Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти - 3

  • 350 989
  • 536
# 165
Супер.Честито.Безпроблемно да си ги ползвате.Аз мъжа ми го заведох до там огледа нещата,но нещоооо Sick И право в Техномаркета към Враждебна при нещата с тр.дефекти. Огря ме сушилня Електолукс с гладачната система на супер цена с ожулена странична част.Да ви споделя,че имаше фурни за вграждане намалени с по 300 лв.заради нарушена опаковка.Изобщо много запазени и далаверски неща видях там за разлика от РУМ-а в Дружба.
Може ли адреса във Враждебна, аз ни го познавам много този квартал, но с твоя помощ  и bgmaps ще се оправя.
Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 166
Момичета, току що забелязох, че Технохит са завършили що годе сайта си. Най-накрая Peace Гледам имат голям асортимент изнесен. Много е удобно наистина : http://technohit.bg/
Виж целия пост
# 167
Имат ли някаква гаранция тези уреди  Thinking
Виж целия пост
# 168
Имат ли някаква гаранция тези уреди  Thinking

Да, шест месеца, но незнам дали за всички се отнася, но така предполагам.  Peace
Виж целия пост
# 169
Мерси Peace
Виж целия пост
# 170
Моля за мнение за тази сушилня

Сушилня кондензаторна 6 кг - INDESIT ISL69C
http://technohit.bg/?p=3193
Виж целия пост
# 171
Имат ли някаква гаранция тези уреди  Thinking

Да, шест месеца, но незнам дали за всички се отнася, но така предполагам.  Peace

Искам да се извиня, ако съм ви заблудила, но гаранцията на абсолютно всички уреди е 2 години, а не 6 месеца.  Peace
Виж целия пост
# 172
А това е още по добре  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 173
Здравейте момичета  Hug
Нова съм в темата, но искам да ви се похваля какви уреди си купихме вчера от Технохит във Варна и да помоля същевременно някоя от вас ако знае от къде мога да си намеря ръководства за употреба за тях да свирка  Praynig
Ето ги и тях:
http://technohit.bg/?p=2864 - съдомиялната
http://technohit.bg/?p=3500 - furnata
http://technohit.bg/?p=4117 - plota
http://www.facebook.com/album.php?aid=3103&id=10000007538823 … d=100000075388235 - а това е аспиратора, но не са го добавили в сайта на Технохит.
Виж целия пост
# 174
 Naughty За всички интересуващи се от магазините за бяла техника с транспортни дефекти в гр. Шумен - фирмата вече има сайт/ newsm78 е не е така пълен както са магазините,а и все още бил в процес на разработка/. От него вече можете да добиете нагледна представа за техниката в тези магазини  Peace
       http://www.acktion-techniques.com/links/washing1.html
Виж целия пост
# 175
sunflower79, моята фурна е подобна, може би само по-стар модел, защото имам две копчета, ще потърся, ако искаш инструкцията и ако са с подобни функции, ще ти е от полза  Peace
като си спомня как два дни четох като за изпит докато я подкарам  Crazy
в интерес на истината от дванайсетте,  две от функциите са ми най-присърце-пиролизата и пицата
също и заключването е безценно, защото детето вечно виси на вратичката и бута копчетата (като е заключена и вратата не се отваря и копчетата са неактивни), а и това, че не нагрява стъклото по време на готвене е много голям плюс, малкия така се беше залепил на фурната у майкини, че ревах с него  ooooh!
сетих се и за една смешна случка с това заключване - веднъж бях сготвила, изключих фурната и я заключих детето да не бърка и не щеш ли спря тока, няколко часа се облизвахме около печката като гладни котета, щото не може да се извади яденето докато не дойде  Laughing
да са ти честити придобивките и със здраве да ги ползваш   bouquet
Виж целия пост
# 176
sunflower79 , отличен избор на фурна, поздравления. Peace
Виж целия пост
# 177
Мерси момичета  Hug  Вече ме сърбят ръчичките да сготвя нещо в нея  Grinning
sunflower79, моята фурна е подобна, може би само по-стар модел, защото имам две копчета, ще потърся, ако искаш инструкцията и ако са с подобни функции, ще ти е от полза  Peace
като си спомня как два дни четох като за изпит докато я подкарам  Crazy
в интерес на истината от дванайсетте,  две от функциите са ми най-присърце-пиролизата и пицата
също и заключването е безценно, защото детето вечно виси на вратичката и бута копчетата (като е заключена и вратата не се отваря и копчетата са неактивни), а и това, че не нагрява стъклото по време на готвене е много голям плюс, малкия така се беше залепил на фурната у майкини, че ревах с него  ooooh!

MaрTa, аз взех инструкции на английски и горе-долу схванах за функциите, но ако твоите са на БГ ще съм много щастлива. Преди да съм я ползвала мога да ти кажа, че една от любимите функции ще е пиролизата  Peace а дано се науча и пици да бъркам  Mr. Green . Моята госпожица от сега е много палава и любопитна и затова и аз много държах на студената врата и заключването (както казваш и вратата и управлението се  заключват)
  hahaha
сетих се и за една смешна случка с това заключване - веднъж бях сготвила, изключих фурната и я заключих детето да не бърка и не щеш ли спря тока, няколко часа се облизвахме около печката като гладни котета, щото не може да се извади яденето докато не дойде  Laughing
Joy Разсмя ме със сълзи
Виж целия пост
# 178
и аз нямам на бг за съжаление  Rolling Eyes
английски, немски, френски и други още по-далечни за мен езици  Whistling
а пицата аз я "бъркам" с купешко тесто  Laughing бързо, лесно и всички доволни  Wink
Виж целия пост
# 179
Naughty За всички интересуващи се от магазините за бяла техника с транспортни дефекти в гр. Шумен - фирмата вече има сайт/ newsm78 е не е така пълен както са магазините,а и все още бил в процес на разработка/. От него вече можете да добиете нагледна представа за техниката в тези магазини  Peace
       http://www.acktion-techniques.com/links/washing1.html
Neli VB, благодаря за инфото. Чудех се дали да ходим до Шумен да видим и там какво има....  Rolling EyesСега видях, че цените са доста по-високи и се обезмисля... newsm78
Понеже търся сушилня.....
http://www.acktion-techniques.com/links/dishwasher1.html
http://technohit.bg/?p=3123


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия