Той е силен играч, освен това има поддръжници в журито.
Аз на тяхно място, щях да му бия шута.
и че има хора, които да ги следват като кучета...Изключително са ми противни всички участници( извинявам се на тези, които си имат любимци сред тях)


Ако толкова искаха да махнат Николай, защо изобщо го върнаха на острова? Абе нещо много глупави работи стават.
Ако бяхме ние с Трейси там, щяхме с лекота да ги изхвърлиме тия шматароци.
Ако толкова искаха да махнат Николай, защо изобщо го върнаха на острова? Абе нещо много глупави работи стават.
Ако бяхме ние с Трейси там, щяхме с лекота да ги изхвърлиме тия шматароци. 
) и сме готови. То нали в нашия Сървайвър коалициите се правят, още пред да е започнала играта. 
Явно много им беше важно той да остане.
Препоръчани теми