СДРУЖЕНИЕ "ВАРНЕНСКИ МАЙКИ" VII

  • 25 509
  • 415
# 195
Аз ще купя на Стефан и Андрей Peace Още в понеделник или най-късно в сряда ще оставя подаръците в Етно.
Кога и къде е тържеството?
Уж гледах внимателно, дано не повтарям някой
Виж целия пост
# 196
Повтаряш Андрей
Виж целия пост
# 197
Права си, тогава ще приготвя подарък за Джанер, благодаря че ме поправи.
Теменужка и Иван  -Rossy Ross   Peace
Можете ли да ме ориентирате за ръста на Стефан? Какъв размер костюм да търся? И ако намеря наметало с маска дали става?
Виж целия пост
# 198
Права си, тогава ще приготвя подарък за Джанер, благодаря че ме поправи.
Теменужка и Иван  -Rossy Ross   Peace
Можете ли да ме ориентирате за ръста на Стефан? Какъв размер костюм да търся? И ако намеря наметало с маска дали става?
Стефан е висок, не знам дали ще намериш такъв костюм- около 1,40 е.
Виж целия пост
# 199
Пускам списъка с коледните желания на децата от Овчарово и Добрич Simple Smile
Нека елфите да започнат работа Simple Smile

"Добруджанче" - Овчарово:

1. Василена - бебе в количка - алис11
2. Гюсюм - кукла, сервиз - Елкер
3. Данаил - камион, телефон - Елкер
4. Мелиса - кукла в количка - Роси
5. Еманоела - кукла и сервиз - voltage13
6. Роза - пералня - Елкер
7. София - плачещо бебе - Роси
8. Сехер - голямо мече - Петя
9. Стоян - джип - алис11
10. Теменужка - кукла в количка Rossy Ross
11. Теодор - трактор - Нели
12. Сабри - пистолет и очила Гaля Танчева
13. Краси - кукла с количка - Светкавица
14. Калин - книжки - kote
15. Андрей - китара mariyanavi
16. Мирослава - тетрадка, очила pashokito
17. Джанер - трактор tsve_te
18. Светослав - голяма кола pashokito
19. Наско - кола Фифи
20. Леман - количка с бебе - Йоанна
21. Назар - кукла - Мина
22. Анжела - компютър Дафи
23. Севда - кукла Барби (Барбиподобна) Янко и Цецка
24. Иван - влак Rossy Ross
25. Васил - полицейска кола - Нели
26. Десислава - кукла и телефон - Чоколина
27. Мелек - кукла - Мина
28. Валентина - голяма кукла Барби Янко и Цецка
29. Мустафа - кола Фифи

"Дъга" - Добрич
30. Ташо - топка - Росен
31. Веско - кола - аз
32. Галя - плюшен Мечо Пух - Ели Михайлова
33. Ивчо - баскетболна топка - Лилибон
34. Димитър М - пиано с микрофон miani
35. Демир М - кола с дистанционно - voltage13
36. Кръстинка - гсм играчка - Елкер
37. Сашо - радиостанция, пистолет Гaля Танчева
38. Бирсен - пееща кукла mariyanavi
39. Диана - радио, часовник - Лилибон
40. Янко - пъзел, мотор Янко и Цецка
41. Ради - конструктор, часовник Дафи
42. Стефан  - костюм на Спайдърмен (поне това разбрах от описанието) tsve_te
43. Демир С - кола с дистанционно - Йоанна
44. Гошо - уокмен - Елица
45. Сибел - кукла Барби Янко и Цецка
46. Севгин - ракета - Фифи
47. Гюлхаят - кукленска количка - Ели Михайлова
48. Селда - кукла Барби - Боланд
49. Петьо - топка - Росен
50. Даяна - кукла Барби - Боланд
51. Дженги - топка - Фифи

Напомням на всички желаещи да участват, че подаръците трявба да са в подаръчни торбички, с името на детето на нея. Молим всеки подарък, който се нуждае от батерии, да бъде снабден с тях. Подаръците, може да оставяте в "Етно" най-късно до 18 декември. Благодарим на всички, които ще се включат в инициативата Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Тук се намираhttp://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=a1d4ecc4d29dde938c557dd1b71a2f6f&tip=1
Сливница 40, зад Общината

Благодаря Simple Smile ще се постарая до сряда да ги оставя.
Виж целия пост
# 201
Коледното тържество в Овчарово ще се проведе на 22.12 от 10 часа. Всички желаещи да заповядат с нас! Най-вероятно ще се тръгва в 8- 8:30 от Етно, ако на някой му е удобно примерно на Лукойл, няма проблем, само да се обади за да се разберем. След тържеството ще се ходи и до дома в ДОбрич, да оставим и техните подаръци Simple Smile
Виж целия пост
# 202
Поля, пищи за Сабри и Сашо- ГАля Танчева
Виж целия пост
# 203
Списъка приключен Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Аз съм готова с подаръка за Краси- кукла с количка-  утре го нося в Етно.Надявам се да и хареса.
Виж целия пост
# 205
  Привет и от мен WinkГотов е подаръкът на Андрей!За Бирсен харесахме много красива кукла, но беше дефектна.Обещаха да получат в четвъртак!До петък ще съм готова!Поздравления за карнавала вчера  bouquetДецата се забавляваха и накрая стана страхотен купон!Дано и събраните средства да не са малко!Специални благодарности за шоуто от "Калинката- Никол" smile3525
Виж целия пост
# 206
А лакомства приемат ли се? Закъснях с евентуален подарък, но мога да донеса бонбони "Мерси" и кутии със сладки за децата от двата дома.
Виж целия пост
# 207
А лакомства приемат ли се? Закъснях с евентуален подарък, но мога да донеса бонбони "Мерси" и кутии със сладки за децата от двата дома.
Mislim  да им правим торбички, това с Мерси е добра идея. Иначе почерпка ня знам дали ще има, чакаме да ни отговорят от дома дали да правим почерпка.
Виж целия пост
# 208
Какво е необходимо за торбичките? Сигурно ще слагате някакви плодове, ядки? Едно време баба ми /Бог да я прости!/ ни слагаше по комплект фиби за коса и други джунджурии.
Ще донеса четири кутии от големите "Мерси" в четвъртък в бара.
Виж целия пост
# 209
Само като идея, в Гес са започнали предколедно да правят много красиви меденки   Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия