Деси , честита племенничка !Да е жива и здрава !
Я майсторките на подквасване на мляко да кажат , какво прясно мляко купувате и от къде ? Аз също съм подквасвала преди време , но беше отдавна и купувах от пазара от една жена ,а сега изобщо си нямам идея .То дори и да продават на пазара не съм сигурна дали е хубаво
.Гледам за книги заговорихте .Любимата ми книга е "Цар плъх" на Клавел . Аз предпочитам книгите пред филмите , по цяла нощ съм чела докато я свърша .Сега обаче немога защото съм доста изморена вечер ,прегледам форума и си лягам .През деня е изключено .Но ако все пак намеря време скоро може да прочета някоя и друга книга от вашите любими

За говоренето е по скоро по бебешки .Най често си повтаря - мама и аз съм доволна

Тази вечер пък ръмжа като мечка , аз първо се изплаших и си викам какво му стана на това дете ? Гледам обаче тя се смее . После се сетих че като "четем" книжката с животните ,за всяко животно аз и показвам какви звуци издава , та сигурно го е запомнила за мечката и като си дойде баща и като се започна едно обикаляне из стаята и ръмжене ...

Лека и спокойна нощ :



Така че Криско има да ми връща една дискотека като стане на 21 - тогава ще го пусна.
, а Тони батко за 2-ри път.
като израз на гняв, яд и радост; все още не говори - само няколко срички, но пък усилено имитира животни. Напоследък повтаря непрекъснато "мамм, мама", но не мога да разбера случайно или целенасочено
и кога е "ам-ам". Режим почти няма, всеки ден е различен.
, много, много любов, рози, шоколад и глезотийки утре. 

и Трифон зарезан
! (

