Ястия, приготвени в плик /рецепти, тънкости и снимки, разбира се/

  • 158 797
  • 318
# 15
Нищо особено няма за кюфтета, слагам подправки кимион, чубрица, сол и нареждам в плика, на нас са ни вкусни. Аз само  на рибата слагам зехтин. Свинските пържоли без мазнина ги пека.
Виж целия пост
# 16
Аз правя задушени картовки,пиле, пържолки,понякога риба,а отскоро и пилешки дробчета,речептата е тук от форума и е много сполучлива.
Виж целия пост
# 17
Правила съм зеленчуци в плик - картофи, моркови и лук, разбъркани с подправки и малко мазнина. Стават много добре, бързо и нищо не се цапа. Но за огромно съжаление мъжо не ги харесва... Сега се чудя дали да не направя нещо месно  newsm78

За подправки ползвам универсална подправка + бульон Маги.
Виж целия пост
# 18
аз имам един по обикновен въпрос. Първия път надупчих плика с вилица и според мен нищо не се проби, плика се наду и така пекох.  Но изведнъж много се изду и се притесних и го надупчих с игла на две три места, но при обръщането да се поле и от другата страна соса малко по малко ми изтече от плика. Та въпроса ми е как да го продупча и трябва ли да се издува като балон плика? И какви подправки слагате на печеното пиле, моето става ужасно сухо? Мерси се извинявам за глупавия въпрос но много ми допада този начин на готвене, ако го възпламеня Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Издува се. Не съм обръщала плика. Аз го дупча с игла.
Виж целия пост
# 20
и аз с игла дупча и не го обръщам.
Виж целия пост
# 21
Дупча плика с шиш на доста места и не се налага да го обръщам.
Виж целия пост
# 22
Момичета, а дали може ястие в плик да се приготви на пара ?  Blush
Риба ми се иска да пробвам по този начин, дали се получава същото като с фолио ?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 23
Аз, каквото и да пека, накрая винаги разрязвам плика и включвам инфрачервения грил да се позапече.
Виж целия пост
# 24
Момичета,може ли да дадете подробна рецепта за риба в плик.
Виж целия пост
# 25
Давайте рецепти и снимки, моля   Simple Smile
Виж целия пост
# 26
Момичета, а дали може ястие в плик да се приготви на пара ?  Blush
Риба ми се иска да пробвам по този начин, дали се получава същото като с фолио ?  Rolling Eyes
Рибата става точно като с фолио  Peace . Разликата е, че всичко след това остава чисто  Laughing
Виж целия пост
# 27
Момичета,може ли да дадете подробна рецепта за риба в плик.

Почистената и измита риба поръсвам с готова подправка за риба,малко уни сос и пека в плика.Това е.
Виж целия пост
# 28
Момичета,може ли да дадете подробна рецепта за риба в плик.

Почистената и измита риба поръсвам с готова подправка за риба,малко уни сос и пека в плика.Това е.
Това е единия начин, по който я приготвям.

Другият начин е като пасирам домати от консерва (или директно доматено пюре), подправки на вкус и слагам всичко в плика. Отличен резултат. Така е по-сочно, според мен  Peace
Виж целия пост
# 29
Аз засега съм правила само пиле със картофи и честно казано не съм кой знае колко очарована,но е въпрос на вкус разбира се.Утре имам поръчка да взема от пликовете на Маги да ги пробваме и тях,но се чудя кой от двата да е ,дайте идея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия