До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 642
  • 1 359
# 585
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............


А работи ли със здравната каса?
Виж целия пост
# 586
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............


А работи ли със здравната каса?
 

  Да  Peace
Виж целия пост
# 587
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............


А работи ли със здравната каса?
 

  Да  Peace

Два дни в месеца ...
Виж целия пост
# 588
Манееееееееее, само 2 дни в месеца!!!
Че то сигурно за другата година ще си запазя час по здравната каса newsm78.
Ще звънна в началото на септември, пък да видим!
А колко струва прегледа на частно?
Виж целия пост
# 589
Момичета,ходила ли е някоя от Вас на фоликулометрия в Бургас и при кой лекар?
Виж целия пост
# 590
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............


А работи ли със здравната каса?
 

  Да  Peace

Два дни в месеца ...
Работи по здравната каса 5 ДНИ в седмицата и в двата си кабинета.
Но ти явно не си и пациетка и не знаеш Peace
Виж целия пост
# 591
при Мърмарова бях в4ера -еми за пореден път се убеждавам 4е тази жена е страхотна....... направо няма такава като нея...............


А работи ли със здравната каса?
 

  Да  Peace

Два дни в месеца ...
Работи по здравната каса 5 ДНИ в седмицата и в двата си кабинета.
Но ти явно не си и пациетка и не знаеш Peace

Исках да й стана пациентка и тя беше първата лекарка, при която отидох, когато разбрах, че съм бременна в началото на годината, но тогава тя така ми отговори - "работя с касата 2 дни в месеца и лятото ще почивам около два месеца, така че ти си прецени..."
Между другото, тя ми следеше предишната бременност (преди 5г.) - бях много доволна и бях първата, която започна да я хвали във форума, дотогава тук нямаше никакви отзиви за нея. Тогава работеше в Ел Масри, не беше необходимо предварително записване за прегледа, отделяше ми по половин час и въобще не поставяше въпроса по здравна каса ли съм или не ...
Затова ми стана много неприятно, когато отидох при сегашната си бременност и установих, че нещата доста са се променили в негативна насока - включително като внимание и време, отделено на пациента.
Виж целия пост
# 592
царица-майка и аз съм абсолютно на същото мнение като теб затова спрях да я посещавам то вече на частно ме претупва а пък кво остава по каса
Виж целия пост
# 593
Незнам момичета.Мен никога не ме е претупвала.Дори е оставала след работа,за да ме прегледа и е отваряла кабинета си в събота заради сестра ми за преглед по здравната каса.Всъщност никога не съм ходила на частно при нея,освен няколко видеозона
Много неприятно се е получило с теб Царицата-майка
Виж целия пост
# 594
Аз също отидох при Мърмърова след като тук прочетох добри отзиви за нея, беше преди около година. Отидох при нея, защото работи със ЗК, по принцип имам лекарка, от която съм предоволна, но тя не работи със ЗК (д-р Парушева), та реших да се възползвам от правото си на направление. Е, съжалих. Мърмърова ме претупа, а на жената преди мен обясни колко е недоволна от ЗК - веднага разбрах какво ще е отношението. Сигурно е добър лекар, но за мен е непрофесионално да се разделят хората според това дали си плащат или дали прегледа се поема от ЗК. Защото аз останах с впечатлението, че не ми се обърна внимание именно защото не си платих. Винаги съм се чудела на лекарите, които са недоволни от Здравна каса, като толкова не искаш - не работи с направления в крайна сметка, вместо да губиш и своето, и времето на пациентите си. Защото за мен прегледа при нея си беше изгубено време (и направление).
Виж целия пост
# 595
няма да е и в двата кабинета
ми незнам ама онзи ден нещата при мен се утежниха и по телефона доста говорихме,дори ми каза да я търся по всяко време.
а ина4е нормално и тя е 4овек, а и беше доста болна.
ина4е къде да ходя  Cry
Виж целия пост
# 596
Мария, наистина не мога да ти препоръчам никой за нещо различно от следене на нормална, безпроблемна бременност.
Аз все още не съм ходила на гинеколог след раждането. Т.е. 2 години отлагам, а трябваше да отида още като ми спряха лохиите.  ooooh! Този месец, обаче, съм се заела с посещение на лекари и съм решила да си направя цитонамазка и прегледа, който отлагам от раждането. Ще ми препоръчате ли къде да го направя, иска ми се да по НЗОК и да не ми се налага сама да си разхождам изследванията по лабораториите.
Мерси в аванс   bouquet
Виж целия пост
# 597
... и да не ми се налага сама да си разхождам изследванията по лабораториите.
Мерси в аванс   bouquet


  Такъв вариант май няма, навсякъде в Бургас сама си "разхождаш" изследванията. Не се наемам да препоръчвам лекар, но пък те съветвам да минеш преглед задължително  Naughty /по ЗК след раждането ходих при Дорийска аз, но и при нея бях раждала - доволна съм/
Виж целия пост
# 598
... и да не ми се налага сама да си разхождам изследванията по лабораториите.
Мерси в аванс   bouquet


  Такъв вариант май няма, навсякъде в Бургас сама си "разхождаш" изследванията. Не се наемам да препоръчвам лекар, но пък те съветвам да минеш преглед задължително  Naughty /по ЗК след раждането ходих при Дорийска аз, но и при нея бях раждала - доволна съм/
В св. София  ги носят те по лабораториите .Отиваш за резултати след два дни ..
Виж целия пост
# 599
И аз не съм ходила след раждането на преглед, а сигурно трябва вече. Синът ми съвсем скоро ще чукне годинка...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия