До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 3

  • 187 649
  • 1 359
# 615
Момичета някой има ли наблюдение върху д-р Бояджиев от Света София?

Aз съм много доволна от него,но за преглед.За ЖК нямам наблюдения.Защо не питаш по телефона на Св.София дали води ЖК?
Виж целия пост
# 616
Момичета някой има ли наблюдение върху д-р Бояджиев от Света София?

Aз съм много доволна от него,но за преглед.За ЖК нямам наблюдения.Защо не питаш по телефона на Св.София дали води ЖК?
Води, на мен той в началото той ми следеше втората бременност
Виж целия пост
# 617
Ходих при първата си бременност при Калчева.Откри дефект на бебето и се оказа права.От София ми препоръчаха Димитрова.Кажете някой добър специалист във Варна за ранна и късна ФМ.
Виж целия пост
# 618
Аз гласувах за доктор Шик , само при него съм ходила тук в бургас и съм останала много доволна от него  Peace Макар, 4е сега ми хвалят много и Дорийска и Мирин4ев. Нека който е ходил при Мирин4ев да сподели??
Виж целия пост
# 619
А миналата седмица ходих на ехограф на млечни жлези по програма на "Св. София". Доволна съм от доктора - мн.обстоен преглед, пита , обяснява!


  Може ли по-подробна информация за програмата и цена? И на лични става

http://www.saintsofia.com/index.php?lang=bg&menuid=14
Виж целия пост
# 620
Момичета, а добър педиатър? Сори, не мога да открия подходящата тема. Мерси! Hug
Виж целия пост
# 621
Момичета, а добър педиатър? Сори, не мога да открия подходящата тема. Мерси! Hug

Ето я.
Лесно можеш да я откриеш в закованата тема.
Виж целия пост
# 622
Ходих при първата си бременност при Калчева.Откри дефект на бебето и се оказа права.От София ми препоръчаха Димитрова.Кажете някой добър специалист във Варна за ранна и късна ФМ.
Майчин Дом Варна, д-р Георгиев. Миналата седмица една мама ходи при него Peace
Има мами доволни и от Давидков, но ги викал почти всеки месец уж, че има нещо и само те плаши.
Виж целия пост
# 623
Ходих при първата си бременност при Калчева.Откри дефект на бебето и се оказа права.От София ми препоръчаха Димитрова.Кажете някой добър специалист във Варна за ранна и късна ФМ.
Майчин Дом Варна, д-р Георгиев. Миналата седмица една мама ходи при него Peace
Има мами доволни и от Давидков, но ги викал почти всеки месец уж, че има нещо и само те плаши.
Да напълно съм съгласна д-р Георгиев наистина ми обърна внимание и не претупа прегледа,заслужаваше си определено Peace
Виж целия пост
# 624
Благодаря ви много.Не че има нещо засега,но като чета за Калчева и се притеснявам.
Виж целия пост
# 625
момичета, в Бургаската болница (за мен като човек, никога не стъпвал в Бургас) най-лошата в България са ПЛЪЗНАЛИ ХЛЕБАРКИ, КОИТО ПАЦИЕНТИТЕ БИЛИ ВНЕСЛИ newsm78

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-08-23&article=290900
 newsm11

БЯГАЙТЕ ДА РАЖДАТЕ В ПОМОРИЕ
Виж целия пост
# 626
Здравейте. Преглеждах доста теми, но така и не можах да разбера дали Дорийска работи по здравната каса?
Виж целия пост
# 627
Здравейте. Преглеждах доста теми, но така и не можах да разбера дали Дорийска работи по здравната каса?


  Работи  Peace
Виж целия пост
# 628
Здравейте. Преглеждах доста теми, но така и не можах да разбера дали Дорийска работи по здравната каса?


  Работи  Peace


Благодаря Hug
Виж целия пост
# 629
Ходих при първата си бременност при Калчева.Откри дефект на бебето и се оказа права.От София ми препоръчаха Димитрова.Кажете някой добър специалист във Варна за ранна и късна ФМ.

Балев препоръчвам с две ръце Peace ходих при него на ФМ в 20 г.с сложно става записването, но пък човека си е признат специалист, ако се интересуваш пиши на ЛС да ти дам координати
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия