Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 385
  • 598
# 315
Тя, Бомбата, ако реши да идва така, все ще се намери кой да я дотъркаля, с тиквата барабар.
Виж целия пост
# 316
Верно ще ни заметат, а и копривака се скри. Дали важи офертата още... newsm78 .

само се опитвам да си представя какво е било в темата преди да ви заметат... Shocked
Безсрамници!!!

Хич не съм се покрила. Компа нещо ми върти номера, 2 дена подред в около 6 вечерта се изгася сам и после няма пускане, чаааак на сутринта, възмутена съм, това е саботаж...
Виж целия пост
# 317
Лили, дали пък  мъж ти не е направил някакъв тарикатлък  smile3508 ?
Виж целия пост
# 318
Лили, дали пък  мъж ти не е направил някакъв тарикатлък  smile3508 ?

не мисля, на него му трябва повече отколкото на мен и той обикаля и гпо псува, нещо трябва да се смени просто...
Виж целия пост
# 319
И аз със сигурност ще съм маскирана - току що закупих костюма  smile3508
Детето също е уредено като afwitch
Виж целия пост
# 320
Василисо, хич не се оплаквай  Naughty
Аз бях с престилката на бащата на моя дружка,
а той 20 минути преди да ми я даде лежеше под
една кола  ooooh! Елека от козя кожа пък е
на баба й, която в момента е на 102 години,
а с него са я завивали като бебе  Rolling Eyes Shocked #Crazy ooooh!
Страх ме беше да не се разпадне в движение  ooooh!
Моля те, недей! Цял живот ще страдам, че тогава не успях да дойда.  Naughty Най-добрата маскировка на всички времена.   bouquet
Виж целия пост
# 321
То хубаво ще идвам с компаньонка, но късно забелязах, че съм тръгнал на маскен бал. Ще изпадна в дълбокомислие. Тоска Трубадурова. Flutter
Виж целия пост
# 322
Небесна, може пък като компаньонки да се маскираме. Хем като приключи и някой лев да заработим  Laughing...
Виж целия пост
# 323
Аз реших да съм Тоска, ти ще си Павароти в роля. Решено е! Naughty
Ей, Сингапурь какви идеи ражда!
Виж целия пост
# 324
Аз реших да съм Тоска, ти ще си Павароти в роля. Решено е! Naughty
Ей, Сингапурь какви идеи ражда!
Прочетох Павароти в роКля Joy

За мен ще бъде радост за лявото ми очо, да ви видя пак Hug
Виж целия пост
# 325
Записвам се с дама,
значи сме двама.

Радостта ми е голяма,
че ще видя теб и твойта дама. Grinning Mr. Green
Виж целия пост
# 326
На линия сме с Роси, ако иска- и таткото
Виж целия пост
# 327
И аз се записвам , надявайки се , че маскировъчния костюм не е задължителен   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 328
И аз се записвам , надявайки се , че маскировъчния костюм не е задължителен   Rolling Eyes

Шушка, някой даде идея за компаньонки  Peace
Няма да съм на работа - това е нашия шанс!!!

Дърта, ама се озъртааа - дали ше е тъмно - барем мойте бръчки да скрие  Whistling
Виж целия пост
# 329
И аз се записвам , надявайки се , че маскировъчния костюм не е задължителен   Rolling Eyes

Шушка, някой даде идея за компаньонки  Peace

Туй не го разбрах  Rolling Eyes  Embarassed
/не съм чела темата /
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия