Отчет на набор 2003 - 38

  • 15 621
  • 291
# 90
О, да Честит 8-ми декември на всички настоящи и минали студенти!!!  Heart Eyes  bouquet
Весел купон!!!!  Party
Виж целия пост
# 91
Честит Рожден Ден на Лого5ка! Честит празник на всички студенти!

Виж целия пост
# 92
Благодаря ви от сърце. Бях сигурна, че не сте ме забравили   bouquet
Честито и на всички малки декемврийчета! Да растат живи и здрави и болестите да бягат далеч от тях.

Наоколо съм, но ми не остава почти никакво време за форум. Все пак ви наглеждам и проверявам дали всичко е наред.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 93
Честит Рожден Ден на Лого5ка! Честит празник на всички студенти!


Привет от нас,дълго време не съм писала,имахме семейни проблеми,миналата седмица децата бяха болни и стояхме в къщи,но от днес са на градина и аз на работа съответно.За Влади доктора каза,че прекараната варицела му е отслабила имунитета и затова пак се е разболял(беше болен и миналия месец-упорита кашлица),та пие сега имунобор,хубавото е че се научи да гълта хапчета.Но Марти не знам как ще го науча,той косъм да му се замота в устата и повръща,а за хапче да не говорим.Голям проблем беше да си изпие лекарствата този път,имаше червено гърло и повръщаше от всичко,та лекаря ни изписа три различни средства против повръщане преди да му дам лекарството и въпреки това Азатрил не успях да му дам,та минахме на Владковото лекарство.Но вече са добре,дано не се разболяват скоро,бях забравила какво детето ти да вдига температура,да повръща...
 
Виж целия пост
# 94
Наоколо съм, но ми не остава почти никакво време за форум. Все пак ви наглеждам и проверявам дали всичко е наред.  Heart Eyes
hahaha Като знаем, че сме зорко наглеждани, ще се стараем още повече всичко да е наред.  Joy
Росита, дано скоро дечицата да не се разболяват.  Praynig Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 95
 Мерси chibi,винаги си насреща за подкрепа  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 96
Честит празник на всички студенти!


Но вече са добре,дано не се разболяват скоро,бях забравила какво детето ти да вдига температура,да повръща...
Дано няма повече болести,а проблемите да останат в старата година! Praynig Hug
Виж целия пост
# 97
Честит Рожден Ден на Лого5ка! Честит празник на всички студенти!


Добро утро и от мен. Ние сме за сега добре.  Praynig Вики два дена направо лудна в нас. Студено е и не сме излизали. Получи си подаръците в събота. Беше много щастлива. Каза че Дядо Коледа бил най милия дядо на света, защото й донесъл и много подаръци.  Joy  Simple Smile Вече започна да приготвя един малък куфар с нейни неща. Каза че тя ще го носи. Дано да е така.  Simple Smile
Ето един сайт с динозаври
http://www.enchantedlearning.com/categories/preschool.shtml
Росита 77 дано вече да няма болести. Това се отнася и за всички останали.  Peace Всичко лошо да остане в старата година.
Виж целия пост
# 98
viki_hrisa, кога ще пътувате насам, към родината?  Wink
Виж целия пост
# 99
Честит рожден ден Лого5ка. Да си жива, здрава и много щастлива



Честит празник и на всички студенти.

Росита 77 бързо оздравяване на детенце, че наближават празници. Wink
Виж целия пост
# 100
На 13 декември. Автобуса тръгва в 18.00ч. от Щутгарт и на 14.12 около 20.00 часа трябва да сме в София. Оттам на друг автобус до Стара Загора. И живот и здраве около 12.00 ще ни вземе баща ми и на моето село. Голямо убийство си е но дано всичко поне да е наред. Praynig
Виж целия пост
# 101
Честит рожден ден, logo5ka!


Всички да оздравяват, че идват празниците!
Виж целия пост
# 102
 Благодаря ви момичета за добрите думи,дано всички дечица са здрави
viki_hrisa лек път ви пожелавам,като си дойдете ще забравите пътя и всичко
 Аз да питам обсъждахте ли вече поръчките за дядо Коледа
Виж целия пост
# 103
viki_hrisa лек път ви пожелавам,като си дойдете ще забравите пътя и всичко
 Аз да питам обсъждахте ли вече поръчките за дядо Коледа
От децата, ли - о,да, с пълна сила ги обсъждаме.  hahaha
Виж целия пост
# 104
Моите мечета гледат Джетикс и там въртят едни реклами на играчки,какво да кажа искат всичко,тези които нямат превод на български им казвам че не се продават тук,но другите са едни все скъпи,не знам как ще става работата.Марти иска пък някаква игра Светът на УОЛ-И,от филмчето,Влади иска едно дето на едни челюсти се слагат пломби и други работи и гривна на БЕН 10,да имате идеи от къде да ги взема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия