там нататък - можеш да кълцаш , моделираш както сърце ти желае , друг е въпроса кой ще я яде тази торта 