Жената Водолей

  • 72 510
  • 707
# 405
Полезна информация, Art0fRali! Иначе откъде да разбера, че Козирозите са ме придърпали леекинко към тях. Иначе инати при мене бол, ама колкото бързо паля, толкова бързо и изгасвам и после се чудя за какъв дявол ми е било.
О, да, за паленето е така, после и спомен даже нямам за какво съм бучала. Ако се паднеш с някой по-чувствителен - дълго време помни и ти се сърди за изблика на яд(странни хора  Laughing).
Най-често и не помня какви съм ги говорила, което е най-фрапантното ooooh!
При Козирозите няма такова забравяне, те са по-злопаметни и не им минава бързо. Много са изпълнителни, докато Водолеят е своеволен и си прави, каквото си иска, не търпи да му налагат чуждо мнение(по тази причина трудно стават за наемни работници, питай ме мене....).
Ти работиш ли?  Whistling
Виж целия пост
# 406
В процес на търсене съм...ама има някаква надежда.
Проблемът при мене е, че половинката ми е Дева (душа човек е) и аз много често злоупотребявам с добрините му, нервя се за глупости, защото то просто няма за какво да се хвана и после много съжалявам. Embarassed Та си мисля това от зодията ли е?
Виж целия пост
# 407
Мъжете Дева, а и повечето жени, наистина са много добри.
Не знам дали е от зодията  Laughing, при всеки е различно.
Аз например с добричките се държа добре, с лошите избягвам да общувам.
Oбожавам животните
Виж целия пост
# 408
А нещо да кажете за жена водолей и мъж скорпион  Grinning
Виж целия пост
# 409
А нещо да кажете за жена водолей и мъж скорпион  Grinning
Не е лесна и препоръчителна тази комбинация! Peace
Виж целия пост
# 410
А нещо да кажете за жена водолей и мъж скорпион  Grinning
Чудесна е, няма скука Laughing
Виж целия пост
# 411
Водолейки са уникални и очерователни нямат равни аз тази която познавам е родена през февруари Wink
Виж целия пост
# 412
Какво ще кажете за жена водолей и мъж козирог?
Виж целия пост
# 413
Какво ще кажете за жена водолей и мъж козирог?
Ще кажа-господ да й е на помощ! Mr. Green
Колкото такива френдове да съм имала навремето,не ги изтърпявах никак.Мъжете козирози са прекалено властни и своенравни/мога да изредя още много характерни черти,и все отрицателни/ и трудно биха се съчетали с волнолюбивият водолей,който не търпи да свири втора цигулка и да навежда главичка.
Виж целия пост
# 414
Какво ще кажете за жена водолей и мъж козирог?
Ще кажа-господ да й е на помощ! Mr. Green
Колкото такива френдове да съм имала навремето,не ги изтърпявах никак.Мъжете козирози са прекалено властни и своенравни/мога да изредя още много характерни черти,и все отрицателни/ и трудно биха се съчетали с волнолюбивият водолей,който не търпи да свири втора цигулка и да навежда главичка.


За мен е късно  smile3506, но при нас май е обратното.АЗ съм властна и по -лоша, а той спокоен.Всъщност истински ме дразни спокойствието му Sick
Виж целия пост
# 415
И моят партньор е козирог. Засега (1,5г) се разбираме чудесно, с тази разлика, че е по-нерешителен и от мен  Laughing Може би трудно прави промени в живота си, докато за мен са добре дошли тези предизвикателства. А с мъж скорпион всичко беше ОК, докато не дойде момента да си покажа магариите, а там лесно не се забравя... Така че е почти непосилно, но все пак зависи и от асцендента.
Христос воскресе!
Виж целия пост
# 416
Aнели ,Art0fRali ,кажете "пу да не му е уроки",че сте случили на такива кротички козирочета.И дано винаги да са такива! thumbsup
Козирог нерешителен и водолей,по-властен от козирог трудно си ги представям! Thinking
Виж целия пост
# 417
Aнели ,Art0fRali ,кажете "пу да не му е уроки",че сте случили на такива кротички козирочета.И дано винаги да са такива! thumbsup
Козирог нерешителен и водолей,по-властен от козирог трудно си ги представям! Thinking

Дай боже все да ми е така кротък WinkНо  това вече опира до гени, не толкова до зодии
Виж целия пост
# 418
Брех!Колко много водолейки се появиха! Grinning Hug
Мда..с козирог и аз нямах успех,или по-точно той Mr. Green..имат мания са собственост,както и телците...най-дълго съм се понасяла с близнак и скорпион,ама си взех овен Confused newsm78много сме различни,много ме дразни,изкарва ме извън контрол,не ми е скучно-е това е любов. Mr. Green
Виж целия пост
# 419
И аз като една типична преставителка на водолейките  Twisted Evil, бих казала, че се разбираме
много добре с любимото ми скорпионче  Wink Много страст има между нас, но незнам защо никой не иска да застава между нас като се скараме  Laughing Confused Иначе ревността си я има, ама май е без причина  Shocked Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия