Обади се на счетоводителя си, повечето пъти при тях се оказва проблема. Иначе как си, само те мисля
Имате и нашите стиснати палчета.
Ще взема и аз да се пробавам да спретна нещо такова, не звучи никак сложно. Тъкмо за Коледа и Нова Година, сътветно за РД на Ивана ще сме на село и ще се наложи да сме на домашна торта. Почвам от сега да тренирам. 




))
)) 
И няма да те упрекнем, ти знаеш кое е най-доброто за вас, дано събирането ви е успешно и нещата си дойдат на мястото. Мими има нужда от татко си и той трябва да е до вас. Пожелавам ви много щастие 

, отговориха ми, че нямам подадена декларация, копирах отговора и веднага го пейстнах на нашета счетоводителка, която ме успокои, че тъй като фирмата дава заплати с един месец назад, ще ми я подадат сега и парите друг път.
Та така аз ще съм си с тези 140лв, този месец. А другия месец по празниците ще ми преведат сигурно половината от 220лв. 
Цял ден се опитва да спи и се дави, но пак заспива, явно много му се спинка.
,и аз много се надявам да се реализирам по професията.А магистратура догодина,тази изпуснах срока. 
И няма да те упрекнем, ти знаеш кое е най-доброто за вас, дано събирането ви е успешно и нещата си дойдат на мястото. Мими има нужда от татко си и той трябва да е до вас. Пожелавам ви много щастие 
! Пожелавам ви много щастие и разбирателство от тук нататък и да се радвате на най-хубавото - малката Мария 



. Браво мила, много добре си се постарала, а в неделя още повече 
А по-зле ще става 
- като се събуди в 3:30, упражнявахме изкачването по всевъзможни вертикални повърхости чак до 5:30 



! Пожелавам ви много щастие и разбирателство от тук нататък и да се радвате на най-хубавото - малката Мария 


явно аз малко го обличам моето дете като чета за чорапогащници, ватирани панталони .........ами като стане нула градуса. Но може би защото аз ненавиждам чорапогащници и затова и не я тормозя с тях. Ние излизаме както сме си вкъщи с анцуг и чорапи и маратонки и яке, ако е мн студено и завивам краката с покривалото на количката. 


Препоръчани теми