Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 887
  • 287
# 135
Дтти, това с двата килограма мляко аз не го разбрах... Simple Smile
Аз като ядох плодовете с млякото си хапвах максимум по половин кофичка мляко- а в повечето пъти въобще не съм...може да си правиш айрян...защото тов прясното...хмм... не знам момичетата да кажат , но на мен не ми вдъхват доверие такива обезмаслени млека, а и на мен от прясното мляко ми става много тежко  Peace

Ети88, много килограми си свалила досега...цели 23? тях с какво ги свали...?
Виж целия пост
# 136
Ети88, много килограми си свалила досега...цели 23? тях с какво ги свали...?


и аз искам да знам Praynig Praynig Praynig

прясно мляко ми е забранено-имам херния на диафрагмата,така 4е само с кисело,но май в на4алото на диетата пишеше за 2 кг мляко,или съм в грешка newsm78,но както и да е
Виж целия пост
# 137
dtti,ами пише но 'максимално количество'...т.е. ако вече си умрял от глад...аз дори си карах само на плодове  Peace
Колкото по-малко калории...все би трябвало да е по-добре
Виж целия пост
# 138
J Jr тези 23 кг ги свалям цяла година от всевъзможни диети -например бях свалила 8 кг от една която на ден се ядеше само едно и също нещо,например кис.мляко,месо и т.н.,и сега когато реших да я повторя нямаше никакъв ефект, Cry кантара сякаш е закован на 77кг. ooooh!Извинявам се за шрифта нещо ми се прецака и аз нз как го одебелих
Виж целия пост
# 139
Аз питам...защото може организма ти да е свикнал на някаква диета и да трябва да го стресираш или ...  newsm78 и аз не знам какво...
Ама до колкото знам Дюканките много свалят...особено когато има повече за сваляне....не знам какво да кажа направо...

Аз не харесвам Дюкан, но...все имам надежда, че само аз съм тази която не отслабва от него...
Според мен...най-важното е да си постоянна...която и диета да захванеш - избери си такава, която да ти е вкусна или по-скоро да се доближава най-много до това което обичаш да ядеш за да можеш да я спазваш максимално дълго...
Няма как да не отслабнеш от Дюкан...рано или късно...

Пробвай страхотната..., но задължително и трите варианта с максимум един ден нещо , което обичаш...дори Поци препоръчва от дните на 'тъпчене' с които си отключваш метаболизма Simple Smile

Надявам се да ти помогнем с нещо, но само не се отчайвай...Щом си била минус тези 17 килограма...значи пак ще бъдеш  Hug
Виж целия пост
# 140
Ей сладкишчета,
ето ме и мен...
Виждам, че веднага сте се стегнали и сте изплували на 1 стр., след като ви скръцнах със зъби Joy
аз нещо съм изпаднала в черна дупка и то се дължи на две неща:
1. новият кантар ме изкарва около 4 кг. повече от предишния... Sickнезнам на кое да вярвам. Знам на кое искам да вярвам, но най-вероятно не е било истина, защото уж дигиталните кантари са по-точни newsm78 #Crazy
2. с тези диети пак го закъсах с МЦ, не ще да идва. И дръг път ми се е случвало, като стигна до тези килограми. Ходила съм на прегледи (преди години), но казват, че няма нищо притеснително Shocked...а аз неразбирам какъв е проблема. Преди години гледах един филм "Редник Раян", май се казваше и тогава нещо подобно се случи и на мацката във филма - обяснението беше, че организмът се стресира от загубата на телесна маса и това влияе хормонално...
От друга страна се чувствам като балон, защото задържам вода от ПМЦ-то и разбира се съм в кофти настроение... а толкова работа имам. Направо съм загубила всякакви желания.
Тези две неща нещо много ме демотивираха... въпреки, че съм режимна (нямам никакъв апетит и добре, че е това Thinking) нещо ми е гадно и подтиснато и не съм доволна от себе си.
Събота и неделя също бях режимна ( малко салатка, кисело мляко и плодове).
Днес 1 к. кисело мляко и две ябълки, за вечеря салатка.
А от утре се включвам в редиците ви, от там от където бях спряла - 6 ден от трети етап на диетата...
ЕЕЕЕЕЕЕ това е от мене...
lideto70,  J_Jr , S.M. , adina милички и на всички останали Страхотни мацки много Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 141
 newsm51 Благодаря за подкрепата на всички.Може би съм в някакъв застой  newsm78след толкова много режими.Колкото до Дюкан и аз  не го харесвам .Вие по колко сте сваляли от първта диета?
Виж целия пост
# 142
Отчитам се за днес:
 почти стриктен млечно плодов ден - 1 активия, около 1 1/2 кисело мляко , 2 банана, 3 портокала / планираните сутринта грейпфрут и мандарини се превърнаха в банан и портокали Wink/- неравномерно разпределени в 5 хапвания - единственото ми "нарушение " е двата вида плод, но за това вече писах в предния се пост  Thinking
20 мин кростренажор
Днес съм доволна от себе си.  Peace

eti_88 добре дошла  Hug не се притеснявай- ще премине този застой - важното е да не се отказваш Peace Аз с първата диета съм сваляла по 3 кг за две седмици, но не съм била абсолютно стриктна - около 75% ooooh! Относно диетата момичетата са ти обяснили доста добре, аз мога единствено да ти кажа - не се отказвай, а се бори с килограмите , но недей да искаш светкавични резултати. От собствен горчив опит съм се убедила, че кратки и бързи диети водят единствено към обратно качени и то с плюс кг. Sad В резултат на такива кампанийни опити да отслабна, последвани от отчайване от малкия резултат - преди година от 15 излишни ги бях докарала до 28 излишни кг. ooooh! Crazy Twisted Evil Сега коренно си смених начина на хранене - дори и когато не съм стриктна имам някакви разумни ограничения в количествата  Peace

Дано не съм досадила на останалите, но не ми се иска и друга да прави моята грешка  Naughty

Засега ще ви пожелая лека нощ на всички и Страхотен ден утре с много минуси! Hug
Виж целия пост
# 143
Относно количеството на млякото аз си хапвах по 4 или 5 кофички мляко, по скоро го пиех на айран!
Мерете се със сантиметър!
Разликите са осезателни!
Лека вечер!
Виж целия пост
# 144
lideto70 благодаря  Hug
Виж целия пост
# 145
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Днес промяна в теглото нямам, но продължавам - за днес съм решила през деня - кисело мляко и плодове, а вечерята - белтък/но още не съм решила какъв да е / + зеленчук  Peace

Страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 146
Добро утро и от мен!
Пия кафенце и си пиша във форума...ех, че идилия просто  Peace
На всичко отгоре мога да се похваля с диетичност - вчера цял ден плодове.

Лиде,
мерси за кафенцето! То не може всеки ден смяна на теглото...аз с месеци не мърдам независимо на диета ли съм или не...  bouquet За плодовете и тяхното смесване - аз си казах вече , че съм 'за' ! Wink така че....и аз съм много доволна от теб  Hug

Боби
, призивна любима...ще се мерим със сантиметър Wink   bouquet

Ети88, аз не съм правила първата диета цялата...опитах се, ама докат се усетя бях в много прегрешения относно различни плодове, различно за обед и вечеря, различни зеленчуци и въобще...моето си беше чисто и просто едноседмично здравословно хранене Wink

Така, сега дойде ред и на Дабъл Хот...ей, момиченце прекрасно...я да не се отчайваш точно пък сега Simple Smile Имаш късмет , че ме хващаш в добро настроение и мога да ти кажа нещо по-ведро, защото през останалото време съм СЪЩАТА като тебе...то са едни смени на настроения, то са едни нервниченета, то са едни ядосванки, тъгуванки и чудесии  Hug
Какво ли не ми се върти сдухващо из главата...
Първо да те похваля , че си страхотна! И много се радвам , че въпреки тези настроения си останала диетична - знам колко ужасно трудно е   bouquet  bouquet  bouquet
Колкото до новият кантар...не му се ядосвай...виж Боби какво казва за мерките със сантиметър - много по-готини са и по-стимулиращи...За протокола моя кантар вкъщи показва по-малко килограми...аз знам , че може би съм повече , но не ми пука...нали като се погледна или като се пъхна в някоя по-стара дрешка и ми е хубаво и се харесвам повече...е има още какво да се желае , но....
А за цикъла...като ти свикне организма ще ти се оправи и цикъла  Peace 100% и това ми мина на мене като проблем миналата година
Виж целия пост
# 147
J_Jr Heart Eyes  mrstraetz ОООООООО БЛАГОДАРЯ ТИ!
Имах нужда от едно потупване по рамото, а може би един ритник в з..ка...
Продължавам да съм диетична (а кантарът продължава да се опъва)...
вече съм във вашите редици и днес ще се яде, че иначе го карам на фотосинтеза...не че има файда.
Снощи се мерих с метърче -2см. в талията, а коремът ми е ужасно подут #Crazy newsm78 в другите мерки нямам разлики... а проблемът ми е бедрата, както неведнъж съм ревала пред вас Sick
Лиде, Боби, Пате, Ети Hug
Виж целия пост
# 148
Аз ти казвам , аз моя кантар въобще не го гледам защото много се сдухвам...
Да не говорим , че вчера се качих сутринта-56кг, вечерта - 58кг, днес сутринта -56-57кг...еми  Crossing Arms Да си гледа работата тоя кантар... Simple Smile

Аз за подутия корем...да ти кажа честно имам една приятелка, която си е много слаба към кльощава отива, но корема и напоследък е много зле...подут и голям , по-голям от моя...и тя се чуди какво да прави и на диета ли да е на какво да е.. newsm78

При мен при подут стомах помагат плодовете...ден или два плодове и веднага  ми е по-плоско коремчето...
Аз и затова така реших да спазвам режима де...за да може да съм си без голямо коремче...
Онзи ден си бях яла диетични , нисковъглехидратни неща и отивам на танци...гледам се в огледалото и само си гълтам корема
Вчера, след един ден плод...гледам се на големите огледала и доста по-прибран ми се струва.

Не знам и аз какво да се прави Simple Smile
Виж целия пост
# 149
О не миличка, не си ме разбрала. Подутият корем е ниско долу е заради ПМС-то. При мен седмица преди МЦ (или повече) ситуацията е направо ужасна Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия