Кога спряхте да гладите нещата на бебето?

  • 10 799
  • 312
# 75
Добре, де, а вашите си дрехи гладите ли?
Ако да, тогава защо да не гладим и дрехите на децата?
Въпросът е не само хигиенен, но и естетически.

Аз лично винаги съм гладела всичко, чиято материя позволява да бъде гладено, с изключение на нашите (не на децата) чаршафи и всичко що е хавлиено. Не ми тежи особено, защото не позволявам да се натрупва голям куп за гладене. Не мога да си представя да ходим измачкани!
Виж целия пост
# 76
Добре, де, а вашите си дрехи гладите ли?
Ако да, тогава защо да не гладим и дрехите на децата?
Въпросът е не само хигиенен, но и естетически.

Аз лично винаги съм гладела всичко, чиято материя позволява да бъде гладено, с изключение на нашите (не на децата) чаршафи и всичко що е хавлиено. Не ми тежи особено, защото не позволявам да се натрупва голям куп за гладене. Не мога да си представя да ходим измачкани!

Не видях някой да е писал да не глади заради естетика. Разбира се го правим  Wink
Виж целия пост
# 77
Гладя вкъщи абсолютно всичко, за това продължавам да гладя и нашите си дрехи и чаршафите и кърпите и на детенце нещата, дори още ги пера отделно от нашите.

Въпрос на навик и желание е.
Виж целия пост
# 78
Още гладя всичко на бебо ,всичко на каката и всички наши дрехи.Изгладената дреха за мен  идеалната дрешка. Peace
Виж целия пост
# 79
Никога не съм му ги гладила. От какъв зор?  Grinning
Виж целия пост
# 80
аз не съм гладила изобщо  Embarassed
Мразя да гладя и го правя, само когато има нужда, т.е. гладя дрехи, които иначе изглеждат намачкани и ме дразнят неизгладени Peace
Виж целия пост
# 81
След 6 - 7 мия месец. Peace
Виж целия пост
# 82
Аз гладих абсолютно всички дрехи на детенце до 1 година и 2-3месеца. Сега гладя предимно бодита, чорапи  и намачканите дрехи.
Виж целия пост
# 83
Гладех всичко, докато преди няколко месеца си купих сушилня!
Сега рядко гладя, и то  определени неща.
Виж целия пост
# 84
Гладя все още и ще продължавам да и гладя дрехите.Много ми е грозно да видя някой с намачкани дрехи пък било то и бебе.
Виж целия пост
# 85
Не смятам изобщо да спирам да гладя - мразя измачкани дрехи, стоят като дрипи  Peace
Виж целия пост
# 86
Гладя все още и ще продължавам да и гладя дрехите.Много ми е грозно да видя някой с намачкани дрехи пък било то и бебе.
Че защо трябва да сме намачкани, като не гладим? newsm78
Моите си излизат даже с ръбове, от сушилнята Peace
Виж целия пост
# 87
Моите си излизат даже с ръбове, от сушилнята

 Whistling Whistling

Никога не съм му ги гладила. От какъв зор?  Grinning

за да е 'убавец, кат' стамболец, малкия Крис  Hug Grinning
Виж целия пост
# 88
мдааа, запазват се поне няколко цикъла след сушене!
Виж целия пост
# 89
Дрехите на детето никога не са стояли измачкани. Първия месец гладех за дезинфекция, въпреки че беше излишно.  От моите гладя само тези, които изглеждат смачкани, но предвид ненавистта ми към гладенето гледам да си купувам дрехи, които не се мачкат. Всичко зависи от материята.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия