мноооого бледа тестова черта

  • 115 839
  • 931
# 165
е мацки, с мене се приключи. преживях спонтанен аборт. Cry

ООО мила, много съжалявам, прегръщам те HugНе се натъжавай, следващият път ще е успешно. Съвземай се бързо и мисли положително. Много целувки Hug
Виж целия пост
# 166
nuclearbaby  spoko Много съжалявам, не знам какво да кажа. Винаги ми е било трудно, знам че всичко е шаблонно и изтъркано до болка.  Cry . Времето лекува, горе главата. Някои казват "Всяко зло, за добро" - може и да има нещо вярно.
Бързо се възстановявай и следващия път да се радваш на здраво и пухкаво бебче  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 167
благодаря за думите момичета......  bouquet
Виж целия пост
# 168
Здравейте! Къде ги намирате тези тестове 1 лв кутийката с два броя вътре? Най-евтиния, който съм купувала беше 2.90. А знаете ли кога започва да се отделя хормона, който влияе на теста? След зачатието или след имплантацията? А кога се прави кръвен тест, колко дни след кое или какво? И колко струва? Кога се научава резултата? Между другото си правих тест много рано-шест дни след положителен тест за овулация. Ако приемем, че такава е настъпила след 24 часа, това означава 5 дни след евнтуално оплождане. И имаше прозираща втора черта. Какво ще кажете?
Виж целия пост
# 169
sanya12337, в Библиотеката ще откриеш отговорите на всички тези въпроси:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0

nuclearbaby, прегръщам те силно, миличка!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 170
И моят тест за бременност имаше мнооого бледа втора чертичка.Правих го 4 дни преди датата на менструацията. хормона започва да се отделя след имплантацията.
Виж целия пост
# 171
Здравейте, за да не отварям нова тема, ще използвам тази (надявам се авторката да няма нищо против).
Днес си направих тест (очакваната дата на М е утре) и имаше мноого бледа втора чертичка.
Февруари спрях Логест-а и започнахме бебеправенето...
Има ли шанс да тестът да е положителен или не? Марката е Presto.

Много благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 172
аннтония, втора чертичка, макар и бледа е признак за бременност.  yes След 24 часа можеш спокойно да повториш теста, след това пусни и кръвен, който ще покаже със сигурност какъв е резултата, а след две седмици вече да си на магарето при чичко доктор, който да затвърди всякакви предположения. Желая ти успех.   bouquet
Виж целия пост
# 173
Здравейте, за да не отварям нова тема, ще използвам тази (надявам се авторката да няма нищо против).
Днес си направих тест (очакваната дата на М е утре) и имаше мноого бледа втора чертичка.
Февруари спрях Логест-а и започнахме бебеправенето...
Има ли шанс да тестът да е положителен или не? Марката е Presto.

Много благодаря Simple Smile


Направи още един тест/за по-сигурно/.Мисля,че е положителен...стискам ти палци! Hug
Виж целия пост
# 174
И аз съм на мнение, че втората ти чертичка ти дава повод за радост. Изчакай ден -два и си направи още един тест, но кръвният ще ти покаже още сега. Тихичко честито от мен и успех!!!
Пиши после какво става   bouquet
Виж целия пост
# 175
Днес пак направих- две чертички!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 176
БРАВО АННТОНИЯ!!!!!! Честито, чудесен подарък за празника!   bouquet
Много се радвам за теб и пожелавам твоя успех на всички момичета, които мечатят за бебче!
Виж целия пост
# 177
  bouquet  bouquet  bouquet
най-прекрасния подарък за празника!!! Hug
Виж целия пост
# 178
Честито!  bouquet  bouquet  bouquet
Невероятен подарък за празника!
Виж целия пост
# 179
 newsm51
Много благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия