Да си на Дюкан хич не е шега - сланините изчезват от нашите тела -151

  • 26 640
  • 453
# 165
Тунинг, хич не се шегувам. Аз съм си зла, вие си ме знаете, ама вече предпочитам да не го показвам толкова явно  Mr. Green И да ме набеждават и за изкукала  Crazy
Виж целия пост
# 166
Момичета и момче, съжалявам за спама, но искам да ви покажа какво съобщение получих на лични от Antoniq88

(Без заглавие)
« Изпратено до: Kristina23 : Неделя, 01 Февруари 2009, 23:00 »
   Отговори с цитат Отговор Изтрий това съобщение
Книгата съм я прочела 2 пъти , изчела съм достатъчно теми във форума и в още 2 други . Питах специално за културата знам кое и кога може да се яде . На етикета не пише нищо затова исках мнение но понеже вие изпадате в нервна криза като чуете за сирене или кашкавал ми стана ясно че сте едни озлобени гладни хора!!!

На мен наистина ми е неприятно да виждам такива хора сред редиците на толкова всеотдайни и помагащи си хора като вас. До този момент много от вас ме подкрепиха и наистина се радвам, че съм част от това и че някой ме подкрепя!!!
Виж целия пост
# 167
До "ЗлаВещица" - Аз, вярвам знаеш, адски рядко си позволявам да се зъбя, но днес нещо не издържах! Даже сега се Чувствам гузен.. по-добре да бях премълчал..
Виж целия пост
# 168
senseless_doll  - според мен изглеждаш страхотно  Simple Smile ако искаш да промениш нещо защо не пробваш нещо с косата или ноктите Simple Smile мен винаги ми е помагало. а и ти сама разбираш,че имаш малко по - различна представа за себе си, аз бих пъро нея променила, защото наистина изглеждаш добреSimple Smile ако чак толкова искаш пробвай със някакъв спорт или танциSimple Smile

  п.п. моля ви, кажете ми,че не съм от новите, които ви питат глупави въпроси...наистина се старая да съм в час...
Виж целия пост
# 169
Осма категория - обезмаслени млечни продукти (кисело мляко, извара и сирене) пише го в книгата раздел ударен режим ако незнаете за какво става на въпрос.
Книгата е писана от французин и явно във Франция има обезмаслени сирена.Днес писах доста обстойно разяснение за сиренето Култура и ако беше чела поне от днес постовете, нямаше да ни вдигнеш кръвното.Освен това си длъжна като отидеш в магазина да прочетеш етикета на продукта и видиш какво съдържа.Вярно е, че не можеш да се досетиш, че точно днес съм писала по този въпрос, но щом си вече част от нас, следи темата и ако след положеното елементарно усилие ако нещо не ти е ясно - питай!
И последно - явно на теб(както за съжаление на доста други) не ти е неудобно да ни караш да си правим труда да положим усилие вместо теб, защото можеше да идеш в магазина и да видиш какво е подходящо и кое - не.В този смисъл, аз няма да пиша по 2 пъти на ден едно и също, само защото си нахална!
За протокола - за пръв и надявам се последен път влизам в разправия.Направих го не защото на Antoniq88 ще и се накриви шапката или пък ще вземе да  истане неудобно, а защото този пост изразява усещането ми за това място от доста време насам.
Извинявам се на всички, на които им е станало непериятно, че са станали свидетели!

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора.
Виж целия пост
# 170
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337231&pid=10343167    Ето ме. И вярвам че наистина сте обективни. Боби1973 , благодаря за директните коментари  Simple Smile
Нарочно поствам отделно.На мен ми харесваш - в дрехи си перфектна!Ако има да оправиш нещо, което не се вижда като си облечена, а само по бански - то не е повече от рамките на 2 кг.!
Хубава си, миличка, дано никой не ти мачка самочувствието - живей си живота и се обичай!
Виж целия пост
# 171
Антония, също в тази тема Боби 1973 се опита да обясни, че има една позната , която е махнала хляба и пак е отслабнала. Отслабнала е с ядене на сирене, на ядки и на картофи/ моля не ме убивайте, че споменавам / Но не е отслабнала с Дюкан. Дискусиите са безсмислени понякога. Яж бе момиче,но имай предвид, че ресултатът няма да е един и същ,  не очаквай някой да те аплодира, за да задоволиш съвестта си с извинение.
Моят мъж яде моцарела 8 % и казва, че сме на една диета. Не сме! Той яде и въглехидрати и слабее с мен. Но диетата не е еднаква. Защото не може аз да се гърча, а той да бу'а филии.Образно казано. Аз си опитвам по една хапка от гореописаното сирене, не от филиите, с ясното съзнание, че прегрешавам. Запичам заради другите  със сирене  17 %, което отделям от собствената си порция. Няма да задържа, няма да надебелея, но никого не агитирам да прави така. Не е коректно да се пишат извивките от режима. Защото има момичета, които отслабват с по 30, 40, 60 кг. ЧЕ аз ще се забавя с моите въшливи 10 кг - голям праз. Че тях ще направя несигурни и ще удължа престоя във втора фаза с още една , две години е нехуманно.  
Сещам се преди месеца беше сезона на динята/ ей сега ще скочат десет с тиганите  Laughing / и едно момиче, трамбова ли трамбова някой да й каже, че е ял и нищо не е станало. Мине не мине тема се появява някой. И естесвено, ако една година същите въпроси четеш ти става едно топло на душата.  Peace
Не го приемай персонално.Тук никой ветерен не се е наредил да поставя някой на мястото му, а за да отговаря, когато има някой двоумление
И в този ред на мисли>
Nuance, не се сещам някоя дюканка от старите по гореописаните причини/ а именно да отслабват с по много килограми/ да е преминавала през този вариант 2/5, но ще се радваме, ако ти го опиташ и споделиш с нас.  Peace

Виж целия пост
# 172
здравейте!!!
може ли да си направя утре риба на фурна но с maggi но там пък трябва сметана какво ще ми предложите да заместя  Благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 173
Една жена от форума ме попита защо не искам да пиша във форума и причината е точно в това че се заяждате ужасно много , не приемате нови , нито пък желаете да помогнете. От тук нататък нито ще пиша , нито ще ви питам нещо. Не ви отива на годините и образованието да се държите по така просташки. Нищо нямаше да ви попречи да напишете едно да или не. А колкото до това че не съм си направила труда да прочета какво пише на етикета на ''култура'' по - скоро вие май въобще не сте го виждали защото на него не пише нищо.
Виж целия пост
# 174


Виж целия пост
# 175
здравейте на всички,искам да попитам vichi 95 за колко време постигна този резултат,защото аз бях 89,сега след 50 дни с диетата съм 78.Знам че за всеки е различно свалянето,но все пак за стимул
Здравей мила -немога да ти кажа с точност за колко време ги свалих,но ако си стриктна всичко ще е ок.Аз вече 3месеца задържам ,но за никъде не бързам ,колкото по бавно толкова по качествено Hug
 Искам да благодаря на всички -desislava87.tyningmania.happysmile.shushy80.baby doll.филюдка,рошава,чочосан,Дес,Музичка,Боби1973,gulbenur-зная, че линйката ми е объркана ще я корегирам,но утре ако вариращото колограмче се затвърди Hug
 Целувки на всички обичам ви  bouquet
Честито на рожденичката  sass  bouquet
Виж целия пост
# 176
Вещи, моля те намеси се. Само ти можеш да се справиш тук!!!
newsm78
Виж целия пост
# 177
maria132, аз замествам сметаната с прясно мляко и извара - разбити, но незвам каква маги мислиш да ползваш, в техните подправки има много нережимни съставки.
Виж целия пост
# 178
здравейте!!!
може ли да си направя утре риба на фурна но с maggi но там пък трябва сметана какво ще ми предложите да заместя  Благодаря ви Hug

аз не бих сложила магги(ако имаш предвид фиксовете, дето стават на сосчета,ама ако става дума и подправката не бих сложила,че е много солена - по принцип не само за този режим, но навсякъде не се препоръчва, защото води до задържане на вода). защо не пробваш с черен пипер и лимон и във фолио, за да не стане много суха. аз и суха я харесвам, ама всеки има различен вкус.   chef
Виж целия пост
# 179
Благодаря за подкрепата! Вие сте направо невероятни. И така да започна
feelgood , гледала съм доста такива филмчета и съм наистина потресена. Не пожелавам на никое младо момиче да стигне до там  Sad Надявам се все пак, че режими като този са създадени именно за това - да помагат на тези, който искат по здравословен начин и без такива последици  Wink

tuningmania , наистина едно голямо браво за това, което си постигнал, защото според мен много малко мъже (никаква дискирминация,просто наблюдения) са способни на това. Пожелавам ти да продължаваш в същия дух. А що се отнася до мен. Искам да сваля най-вече в корема и краката, проблемните области на всяко момиче. Дупето си го харесвам и ако сваля повече то изчезва. Затова си мислех, че може би трябва да наблегна на фитнес и този режим, за да мога да сваля там където искам, а не навсякъде.

И още веднъж благодаря на всички за мненията им. Не вярвах, че може да има толкова отзивчиви хора а отслабването е нещо, което изисква много подкрепа. Радвам се, че и аз я получих  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия