Ти какво сготви?! Снимай, покажи! - 22-ра тема- Празнична

  • 52 829
  • 365
# 345

Мама Цоцоланка, честита ти придобивка! да печеш най-вкусните кексове в нея!   bouquet  И аз имам нужда от свястна форма, но не знам що все на боклучиви налитам, и в крайна сметка си използвам старата.

Един вкусен "канадски" кекс към сутрешното кафе. Laughing

Виж целия пост
# 346
esy , ципурата на скара ли я правиш? Какви подправки и слагаш, има ли много кости?  Rolling Eyes Извинявай за многото въпроси, но досега не съм купувала ципура и ми е интересно.  Simple Smile

Гелева, ципурата е много хубава рибка, ние много я харесваме.Няма много кости/една централна/ и има приятно месце.
Готвя я както на скара, така и във фурна, във фолио на скара.....
Имам няколко рецепти за ципура ако ще ти помогнат....с подправките....въпрос на вкус Hug
Тази от снощи не съм писала, като я напиша ще дам линк и за нея Wink
рецепта 1
рецепта 2

рецепта 3
Виж целия пост
# 347
Вчера:

свински филенца със соев сос:

мекички:

салатка моркови и маслинки:

Днес за закуска пържени филийки:
Виж целия пост
# 348
sneji_    искам рецепта за мекичките изглеждат страхотно  Hug
Виж целия пост
# 349
хайде да опитам да ви пратя снимка на "мозък на АйнЩайн",за който взех идеята на labrex,но я промених,заЩото не оби4аме карфиол освен в турШия,затова вместо карфиол напълних броколи,страхотно,хареса се на децата въпреки ,4е не оби4ат зеленяШи
http://nrdd.multiply.com/photos/album/7/qstiq#6
Виж целия пост
# 350
Milika, благодаря! Hug

labrex, вкуснооо!

sneji, изкушаващи мекички!

Днес за обяд само една Куркудена чорба. За довечера по-разтоварващо меню ми поръчаха Mr. Green Ще видим какво ще се мисли newsm78

Виж целия пост
# 351
Пак страхотни рецепти (и снимки) видях (добре, че ще сядаме на обед след малко  Laughing)

Със срамно голямо закъснение - на огромни патерици - Честит рожден ден на Milen@, много хубави неща през годината ти пожелавам!  Heart Eyes Hug А тортата е трепач!

Ако не се лъжа, и Цецето май е имала повод за празнуване Simple Smile. Честито!

Аsyalein, за арабските питки - мисля, че при печенето е тънкостта. Преди време гледах по едно кулинарно предаване (то във Франция от тях няма начин да се отървеш Wink), та там точно показваха как ги правят. Май номерът е да се пекат бързо на изключително висока температура, за да могат да се "разцепят" и да станат като джоб.

От мен през последните дни:
Домати с моцарела:

Киш Лорен:

Авокадо с риба тон (беше ми малко зелено авокадото, та ми провали замисленото представяне Simple Smile:

Разноцветни пълнени чушки:

Блини с хайвер от lumpfish:

И от новата ми готварска книга - на Гордън Pамзи : Карфиолена крем-супа с миди (scallops - не можах да намеря превод Sad) :


А вчера с Камбанката "готвихме" с нейната кухня, тя въодушевено "реже", "соли" и т.н., накрая приготви "яденето", обърна се към мен и ми каза "Мамо, а сега ми го снимай!"  Grinning  Изобщо, как се отразява тази тема на семейния ми живот!  Joy
Виж целия пост
# 352
ето оЩе от мен
http://nrdd.multiply.com/photos/album/7/qstiq#8
правих го на 25/12/2008,но бяхме толкоз гладни 4е неостана време да го облека.идеята ми беШе пе4ена 4ервена 4уШка.е.. какво да се прави изядохме дядо Коледа гол,но апетитен
Виж целия пост
# 353
Гелева,можи ли рецептата за този кекс с овесените трици,че много ми хареса Grinning.
Виж целия пост
# 354
При нас снощи:

Солената корона на Котка(нещо ми се разля):

Предястие от хлебни кошнички с пълнеж крем сирене и сметана, отгоре сьомга, отстрани октопод:

Осноното-мариновано свинско с гъби и сос и рядко(но вкусно) картофено пюре:

Десерт: бисквитена торта в чаши в ягодово желе:

И козунак с локум и стафиди:
Виж целия пост
# 355
хайде да опитам да ви пратя снимка на "мозък на АйнЩайн",за който взех идеята на labrex,но я промених,заЩото не оби4аме карфиол освен в турШия,затова вместо карфиол напълних броколи,страхотно,хареса се на децата въпреки ,4е не оби4ат зеленяШи
http://nrdd.multiply.com/photos/album/7/qstiq#6

BIZCOCHO, идеята ти е чудесна, ще се възползвам от нея непременно, страшно обичам броколи!  bouquet
И си разчисти кутията с ЛС, не мога да ти отговоря, препълнена е.


labrex, вкуснооо!

Днес за обяд само една Куркудена чорба. За довечера по-разтоварващо меню ми поръчаха Mr. Green Ще видим какво ще се мисли newsm78


ilrai78, наистина е много вкусен! Толкова много излапах, че се засрамих от себе си - не ми стигат коледно-новогодишните изпълнения, ами сега пак.А бях решила да го карам малко по-лежерно, не съвсем на диета, ама по-лекичко така........ Embarassed
За пръв път чувам за такава чорба, копнах си и тая ти рецепта.  bouquet
Виж целия пост
# 356
Роца ,снимките са страхотни,предполагам че е било много вкусно!

За всички,които се интересуват от мекичките -те са содени/кисело мляко,сол,сода ,яйце и брашно!Просто този път съм ги рязала с чаша.

Виж целия пост
# 357
tonita76 , заповядай рецептата за кексчетоHug
esy , благодаря!   bouquet

При нас за обяд туршийка и пуешки бутчета с картофи.



Виж целия пост
# 358
sneji_   можели по точна рецепта  Hug
Виж целия пост
# 359
 Laughing Аз ги правя на око,но ще се опитам да дам точна рецепта.

В една кофичка кисело мляко/затоплено/ се разтваря 1 ч.л сода.Изсипва се в съда и се прибавя 1 яйце,1 ч.л сол и се разбърква хубаво.Към тази смес се прибавя брашно за да се получи нормално тесто.
След като тестото не лепне по ръцете е хубаво да спрете да месите,защото тестото със сода не се меси продължително.За по-хубав резултат може да го оставите да почине около 20 минути.Разточва се кора ,режат се и се пържат в горещо олио.Стават много бързо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия