Страхотна Диета за Страхотни Тела - 19

  • 14 887
  • 287
# 150
Ааа, ОК  Peace
Значи ще мине   bouquet
Виж целия пост
# 151
Привет,
страхотни,
за плодове говорите!
Аз психически се настройвам, че утре ще хрускам ябълка!
(толкова ги обичам)
А това с подутия корем при МЦ - остави, че естетично не е добре ми и тежи и боли....
брей та не родих момче, а ще се мъчи и малката ми принцеса!
Днес съм на чист протеин.
Но ще се прибирам след работа да приготвя за днес пържолки, с малко гъби, а за утре ще си сготвя  пиле със зеле!
Пийте достатъчно течности!
Хайде след следобедното кафе по 1 чайче!
Чакам Скорпи да обменим опит за влиянието на страхотната след Дюкан!
Хубав ден!
Виж целия пост
# 152
Бобсън , супер мама си!
Аз още не съм пила следобедно кафе, че ще ми стане тежко...ама...не знам по-късно може би
Виж целия пост
# 153
Аз ти казвам , аз моя кантар въобще не го гледам защото много се сдухвам...

И аз обявявам кантарно затъмнение до ... не знам кога  Mr. Green
А и моя корем тези дни нещо е подут - явно и мен  ПМС ме хваща седмица по-рано Twisted Evil

Досега съм хапнала - 1 активия, 1 грейпфрут , 1 банан и 1/2 кисело мляко, за вечеря реших броколи с малко сирене и 1 яйце да си опека в микровълновата
Спорт освен ежедневното 2 пъти по 30 мин. ходене пеша по-късно ще покалам поне 20 минкростренажора. Peace

Много  Hug Hug Hugна всички Страхотни момичета и приятна вечер!
Виж целия пост
# 154
здравейте и от  мен

да се от4ета-днес ми е 2рия ден,вси4ко минава добре,днес в белтъ4ния за обяд изядох едно яйце,за ве4еря се предвижда същото
на тези с кантарно затъмнение-дано скоро да премине Praynig Praynig Praynig,аз ще се ка4а на моя когато направя седмица Grinning
Виж целия пост
# 155
 bash а бой де! - за тази втора страница. Излагате се бе момичета. Naughty
Аз съм диетична и страхотна... отчети с кг. след лунуването, т.е. чак в неделя (дано да ме споходи и МЦ-то до тогава, че да паднат още няколко кг-ма).
Отчет за вчера:
- 1 ябълка
- чай, вода
- ориз с моркови и гъби на обяд 2/3 порция, че неможах повече Shocked
- няколко картофа (задушени)
- малко червено винце Rolling Eyes Blush Подариха ми вчера една бутилка и аз не можах да и откажа, щеше да ми се обиди Joy
Исках да хапна и салатка от зеле, но си купух готова от магазина и като си я подправих със зехтин и лим.сок намерих огромна и гнусна МУХА вътре.... е изхвърлих я и се ядосах много smile3515
Днес ме чака същата храница... до сега съм изпила един чай.. мисля че е време за ябълка... така че до скив Sunglasses Laughing
Виж целия пост
# 156
hahaha hahaha hahaha
'До скив, а' Wink

Аз вчера си бях пак на плодове, нямам с какво да се похваля, совен , че едва удържах да не си взема ядки в плодовия ден....
Ходихме дори вечерта до магазина с цел 'да си купим нещо недиетично, но аз си взех един плодов сок Wink
Направо...страшна съм Simple Smile

Дабъл , допи ми се винце сега и на мен , ама бяло Simple Smile Мммм, днес както ми е рибка-ден...супер ще ми се случи с чашка бяло вино Simple Smile
ДттиHug

Хайде мацки, дано се появите всички...
Софи нещо ми се губи май тези дни  newsm78
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 157
J_Jr
ау не съм искала да изкушавам никой Blush
Вярно - Софи, къде си??? newsm78 Върни се  bouquet
Виж целия пост
# 158
Момичета наистина сте  Страхотни   bouquet

Бъдете режимни и за мен,макар че аз гледам да спазвам сутрин плод,обяд и вечеря или белтък със зеленчук или въглехидрат  Peace Мъжът ми е в отпуска 1 седмица и с двуразово приготвяне на храна ми е малко трудно да съм на диета 1  Blush

Наоколо съм;)

ПП Аааа и чай пия  bowuu bowuu bowuu моля да се отбележи  Peace
Виж целия пост
# 159
Здравейте, момичета!

Ами поизгубих се тези два дни, защото малкият ми син е с 40 гр. Т и отново гнойна ангина... Cry ooooh!

А на мен днес ми извадиха зъб и съм само на течности. Tired

Така. Няма с какво да ви се похваля. Ще пиша пак.

На вас - успех!  Hug Heart Eyes

Виж целия пост
# 160
SOFI стискам палци да се оправи детенце. Знам какво е - моят син от 11- месечната си възрас до три години (сега е на три и половина) изкара 11 гнойни ангини. Почти през месец или всеки месец. направо е ужасно. Повръщане и темп. над 40гр. От половин година ползваме много сполучлива хомеопатия и направо не мога да повярвам, че от тогава не сме пили антибиотици. А преди пиехме дори подва пъти на месец... newsm10 newsm17
Виж целия пост
# 161
Дабъл, благодаря ти!!! Heart Eyes Hug


Малко спам...,ама - каква хомеопатия провеждате?
 Той преди правеше бронхити. Махнахме 3-тата сливица м.Септември ...и от тогава 5 гнойни ангини, със съответно 4 антибиотика и 1 Суметролим/н  за 4 месеца. ooooh! Какво стана и аз не знам. Cry
Спираме го от градина!

Иначе по темата...успях да хапна броколи с кашкавал. Много ги обичам и макар ,че нямам зъб...хапнах. Нали съм ТелеЦ... Blush

Хубава и диетична вечер, момичета!  bouquet
Виж целия пост
# 162
с.м дано да се оправите по бързо Praynig Praynig Praynig

ааз издържах и днес-въпреки,4е сега ми е малко гладно,а един въпрос слън4огледови семки могат ли да се ядът или не и кога newsm78,и понеже утре ми е въглехидратен мисля да си направя ориз със зеленцуци
Виж целия пост
# 163


Добро утро , Страхотни момичета! Hug

Сипвам по кафе и бързам за работа - тези дни там нямам нет , но надявам се следобяд да мога да се включа от вкъщи

S.M.  Hugбързо оздравяване на малкия   bouquet

За всички много  Hug

Страхотен ден!
Виж целия пост
# 164
Здравейте Simple Smile

Лиде,
чакаме те да си дойдеш и диетична през работното време да си Simple Smile
Софи, дано да се оправи детенцето по-бързичко Simple Smile
А ти щом си само на течности...значи направо си по-диетична и от нас Wink
Дтти, за слънчогледовите семки...според мен те са въг;ехидрат, така че можеш във въглехидратния ден да ги ядеш, но по-добре си вземи белени , защото са без много сол...
Кала, Дабъл  Hug

Аз не знам днес какво да правя....утре си отивам при мама и едва ли ще съм особено диетична петък и събота...чудя се да плодувам ли днес или просто да хапна нещо соево...има много хубав магазин диетичен до офиса и се чудя дали да не си хапна от него някой неща... не знам какво да правя...ще реша по някое време , но май ще са соеви продукти днес

Имате ли мнение за тях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия