Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 927 243
  • 14 102
# 3 765
Трябва ми добър хирург за консултация при евентуална херния и последваща операция / при възрастен /

Горанов/Господинов-Пълмед,работят с касата.
Виж целия пост
# 3 766
а някой от ВМИ-то, хирургиите?
Виж целия пост
# 3 767
Д-р Чапкънов оперира майка ми от диафрагмална херния преди година и половина. Препоръчаха ни го като много добър хирург, операцията мина успешно и за сега всичко е ок.
Виж целия пост
# 3 768
Здравейте! Темата ви е страхотна. Hug Благодаря , че споделяте
 Аз отскоро живея в Пловдив, личният ми лекар все още е в София.
От няколко седмици се ослушвам , но  (понеже съм ограничена откъм познанства в Пловдив)
нещата нямат развитие. Simple Smile
На въпроса. Тези дни изкарах тежка настинка, която май си се развива ....Ще  ми се днес или утре да се сдобия с лекар. Ако някой се сеща за разумен , не пристрастен към антибиотично лечение такъв, моля да сподели мнение. Живея в Кършияка (абе някой знае ли защо така се казва квартала?!?!)
 Много благодаря и усмихнат ден на всички  Grinning
 
Виж целия пост
# 3 769
Щом си Зо можеш да отидеш на спешния център и ще те прегледат.Не се тормози.Дори и да нямаш лл отиваш. В поликлиниката до вас. Набутваш се в първия кабинет и казваш, че си болна и.т.н Плащаш само таксата.А те върнат, а можеш да се оплачеш.
Виж целия пост
# 3 770
Знаете ли някой добър логопед? Става дума за сина ми, който е на 8 години все още не може да изговаря добре "р".
Виж целия пост
# 3 771
В Деца с увреждания има тема-Трудно проговарящи деца.Майките са много запознати логопедите и ще ти дадат адекватен съвет.
Виж целия пост
# 3 772
Kremi Kremi, добре, благодаря. Там ще питам.
Виж целия пост
# 3 773
Знаете ли някой добър логопед? Става дума за сина ми, който е на 8 години все още не може да изговаря добре "р".

Водя голямата ми дъщеря от 6 месеца в логопедичен център "Антоанета Георгиева", логопедката, с която работи се казва Еми. Много съм доволна, дъщеря ми има голям напредък, а и много я харесва и бързо се отпусна при нея.
Виж целия пост
# 3 774
Здравейте,може ли някой да ми даде актуални координати на  доцент Орбецова ?
Виж целия пост
# 3 775
Здравейте,може ли някой да ми даде актуални координати на  доцент Орбецова ?
Предполагам, че търсиш за ендокринолога вече проф. Мария Орбецова?
032 602486  е телефона й в ендокринологията на УМБАЛ "Св. Георги"
Мога да ти дам и мобилен на лични Wink. Скоро не съм я търсила, но предполагам, че е актуален Simple Smile
Виж целия пост
# 3 776
Здравейте на всички,
интересувам се от очен доктор в Пловдив. Препоръчайте ми някой добър специалист. Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 3 777
Аз съм доволна от  Д-р Ваня Томова в очна клиника "Луксор"
Виж целия пост
# 3 778
Woman^In^White,благодаря - аз се свързах и записах час.Пак ти благодаря за отзивчивостта.
Виж целия пост
# 3 779
Привет на всички, не съм сигурна дали това е темата, в която да питам за отзиви, но какво мислите за д-р Христова (гинеколог) http://www.dr-hristova.com/ , искам да си запиша час за рутинен преглед. Има ли доста пациенти или няма да чакам със седмици за час? Как работи и т.н., всичко, което се сетите.
Благодаря предварително Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия