ЯНУАРЧЕТА растат, лудуват-първите рожден ден празнуват!

  • 11 233
  • 302
# 255
Добро утро!!!

gab_i - стискам палци малко по малко да се нареди всичко при вас Praynig!

Nikitali - фотомодел си имаш, а Heart Eyes? Честит ти голям рожденник! Да ти е жив и здрав, и да продължава да е грижлив и нежен батко  bouquet!

Вал - парада е невероятен!!!

Духче, браво на Боянчо, бърборко ще ви е Heart Eyes. Нашата Ксюша, каквото и да я карам да каже, отговаря само "тате". Иначе си бърбори и хиляди други нещица, но на нейния си език Crossing Arms.

matza83, ще чакаме снимки от събитието. Бобчо-стрелата е голям сладур Heart Eyes.

Дама, браво на вас! Видя и се края на тая гадна болест Hug! И повече - никакви такива Peace!

Agent-е - и аз така мислех да процедирам, но Бургас е толкова ветровит, а понякога е направо противно да си навън. А Ксения пък, незнайно защо, много я е страх да е с дъждобран в количката, разтреперва се направо и започва да реве неутешимо докато не го сваля ooooh!.

Kety123, добре дошла в отбора. Ако смяташ да ни правиш компания, пиши на Захари мерките с които се появи на бял свят на 18 януари и да те вписваме на първата страничка Wink.

Фил, стига де, повярвай на Зимна Praynig!

Аз не съм в коледно настроение, когат ми дойде - ще споделя.

Иначе и аз си мечтая на глас Whistling.

Виж целия пост
# 256
Честит Рожден Ден на Любо!!!  Честито и на Никол за списанието Hug

Габи, дано да се наредят нещата при вас Praynig

Ей, мечтаещите, да действате по въпроса, то с мечтаене само не става... Mr. Green

Тихичко да кажа, че Беа е по-добре, тази нощ спахме, само веднъж се закашля Praynig


П.С. Катенок, и ние имаме същата шапка   love001
Виж целия пост
# 257
Никитали, честито на порасналия батко! да расте здрав, умен и да помага повечко в грижите за сестричката Simple Smile че да се поготвя и за следващото, щом казваш Wink
радвам се, че цяла България ще види прекрасните очи на Никол Simple Smile

Габи, много неприятно са се стекли събитията при вас. дано скоро започнат да се пооправят! най-важното е, че Крис е добре, пари се изкарват...

Гаде, исках да те питам - била ли си някога къдрава?

Фил, кой рита? Laughing

Добре дошли на Кети и Захари!

и аз мисля на гости да ходим и да каним, ама засега нещо не можем да се улучим с Магани, че Емо и Биби все по различно време спят Simple Smile ама ще се напаснем де. иначе ние с колата можем и на по-далечни гостита/молове да ходим, така че ако се разбирате нещо, свиркайте Simple Smile

за излизането - ние не сме пропускали ден досега. вчера бяхме само за около час навън щото валеше дъжд, по-скоро пръскаше, обаче Емо хич не хареса идеята за дъждобран, порева му малко насреща и после се понамокри, е по якето и шапката де, не беше толкова силно, че да пропуснат.

Маца, с Емо гледахме Боби как ходи, и много му се радвахме. браво на него, какъв е внимателен Simple Smile

говорехте за виброцил по едно време - аз капах на Емо лятото (беше понастинал) по препоръка на педиатърката.

май още неща щях да пиша, ама докато изчета всичко и позабравих Embarassed
ако се сетя ще допълвам. сега ще се приготвяме за разходка.
Виж целия пост
# 258
Ех момичета чували ли сте поговорката пияно бебе весела къща.  Grinning Седя си преди малко на компа и чета форума ,а Боян си играе с една пласмасова бутилка с малко домашно вино вътре. По едно време го чувам нещо примлясква, като го поглеждам устенцата му омазани с вино,примлясква се и прави възмутени физиономии. Направо не знам как го е направил това, бутилката беше затворена, 3 литрова и имаше винце само на устата му и една капка на чорапа. После му показах клипчето на Боби как ходи и дали от винцето или от клипчето му дойде смелост и сега ме дърпа за ръката да ходим...

 
Виж целия пост
# 259
 Joy Духче, много готино  Joy
Наздраве на Боянчо от мен!!! Drunk
Виж целия пост
# 260
Добро утро:)
Честит рожден ден на батко Любо!
Зимна, дано Беа вече да е ок! Довечера вече да не се чуват никакви кашлици!

Уф, като гледам колко е мрачно навън и тръпки ме побиват. Все пак сигурно поне до кухнята ще идем на обед. Да подишаме малко свеж въздух. А и Нели по това време си иска навън и у нас трудно се издържа Mr. Green

Хайе, до после Heart Eyes
Виж целия пост
# 261
Никитали,честит рожден ден на Любо.Да ти е жив и здрав.Честито и на Никол за корицата.
Духче,Боян ще ме умори от смях  Joy Joy Joy
Маца,Бобчо и еголям сладур и колко стабилно си ходи сам
Кети,добре дошла при нас.  bouquet

Ние тези 2 дни не сме излизали,но след малко мисля да го опаковам и навън,вкъщи не се издържа.
Виж целия пост
# 262
Момичета, Благодаря ви за Боби Hug
Nikitali, Честит Рожден Ден на батко Любо  bouquet. Да ви е жив и здрав и много да слушка малката красавица, която ще краси списания Hug
Духче, мног хубаво, че така му е подействало на Боянчо, може пък хорце да му се е доиграло Laughing
Боби преди малко си отворил шкафа, взел си оцета и си го излива на краката Crazy
Навън времето е ужасно, добре че е кухнята та да поизлезем малко на обяд!
Виж целия пост
# 263
Духче, не съм чувала точно такава поговорка, обаче многоооо се смях и аз на Боянчо Laughing Joy Сладур такъв.
Пък и все пак, по-добре с винце да почне, ами ако беше някоя домашна ракия Joy
Виж целия пост
# 264
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТКО ЛЮБО НА НИКИТАЛИ  Hug

Nikitali - Честито за корицата  Hug Да се похвалиш за кой месец е, като разбереш  Hug
Мари - поздравление за украсата, да направиш снимки да и се порадваме и ние  Crazy
Маца - весел прощъпулник, да видим Боби с каква професия ще ни изненада  Mr. Green А клипчето е страхотни, Боби чудно си ходи  Mr. Green
Габи - дано се наредят нещата при вас, така страшно звучи  ooooh!
Леле, Фил, каква е тази варицела  ooooh! Миличките, дано леко мине  Hug Но Зимна е права, има време до ЧРДто, няма да сте с пъпки, а може и да я подмине варицелата, кой знае  Hug
Кети - добре дошли с малкия  Захари в нашия отбор  Hug
Ах, Духче, как ме разсмя с вицето ви  hahaha

Аз храня с пластмасови лъжички  Peace
Не пропускаме  да излезем навън, а и още се търпи. Дори и само до кухнята да отидем, пак ни отива 1 час навън, с нашите Княжевски байри, такива мускули съм направила  Mr. Green
Ние изкарахме кошмарна нощ, Стефчо към 11ч се събуди да играе, към 12 заспа, после в 2 същата работа  Tired Накрая заспа към 3-4 и откара до  7 без да мръдне...и в 7 кукуряк  ooooh! Зъбно чудо му се вика на това.
Вчера му изби и 4тия зъб, 5 е на път  Mr. Green
Виж целия пост
# 265
     ura Честит Рожден Ден на Любо! Никитали да ти е жив и здрав баткото и да ти помага! Ама и ти знаеш с какво да ни почерпиш  bouquet
ха-ха-ха Духче, а ти после с млекце го залъгваш малкия опасник, знае детето в студеното време винце се пийва! Hug
О, микки бях забравила, а тя как се чувства вече на градинка, добре ли й понася?
Явно само на мен ми убягва какво е станали при вас gab_i , ама сега ще се върна в темите назад, за да разбера, имам да наваксвам с четенето  smile3529
Виж целия пост
# 266
Здравейте и от нас!
Честит рожденик на Никитали! Да е жив и здрав бате, много да помага на мама и тате, да ги радва:) Честито и за избора на малката красавица за корица на списание Flutter
Маце, Боянчо е просто истински сладур! Party Толкова е хубав, как крачи важно-важно...И какъв хубав костюм има само! Като истински малък мъж!
Фили, стискам палци! Дано варицелата подмине поне Ената Praynig
Добре дошла на мама Кети и Захари Hug
Духче, добре го дава твоят момък Laughing Значи, казваш, възмутено го раздава, а? Grinning
Катенок, а кое е това маце (Жасмина, май се казваше) с Ксюша на една от снимките? Досущ еднакво бяха облечени двечките. Толкова хубави... Flutter
Аз изпратих Стелушаната на разходка с баба и и сега кой като мене Crossing Arms Whistling За лъжичките - и аз храня Стела с пластмасова още, с гумен накрайник. Много ми е удобна и никак не ми се иска да я сменям.
Виж целия пост
# 267
Честит Рожден Ден на Любо!!!  Честито и на Никол за списанието Hug

Габи, дано да се наредят нещата при вас Praynig

Честито на всички месечинковци днес!

Кети - добре дошла! Hug


Ханна-дано сте по-добре.

Маза- много е сладък тоди Боби - да ти е жив и здрав!

Ели- много е сладка  с това кожухче Heart Eyes
Виж целия пост
# 268
gab_i току-що се светнах... много гадно ще им се невидят и кризите (мам...им) добре, че Криско го приема с усмивка, ама и ти пусни някоя по-голяма снимчица да го видим малкия веселушко, моля  bouquet
Виж целия пост
# 269
katenok няма как да пийне ракийка докато не го просвети някоя мацка, ние не сме и почитатели и нямаме в къщи такива работи.
Искам да ви поздравя с една песен
http://www.youtube.com/watch?v=zL7V_SgP_oA
Боян като я чуе и всеки звук и движение замират и започва да гледа като в транс/или като пиян  Laughing/ с нея го приспивам напоследък.
Баща му снощи му даде едно фенерче и голяма игра падна в тъмното със светлините, много беше доволен с глас се е смял.
Честито на ражденниците и на Никол, наистина има невероятни очи, май ги е откраднала от мама.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия