Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 34 791
  • 437
# 390
Здравейте , искам да попитам за комбинацията от л-карнитин +аспирин+кафе ,преди тренировка се взима и подпомага по-ефикасното трениране ? Вярно ли е и изобщо има ли такава комбинация или съм в грешка  Embarassed ? Аз по принцип съм доста скарана със спорта,но тази зима се улях с кг  ooooh!  и сега съм се хванала да свалям и тренирам,дори и да е само у дома  Peace
,,,по точно.дава повече енергия Peace
Виж целия пост
# 391
И аз приключих за днес!
Сутринта 40 мин. кростренажор, следобяд 1 час Синди и малко се опитах на въже, ама нещо още не издържам много Embarassed. Ще гледам постепенно да увеличавам времето на скачане.

Вчера не можах да намеря време за Синдито, така че си останах само с кардиото. Mr. Green
Виж целия пост
# 392
Аz след малко отивам на Пилатес,после като се върна 30 мин кростренажор...Почнах и упражненията zа стегнат корем от първата страница,правя ги вече 3 ден и имам страхотна мускулна треска на стомаха...
Виж целия пост
# 393
дали има някакво видео със скачане на въже? В "Стройни и красиви" има няколко серии с имитиране на скачане на въже, но ми се ще някакво фимче ако има да ме насочите

   Ето това е обучаваща програма за скачане на въже:

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=664576


Защо не мога да го сваля? Регистрирах се,но като тръгна да го свалям ми го дава като html документ.
Виж целия пост
# 394
Сега пробвах и на мен ми се отваря както трябва.
Виж целия пост
# 395
Учудващо през почивните дни не съм се спряла. Всеки ден си въртя обръча, правих и Каланетика!  Peace

Олимпия, виж Каланетиката!  Peace На първа страница има линкове за теглене от мининова. Пробвай програмата '10 години по- млади в 10 часа' Много е приятна, удобна за у дома и резултата е бърз и зашеметяващ - точно на дупето и ръцете много бързо се отразява  Peace Желателно е 3 пъти седмично да се прави  Peace
Виж целия пост
# 396
След 3 дена ядене и пиене в планината, днес направих зумба и идеален ханш. Малко съм качила май, но то с това ядене там и липса на тренировки, не се учудвам.
Имам чувството че тази, която води идеален ханш и упражненията на чарли е една и съща треньорка  newsm78 имената са им различни, но при чарли звучи като псевдоним...
Виж целия пост
# 397
Здравейте и от мен  Hug
Видях, че отправяте въпросите си към консултант Поци  Grinning
Ако мога и аз да се възползвам от съветите  Peace
Възможно ли е за 2месеца да се промени тялото при тренировки в дом.условия?
Висока и слаба съм, с поднормено тегло (180/55кг). Искам да се стегна, защото бързо свалих кг след третото раждане и на пипане ръцете и краката ми са някак...меки... Embarassed Освен това искам да направя малко прасец, че с тези кльощави глезени изглеждам сякаш ще се счупя  Confused Ако може и едно бразилско дупе  Laughing
Проблемът при мен е, че ненавиждам фитнес салоните (а тук в Гърция като многодетна имам право да ходя безплатно в държавните). Единствено обичам да плувам, нищо друго не ме влече...
Какво би ми препоръчал като спорт у дома?
Благодаря предварително  Peace
..тук повечето жени ..тренират в домашни условия...мисля ,че те могат да те посъветват как да тренираш Peace
..за мен твоите килограми са нечовешки ooooh!..ако беше ме попитала,как да кача.щях да се съглася ,разбираш...че килограмите ти са малко.. Hug
 .....но не е нормално..първо проблема да ти е стягането,мисля ,че е нормално първо да се тревожиш как да качиш..
..нали се сещаш.че на кокала..нито прасец може да направиш,нито дупе Wink
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 398
Поци, благодаря за вниманието, но е непосилно за мен да кача килограми, а се храня много обилно, за учудване на всички. Имам бърз метаболизъм, наддавам само при бременност и то на корем, раждам големи деца  Laughing и пак измършавявам  Mr. Green
http://images.olympia75.multiply.com/image/12/photos/17/400x400/ … mp;nmid=117775503 Тук съм 5месеца след третото раждане, вече със свалени килограми. Не съм "болезнено" слаба, поне никой не ми го е казал досега. Просто ми трябва мускул, но не мога да се натоварвам много, тъй като все още кърмя малката.
Учудващо през почивните дни не съм се спряла. Всеки ден си въртя обръча, правих и Каланетика!  Peace

Олимпия, виж Каланетиката!  Peace На първа страница има линкове за теглене от мининова. Пробвай програмата '10 години по- млади в 10 часа' Много е приятна, удобна за у дома и резултата е бърз и зашеметяващ - точно на дупето и ръцете много бързо се отразява  Peace Желателно е 3 пъти седмично да се прави  Peace
Много ти благодаря   bouquet Сега ще видя що е туй каланетика и има ли почва при мен  Laughing
Виж целия пост
# 399
Поци, благодаря за вниманието, но е непосилно за мен да кача килограми, а се храня много обилно, за учудване на всички. Имам бърз метаболизъм, наддавам само при бременност и то на корем, раждам големи деца  Laughing и пак измършавявам  Mr. Green
http://images.olympia75.multiply.com/image/12/photos/17/400x400/ … mp;nmid=117775503 Тук съм 5месеца след третото раждане, вече със свалени килограми. Не съм "болезнено" слаба, поне никой не ми го е казал досега. Просто ми трябва мускул, но не мога да се натоварвам много, тъй като все още кърмя малката.
Учудващо през почивните дни не съм се спряла. Всеки ден си въртя обръча, правих и Каланетика!  Peace

Олимпия, виж Каланетиката!  Peace На първа страница има линкове за теглене от мининова. Пробвай програмата '10 години по- млади в 10 часа' Много е приятна, удобна за у дома и резултата е бърз и зашеметяващ - точно на дупето и ръцете много бързо се отразява  Peace Желателно е 3 пъти седмично да се прави  Peace
Много ти благодаря   bouquet Сега ще видя що е туй каланетика и има ли почва при мен  Laughing
...извинявай..но при...180/55..не мога да повярвам Peace
Виж целия пост
# 400
...извинявай..но при...180/55..не мога да повярвам Peace
Утре ще направя клип с кантарчето  Joy да видиш, че не си измислям  Peace
Кухи кокали и липса на мозък - колко очакваш да тежа  Mr. Green
За да не е съвсем спам,  ще кажа, че утре ще опитам с каланетиката  Peace
Виж целия пост
# 401
Леле, OlympiaPappas- направо ме изуми с тези кг. Аз съм 176 см и винаги съм била около 59-60 кг. И въпреки това все се намираше някой да ми казва да ям,че съм като скелет. А повярвай ми имам много едър кокал. Може би е вярно това ,че има хора ,които визуално са слаби ,но имат тежък кокал и кантара ги изкарва повече ,отколкото изглеждат. Както и обратното. Затова и баба Калан е казала ,че в каланетиката не използват кантар. По-важно е как изглеждаш ,а не колко кг си.
Благородно ти завиждам за метаболизма и за бързото въстановяване след ражданията. За 3 раждания изглеждаш много добре според мен. НАблегни повече на Синди,каланетика и Селф-те са за мускули. Успех.
Виж целия пост
# 402
...извинявай..но при...180/55..не мога да повярвам Peace
Утре ще направя клип с кантарчето  Joy да видиш, че не си измислям  Peace
Кухи кокали и липса на мозък - колко очакваш да тежа  Mr. Green
За да не е съвсем спам,  ще кажа, че утре ще опитам с каланетиката  Peace
..очаквам поне да..тежиш..65-70
Виж целия пост
# 403
При така заформилата се дискусия, да си кажа, че познавам Олимпия от дете  Simple Smile Тя винаги си е била такава. На живо е изключително стройна и гъвкава, много е елегантна, но не е грозно кльощава!  Peace  Може да е висока, но ханша и е тесен, не е едър скелет и няма къде да се задържи толкова мръвка. Аз, както съм 13см по- ниска от нея, със сигурност имам по- широк ханш. Въпрос на структура и организъм.
Пак да кажа, че Каланетиката е точно за теб!  Peace Дава резултата, който търсиш и то бързо  Peace Само..., е трудничка.
Виж целия пост
# 404
При така заформилата се дискусия, да си кажа, че познавам Олимпия от дете  Simple Smile Тя винаги си е била такава. На живо е изключително стройна и гъвкава, много е елегантна, но не е грозно кльощава!  Peace  Може да е висока, но ханша и е тесен, не е едър скелет и няма къде да се задържи толкова мръвка. Аз, както съм 13см по- ниска от нея, със сигурност имам по- широк ханш. Въпрос на структура и организъм.
Пак да кажа, че Каланетиката е точно за теб!  Peace Дава резултата, който търсиш и то бързо  Peace Само..., е трудничка.
..ок..няма да споря  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия