Жената Водолей

  • 72 492
  • 707
# 135
Обаче мисля, че има разлика м/у януарските и февруарските водолеи. Или пък асцендентите са от значение? Като цяло водолеите сме много търпеливи и обмисляме всичко. Също така можем да бъдем много верни приятели. А колкото до лъва, чела съм на много места , че си пасваме най-много с него.  В обкръжението си обаче нямам нито един и въобще не ги познавам. На мен лично ми допадат много стрелците. И двете зодии много хвърчим  Grinning. Само дето ние се реем из облаците, а те летят на високо  Laughing
Виж целия пост
# 136
Обаче мисля, че има разлика м/у януарските и февруарските водолеи. Или пък асцендентите са от значение? Като цяло водолеите сме много търпеливи и обмисляме всичко. Също така можем да бъдем много верни приятели. А колкото до лъва, чела съм на много места , че си пасваме най-много с него.  В обкръжението си обаче нямам нито един и въобще не ги познавам. На мен лично ми допадат много стрелците. И двете зодии много хвърчим  Grinning. Само дето ние се реем из облаците, а те летят на високо  Laughing
Можем да сме верни не само в приятелския смисъл. Само дето малко хора вярват в това.  Rolling Eyes 
А някои водолеи се реят много по-високо - като в космоса, например. Имам предвид себе си. Не се рея в облаците, защото ме е страх от високо и от летене, докато в космоса гравитация няма и няма шанс да се размажа на някой паваж.  Laughing Laughing 
Че с лъв си пасваме е истина - поне за приятелство го знам на 100%. Виж, за връзка - там вече нямам информация.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 137
Струва ми се доста характерно все нещо да творим, да майсторим саморъчно, да правим от нищо нещо с една дума.
И в дома разни стари вещи да им се дава нов живот с декорациии на пример, или на детето да направим сами някакви играчки.

Виж целия пост
# 138
Струва ми се доста характерно все нещо да творим, да майсторим саморъчно, да правим от нищо нещо с една дума.
И в дома разни стари вещи да им се дава нов живот с декорациии на пример, или на детето да направим сами някакви играчки.
Правенето на клипчета от фенове за фенове на един сериал плюс клипчета за игри - това брои ли се за творене? Simple Smile Ако се - значи и аз не оставам по-назад... Stuck Out Tongue
http://www.vbox7.com/play:b34ab857
http://www.vbox7.com/play:c5bab5c0
http://www.vbox7.com/play:e4891e18

http://www.vbox7.com/play:c615786d
http://www.vbox7.com/play:9af77636
Виж целия пост
# 139
ХЕхе Stallion, точно това имах предвид....все да си направим нещо.

Аз на пример почти не мога да си купя дреха, на която в поселдствие нещо да не преработя, да махана да добавя, да отщия или отрежа  Joy
Виж целия пост
# 140
Хич ме няма в творенето, но се интересувам от изкуство. Имам предпочитания към изчистените линии, по-малко мебели в интериора и севтлите помещения. Слабост са ми hi-tech и цялата съм окабелена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 141
Струва ми се доста характерно все нещо да творим, да майсторим саморъчно, да правим от нищо нещо с една дума..
малее, това ми е като проклятие  ooooh!
правя си сама: дрехи, чанти, обувки, шапки, сирене, кашкавал, майонеза, горчица, кетчуп, хляб, цялата бяла козметика, бижута, и какво ли още не (абажури за лампите, сама си претапицирам).. Whistling
какво да се прави - водолей Crazy
Виж целия пост
# 142
Вижте к'во намерих:

Цитат
ВОДОЛЕЙ И ВОДОЛЕЙ

Изключително подходящи, подканящи любовници, стимулират се умствено и физически – преди и след акта. Много си подхождат сексуално, въпреки че има емоционално привличане. И двамата са рационални, мислещи и умерени. Имат много интереси извън себе си. Приятна връзка и здрав брак.

Ако може да се вярва на тоя текст излиза, че нормална връзка може да има само с мойта зодия.  Laughing Не ми е минавало през ума да тествам с водолейка какво ще стане.
Виж целия пост
# 143
Ми почкай още малко и вече ще е късно.
Хубавата стока бързо свършва, нали знаеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 144
Stallion, освен да пуснеш тук едно CV със снимка и да чакаш оферти.  Laughing
Виж целия пост
# 145
Stallion, освен да пуснеш тук едно CV със снимка и да чакаш оферти.  Laughing
Аз искам да ме земат заради характера ми и това, което съм, а не заради завършените ми образования и бивши местоработи. Ама май ще си остана само с желанието...  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 146
Stallion, освен да пуснеш тук едно CV със снимка и да чакаш оферти.  Laughing
Аз искам да ме земат заради характера ми и това, което съм, а не заради завършените ми образования и бивши местоработи. Ама май ще си остана само с желанието...  Rolling Eyes 

Ти попълни бланката спред конкретната длъжност, която желаеш да заемеш.  Laughing Наблегни на личните си качества според хороскопа - подканящ любовник и там каквото още пишеше. Предишен опит се счита за предимство!  Joy
Виж целия пост
# 147
Сталион, той характера ти е ясен, нали си Водолей Wink
Само, че в тоя форум сме повечето едни такива... малко поомъжени Водолейки. Пък както стана ясно се славим с изключителна вярност Flutter
Виж целия пост
# 148
Stallion, освен да пуснеш тук едно CV със снимка и да чакаш оферти.  Laughing
Аз искам да ме земат заради характера ми и това, което съм, а не заради завършените ми образования и бивши местоработи. Ама май ще си остана само с желанието...  Rolling Eyes 

Ти попълни бланката спред конкретната длъжност, която желаеш да заемеш.  Laughing Наблегни на личните си качества според хороскопа - подканящ любовник и там каквото още пишеше. Предишен опит се счита за предимство!  Joy
Звучиш сякаш вече проявяваш интерес към още непубликуваната обява...  hahaha

Jade, аз също съм верен. За мен изневярата е непростима и поради тази причина освен, че не я практикувам, ами и не желая да ставам причина за изневяра.
Виж целия пост
# 149
Звучиш сякаш вече проявяваш интерес към още непубликуваната обява...  hahaha

Флиртаджийки сме ние, пишеше го по-напред! Верността ни е даденост! Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия