Жената Водолей

  • 72 504
  • 707
# 435
Здравейте,най-после и аз да се включа към жените -водолеи!Родена съм на 26.01.Ще прочета назад темичката за да съм в час и да не повторя някои разсъждения.иначе половинката ми е Риба(19.03,ама има и от овена в него),горе-долу се разбираме,аз много му се нервя ама си го крия вътре в мен,а пък той е много спокоен,трудно излиза от релси и мисля че затова при нас се получава баланса.Иначе не знам от зодията ли е,от друго ли е,той казва че съм много добричка,не съм скандалджийка,май се оставям да ме мачкат,плачлива,страхлива и обичам да си стоя вкъщи,и да съм сама.Не обичам пътуванията,защото ме натоварват психически и физически,големите компании също.За шеф май не ставам,защото и да поемам големи отговорности ме е страх.Но ще прочета и за асцедента,ако мога да определя кой съм.
Виж целия пост
# 436
О, и аз съм за тук.
Това за потните кръгове, не мога да се съглася по никакъв начин.
Водолейките, и аз също де, са самата суета.
Обичат да се наслаждават на себе си в огледалото с часове.
Много са елегантни и екстревагантни.
Която е най-артистичната в компанията, най-шумна, весела, усмихната,
почти винаги е водолей.
Виж целия пост
# 437
Жената Водолей е забавна, оригинална и независима. Тя е непредсказуема и не трябва да бъде вкарвана в клишета. Всеки мъж който иска да я спечели ще трябва да бъде романтичен и изобретателен. Има най-високи изисквания, които трудно могат да се удовлетворят. Настоява за уважение. Вероятно обича да рисува или да танцува. Не е капризна и винаги е искрена . На купон или празненство тя ярко се откроява от другите жени, тъй като се чувства в свои води и е сърцето на компанията. Около представителките на тази зодия винаги е интересно и шарено. Водолейте непрекъснато анализират ситуациите и хората около себе си. Жените водолей умеят да задават и доста недвусмислени въпроси, когато им е нужно да изясни нещата. Интересни са им загадките и тайните. Като цяло са много любопитни за всичко и най-вече за живота на хората около тях. Жената Водолей е перфектния приятел, стига да бъдете честни и лоялни към нея. Тя не се интересува, какво говорят хората за нейните приятели. За нея е важно, какво тя е анализирала и какво тя мисли за дадения човек, а не чуждите мнения. В работата си е стриктна и упорита. Може да работи и типично мъжки професии свързани с автомеханика, техника, строителство, за разлика от много други представителки на нежния пол. В Любовта представителките на тази зодия, понякога се омъжват по-късно, но за сметка на това любовните им отношения с партньора са много по трайни и истински. Жената Водолей търси мъж, който наистина ще я накара да се чувства жена, и за нея нямат значение нито расата, нито положението му. Умее да се справя с домакинската работа и е отлична майка.

Това от фейсбука. Сега го прочетох. За мене всичко е вярно.
Виж целия пост
# 438
Доро, все хубави неща прочетох и за мен са верни  Blush. Пък сме и скромни  Mr. Green.
Виж целия пост
# 439
Доро, все хубави неща прочетох и за мен са верни  Blush. Пък сме и скромни  Mr. Green.

Мдаа  Hug  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 440
Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого Grinning Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде

Ей това все едно аз съм го писла Joy
Виж целия пост
# 441

Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого Grinning Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде

И аз се познах тук:)
Виж целия пост
# 442
Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого Grinning
Едва ли ще излязат добри адвокати от вас. За тази цел трябва да сте алчни безскрупулни типове, а точно от зодията Водолей, било то мъжко или женско, някакси не мога да си го представя това.  Laughing 
Виж целия пост
# 443
Абсолютно прав си! Peace

п.п. Stallion, много хубав подпис   superuu
Виж целия пост
# 444
п.п. Stallion, много хубав подпис   superuu

Екстра е  Twisted Evil.

Виж целия пост
# 445
Абсолютно прав си! Peace

п.п. Stallion, много хубав подпис   superuu

Simple Smile
Фотошоп знае и може всичко.  Mr. Green 
Виж целия пост
# 446
Абсолютно прав си! Peace

п.п. Stallion, много хубав подпис   superuu

Simple Smile
Фотошоп знае и може всичко.  Mr. Green 

Изпълнението е добро, ама съдържанието е още по  Mr. Green.
Виж целия пост
# 447

Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого Grinning Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде
И аз се разпознах!:)

И аз се познах тук:)
Виж целия пост
# 448
Почти бях сигурна, че няма да намеря тема за жената Водолей... толкова обзета от останалия народ, че няма време да говори за себе си.... ама ей на, имало, малко позамряла темата обаче. Сигурно защото водолеите са на плаж Simple Smile

Като прочета всичко, ще постна и моят хороскоп, който се търкаля отдавна из нет-а.

Много си обичам зодията и не бих искала да съм нищо друго. Обаче бих пробвала различни съюзи, за да се изказвам по темата за успешните партньорства. За сега имам само едно - с Риби. Трудно е, ама дългосрочно  Laughing

Мисля че от нас биха станали най-добрите адвокати.. хАХА все трябва да се изкажа по някой въпрос или да защитя някого Grinning Бих направила всичко само ако не ме карат на сила...тогава няма да го направя на пук!Обичам големите компании,партитата всички оживени места.Обаче като си изпадна в депресиите не ме търси тогава просто трябва да съм на спокойствие сама!Много съм раздразнителна от най-малкото нещо се нервя ама бързо ми минава.Мога да се сърдя с месеци...даже вече да съм забравила за какво се сърдя и то само от инат.Държа на приятелите си бих направила всичко за тях докато не се издънят.Много често оставам неразбрана,което мн ме нерви.Прекалено много се задълбочавам във всичко дори няккакви незначителни неща.Обичам всичко да е изяснено до колкото е възможно иначе се чувствам непълна....А за най-добри приятели Телците...все ми се лепят много готини хора.А също и да кажа че много трудно взимам решение до като не доийде последния момент и вече няма на къде

Simple Smile позната картинка, но не адвокат, за адвокат се иска търпение, надмощие, безброй данни, цифри и т.н. за подкрепа, а и свежа памет. Няма да се спирам на лукавство и т.н. и адвокатите са хора. Професионално мисля сме подходящи за учители, за работа с хора, с деца и друго социално ориентирано.
Виж целия пост
# 449
Професионално мисля сме подходящи за учители, за работа с хора, с деца и друго социално ориентирано.
Съгласна съм, особено с частта, която казва: "и друго социално ориентирaно". Все трябва да помагаме на хора и животните, пък ние самите сме сякаш на малко по-заден план.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия