Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 887
  • 287
# 120
 Хубаво е да се пие чая - , но аз също не пия всеки път чай, понякога го замествам с кафе или вода. Аз също преди не пиех много чай, но покрай диетата посвикнах Laughing
Виж целия пост
# 121
Хубаво е да се пие чая - , но аз също не пия всеки път чай, понякога го замествам с кафе или вода. Аз също преди не пиех много чай, но покрай диетата посвикнах Laughing

благодаря  Hug  bouquet,зна4и и на мен ще ми се наложи Grinning
Виж целия пост
# 122
Относно диетата - аз съм правила само І диета 3 или 4 пъти newsm78
Доволна съм от резултата, но аз се следя със сънтиметър, т.е. мерките. Както казва една приятелка - сланината не тежи много - та по-лесно се вижда резултата в мерките.
За първи път я правих 23 ноември - 06 декември 2007 г.
Аз също не винаги пия чай, а кафето ми е задължително!
Желая успех на всички с диетата! Hug
Виж целия пост
# 123
Здравейте страхотни...
ах, ах, ах тази втора страница стана ви любима #Crazy
за мен обаче си оставате номер едно и се завръщам при вас от утре...
Добре дошли на новите момичета... успех милички...  bouquet Hug
Виж целия пост
# 124

Добро утро!
Минавам да Ви пожелая успешна седмица и успешен последен месец от 2008 година!
Да се преборим и с последните килограми!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 125
ооооооооо и не само вълшебен кантар, но и огледало като онова в приказките . И когато го попиташ"Who is the fairest in the land?" and the mirror always answered, "You are the fairest one of all".
Ама май ще е по-добре, ако ги научим тез машинки да говорят и български...или пък държим само ние да си ги разбираме newsm78 Joy


на английски звучи по-достоверно, иначе все едно си дал 5лв на някой сиганин да стои зад завесите и да ти говори  Crazy
Виж целия пост
# 126
Добро утро!  Hug

Аз почвам отначало, като дръглив козел не се отказвам от целта  Whistling
Виж целия пост
# 127
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug

Влизам набързо да ви  Hug Heart Eyes  и дави пожелая успешна нова седмица и месец заредени с много хубави емоции santa2 и настроение  и много свалени предпразнично кг  newsm10

От днес започвам с диета № 1 отначало. Peace

Страхотен  ден на всички!    bouquet
 
Виж целия пост
# 128

Хей, момиченца - кокиченца Simple Smile

Нямах интернет през уикенда затова така съм пропуснала колко много сте писали  Peace

Диетата ми ...петък и събота ми бяха само плодови , а вчера хапнах на обед сьомга със задушени зеленчуци, а вечерта пак плодове...

Мислех да плодувам, но...все пак неделя е ..илизах -я да седнем някъде, я да поръчаме нещо, ...и...така се получи...реших сега да плодувам по няколко дни и после да си хапвам нещо диетично и здравословно навън и отново...плодове...така няма да ми липсва излизането..., а и имам именничка в събота и пак ще хапвам рибка , така че тъкмо няма да има нужда от захранване  Peace

Нещо много съм се запалила по рибата...добре съм се ориентирала по никулден...
Да ви се похваля...впрочем да прошепна само...сутринта кантара показа 56кг...хм...дано и утре да бъде така - 3 дни подред - само тогава вярвам със сигурност   hahaha
Целувки и прекрасен ден на всички засега
и до по-късно
Виж целия пост
# 129
Здравейте, момичета!  Grinning

Аз днес съм протеинова.  Flutter И така цяла седмица. Убедих се, че така най-бързо свалям. Номера е после да ги задържа....Ъкххх. Tired

J_Jr  Hug  БРАВООООО! Йес! Peace Peace Peace Ахххх, как искам и аз тези 56 ....ммммм Sunglasses  След като  прочетох, ако знаеш какъв прилив на воля ме връхлетяяяя..Ще дам отчет в петък.

Лиде, стискам палциии. Hug

Добре дошли на новите момичета! Успех и ...не се отказвайте!  Rolling Eyes Peace

Боби, браво, мила!  Peace

Кала, страшни мадами! Shocked Laughing

Дабъл, къде си, скъпа ? Отчет? Grinning

На всички много  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 130
J_Jr Hug ех кога ли ще го видя и аз това число. newsm81  Браво! smile3501 smile3501 Давай все така

S.M. Hug ти си близко до 56 - ще ги стигнеш и задържиш - сигурна съм  newsm10

Кала, Дабъл хот, Боби, dtti , Адина и всички останали Страхотни Hug Hug Hug

Този път мисля Страхотната малко видоизменена да я направя - хем за мое улеснение при предвиждане на менюто, хем да е по-различно , за да има ефект - днес обаче съм си на плодово - цитрусов ден , т.е плодовете са ми цитруси, но ще ги редувам грейпфрут и мандарини - може да не е съвсем правилно, но мисля че при мен вече е нужно някакво разнообразие  Peace
Виж целия пост
# 131
Хихих, уважаема госпожо S.M. , след всичките ваши промени на букви и наименования в екранното Ви име и аз реших да направя нещо подобно.....и така  Junior J стана J_Jr  - хихих, сега като го погледна не си личи много Simple Smile
Съжалявам , че не ви предупредих Simple Smile Hug Hug Hug

Много интересно , че сваляте с протеини...
аз май вече съм се навила...да отида да ми направят онова изследване с магнитите - Вега тест май беше...и да видя от какво пълнея и от какво не...защото струва ми се има нещо нередно в моето усвояване на храни...
Колкото пъти съм Дюканствала - толкова пъти не съм отслабвала дори с грамче Simple Smile

Лиденце,
според мен е МНОГО важно да ти е вкусна диетата...и да се спазват основните хранителни вещества които по план трябва да се приемат...
На тебе ти се заложено въглехидрати от плодове...голяма работа, че ще смесиш два плода...Успех!
Когато си щастлива от това , което хапваш и ти е вкусно няма да мислиш толкова за диетата и ще я спазваш по-лесно и най-вече по-дълго   bouquet
Виж целия пост
# 132
...
S.M. Hug ти си близко до 56 - ще ги стигнеш и задържиш - сигурна съм  newsm10

....
   

 Peace Благодаря за хубавите думи!  HugА дано...то колкото си по-близо , толкова по-трудно ...

Хихих, уважаема госпожо S.M. , .......

 Joy Joy Joy  Обичам хора с чувство за хумор! Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 133
 wavey Здравейте мили Дами.За съжаление съм мн отчаяна -откакто детенцето ми се роди аз се опитвам да смъкна 40 кг Embarassed колкото и качих,честно казано и аз нз как.И дюканка бях,но нито грам за 7дни ударен режим и се отказах,сега почнах да ходя и на аеробика та дано успея да смъкна и последните 17 кг които ми остават. Cry Истината е че последните две седмици правих 2 различни диети от които също нищо не свалих.Какво става с мен! TiredМоля посъветвайте ме какво да направя,каква диета!Благодаря Ви за вниманието и дано не съм Ви отегчила. newsm51
Виж целия пост
# 134
здравейте дами
на мен днес ми е първия ден,2кг мляко са много/и по млякото не си падам Mr. Green/ така 4е си намалих коли4еството,а за плод-мандарини
на всяко ядене по 3/4 водна 4аша мляко/около 200 гр/ и една мандарина-нали не съм объркала нещо newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия