Перник - 13

  • 24 338
  • 296
# 135
Честита рожба katiado. Да ти е здрав и силен сина. Да е умен и щастлив.
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан.


Виж целия пост
# 136
Здравейте момичета.
Аз също съм от Прник и ще ми бъде приятно да ме приемете ако може във вашата темичка да си пиша и аз със вас.
Виж целия пост
# 137
SUPER  smile3501 Много се радвам

Честито на katiado
Да ти е живо и здраво синчето и много, много да те радва

Сега ще си заета, но когато ти остане време се включвай да разказваш

Честит празник на всички  1dating

Добре дошла на mig12 разкажи ни повече за себе си
Виж целия пост
# 138
На 19 години съм.
Имам дъщеря Александра която се роди на 23.12.2008г.
Живия в Мошино.
Незнам какво друго да ви кажа.
Нещо ако искате да знаете питай и ще отговоря.
Искам да ви питам как мога и аз да си сложа линийка и снимка на Алекс в подписа?

Виж целия пост
# 139
SUPER  smile3501 Много се радвам

Честито на katiado
Да ти е живо и здраво синчето и много, много да те радва

Сега ще си заета, но когато ти остане време се включвай да разказваш

Честит празник на всички  1dating

Добре дошла на mig12 разкажи ни повече за себе си
Виж целия пост
# 140
Момичета добро утро.
Как сте днес?
Сервирам ви по кафенце и закуска да се позкрепим малко в студената сутрин.

Виж целия пост
# 141
Да благодаря ти за почерпката как сте а случая е за почерпката[/color][/size][/b]
Виж целия пост
# 142
SUPER  smile3501 Много се радвам

Честито на katiado
Да ти е живо и здраво синчето и много, много да те радва

Сега ще си заета, но когато ти остане време се включвай да разказваш

Честит празник на всички  1dating

Добре дошла на mig12 разкажи ни повече за себе си
newsm68 newsm44 newsm51 smile3501 newsm62
Виж целия пост
# 143
katiado честита ти рожба,да ти е жива и здрава.Да папка и слушка мъника,за да порасне здраво и силно момче.
Добре дошла на новата мама mig12    bouquet
Миличка,къде си учила и къде излизаш.Може да се познаваме.
Виж целия пост
# 144
Еми учих в манджата и тази година завърших.
По принцип излизаме по квартала на кафенце.
Докато учех всеки ден висяхме в Рай почти нон-стоп.
Ох,незнам какво да ви кажа.
Питай те вие.Така ще ми бъде по-лесно.
Виж целия пост
# 145
Питам те защото ми се струваш позната от снимката дето държиш бебо.
Я прати някоа снимка във форума,за да те видим Praynig
Виж целия пост
# 146
Виж целия пост
# 147
mig12 добре дошла мила.  bouquet Много сте красиви с дъщеричката ти. HugЩе ти пиша отговор и ще излезем само малко да се позатопли.
Виж целия пост
# 148
Мамчета добро утро.
Ние сега папкахме и аз реших да седна ви пиша.

Денси и аз нямам търпение да се затопли времето и да изчезваме по разходки,че затворени не е живот.
Само да стане по-топло и ще се срещнем някаде да се видим.
Мерси зза комплимента.

Другите мацки каде се изгубихте?
Малко рано ама ще серивирам сутрешното кафенце и закуска

Виж целия пост
# 149
Леле mig12 ти направо ме разби Crazy
ама как може да си станала толкоз рано ooooh!
Благодаря ти за закуската.Сега малко късно след теб,но ще закуся и аз.
Ами щом решите да излезете ни пиши и ще се видим.Аз с Кальо излизам всеки ден.
mig12 припознала съм се,явно не те познавам,но така ми заприлича на една позната.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия