Общофорумен Коледен купон-карнавал - 14-ти декември, ресторант Славяни

  • 28 380
  • 598
# 450
Може и нас да броите двама......пък каквото сабя покаже Wink
Виж целия пост
# 451
Може и нас да броите двама......пък каквото сабя покаже Wink

Радвам се, че ще те видя живот и здраве  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 452
Аз ли съм се объркал или датата е сменена?
Не ставаше ли дума за 21/12/2008г. неделя?
Виж целия пост
# 453
Аз ли съм се объркал или датата е сменена?
Не ставаше ли дума за 21/12/2008г. неделя?

Ставаше, но поради липса на заведение датата беше сменена Peace
Виж целия пост
# 454
Преброих се и аз, ще видя дали ще удали някой дкакпота да го взема със себе си  Wink
Виж целия пост
# 455
Преброих се и аз, ще видя дали ще удали някой дкакпота да го взема със себе си  Wink
Flutter Whistling Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 456
И ние с Кот сме на линия. bowuu Laughing
Виж целия пост
# 457
Поръчах си куку-екипа. Дано дойде преди събота  Praynig

И ние с Кот сме на линия. bowuu Laughing
По една на ден нали. Да не прекаляваме  Wink
Виж целия пост
# 458
Поръчах си куку-екипа. Дано дойде преди събота  Praynig

Купона не е ли в неделя  newsm78
Виж целия пост
# 459
 Embarassed В неделя е.
Щях да се тръсна маскирана в Събота  ooooh!
Виж целия пост
# 460
...
Щях да се тръсна маскирана в Събота  ooooh!

 hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 461
Може и нас да броите двама......пък каквото сабя покаже Wink

Радвам се, че ще те видя живот и здраве  Heart Eyes Hug


 Hug  Много ще се радвам да те видя - и да те разпозная, че на "дегизировки" си силна Heart Eyes Grinning Шегувам се Hug Вторият е малкото слънце, дано да има и други дечица, мнооооого ще е доволна. Само да сме живи и здрави- ще се видим Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Слънце,много се радвам,че ще те видя!!!! Hug
Виж целия пост
# 463
Божичко, добре че погледнах! Shocked
И аз щях да се изтърся в събота по маскировка.  hahaha Май нямаше да съм сама, като гледам, де.  Mr. Green
Виж целия пост
# 464
Embarassed В неделя е.
Щях да се тръсна маскирана в Събота  ooooh!

99% няма да съм маскирана ..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия