.
.
.
.Явно не е невъзможна комбинацията водолей-козирог .
, проблеми с неговото его нямаме. Когато стане проблем с моето его виквам за момент и всичко си идва на мястото. Аз мисля че комбинацията водолей- козирог е изключително съзидателна. От водолея щурите идеи, от козирога старателното им изпълнение. 



Изчетох я цялата...и във всеки един пост съм открила част от себе си
Това е нааай-яката зодийка обожавам си я...Да споделя и аз за водолеите.Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого
Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна...Отностно мъжете....Еххх тези лъвове...влизат ми под кожата и не излизат с години
умеят да те омайват с думи,но много нараняват.И с водолей съм пробвала не съм трогната само за секса...С овен беше доста забавно докато не се влюби в мен и не стана досадна лепка
Сега изучавам везничките,които също ми допадат,а за близнаците-и тях си ги харесвам ама те много се влияят от приятелите си нз странни са ми...Много бързо ми омръзват тези мъже незнам какво да правя за месец два и до там.А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде
Чудесна темичка сте направили! Да се отчета и аз при Водолейките, макар вече да не си харесвам много зодията, защото имам чувството, че ние сме от друга планета ...
Но да, зависи и от асцендента!
Обичам си зодията, ама жена-водолей - това е природно бедствие.
Значи ставаме много водолеи-каръци(мразя я тази думичка, но синонимите ми се струват неточни). По думите на половинката съм била и много разсеяна и хаотична. Аз не се виждам като такава, но щом отстрани изглежда така.....Просто съм се нагърбила с всички възможни задачки, все едно без мен света ще се обърка.....
Препоръчани теми