Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц. Байкова/ - 23

  • 33 493
  • 457
# 75
Един плод или един зеленчук през целия ден. Е, може и втори, но като добавка-лук, чесън или 1 морковче на килограм зеле. От 10 години никога не вечерям по-късно от 19 часа, освен ако няма повод или не съм на вън. И без това в 18 и 30 ми е престъргало сериозно и няма смисъл да хапвам нещо между храненията. А и от 5 години с приятеля ми все излизаме в 8. Това означава, че в 7 трябва да съм се нахранила, за да мога да си взема душ и да се наглася...Дори, ако ходя на ресторант или съм канена на РД, пак си хапвам към 6 и 30 нещо. В диетата много ми беше зор да издържа чак до 19. Ако 19 без 15 не съм седнала на масата, мога да убия и изям човек. Странното е, че през целия ден съм перманентно гладна, но след вечеря, докато заспя (а това са 5-6 часа най-малко)-не съм. Не мога без закуска, а след този режим не мога без 2 закуски Grinning

Иначе аз долу-горе карам по режима. Старая се да ям разделно. 3-4 дни и без сладолед минавам, но не и без шоколад. Пада ми кръвното и ми е зле иначе. Едното ми ядене за деня е задължително салатка (най-често вечерята). Държа си кг на 54. Нещо ми се ще да сваля още 2-3, ама...няма да има какво да нося, а не ми се купува цял нов гардероб. Нямам дреха, която да не ми е поне малко свободна. ще си стоя толкова. И без това оптималното тегло за годините и ръста ми е 53-56, а аз при всяко положение съм в тези граници.
Виж целия пост
# 76
Ето ме и мен, днес!   bouquet

Аз съм напълно режимна, но днес не съм отслабнала. Не се притеснявам особено, защото усещам ефекта по дрехите. Може пък да дръпна изведнъж  Rolling Eyes
Може пък да има отношение това, че съм в мц ...

Не ми се яде напоследък  и много се радвам за това, имайки предвид колко съм лакома.  Днес ъсм на прасковки - 2 за сутринта, сирене и домати за обяд, 2 прасковки следобяд и сирене и домати вечерта. Много обичам комбинацията от сирене и домати, както и таратор - не ми тежи диетата.  Peace
Виж целия пост
# 77
Привет!При мен все още няма резултат,но съм стриктна GrinningОбщо взето карам на таратор,ябълки и чай.Проблемът ми е,че не пия вода.Колкото и да се насилвам,не мога да изпия повече от 1л,но ще свикна!Може ли да се пие алкохол,напр. водка? #Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 78
доц. Байкова каза наскоро , че по принцип алкохола  е неподходящ за диетата, но пък не е напълно забранен.Мисля,че водката има доста калорийки, най-добре е бяло вино.
На мен също не ми тежи диетата, даже  трудно закусвам ,може би самия метаболизъм се променя и не си толкова гладен, колкото ако не си на диета.Ще си изнамеря стария кантар ,за да се тегля.Хубаво е да се споделят резултатите, за стимул...
Лека вечер, на всички ! Hug
Виж целия пост
# 79
вие какво ядете във въглехидратен ден? Thinking
Виж целия пост
# 80
Варен или печен постен ориз, печени или варени картофи, майка ми си прави боб, а аз грах яхния....
Виж целия пост
# 81
добре, дойдоха ми идейки Hug
Виж целия пост
# 82

Добро утро момиченца.  Hug
Исках да ви попитам , какво е количеството храна, което поемате, примерно на белтъчна храна със зеленчук, изядох 1 пил.филе със зелена салта.
Правите ли ограничение в количествата на поетата храна? #Crazy
Виж целия пост
# 83
На мен ми беше казала около 150 гр месо + 200 гр зеленчук
Виж целия пост
# 84
Добро утро и от мен! Hug
днес си преместих тикерчето, защото сутринта вече бях под 67! много се радвам, защото с тази диета изобщо не съм гладна и засега се справям лесно. само че съм се надула като балон( идващ МЦ ) и предполагам, че в следващите дни ще позадържа малко. Crossing Arms
Виж целия пост
# 85
Хоп и аз да цопна в темата днес  Peace

Мисля, че успях да сваля още едно кило, но няма да променям тикера. Казвам, че мисля защото кантарът ми е от старите.

Днес съм на тараторче!  Wink

Успех и много минусчета "страхотни" момичета!   bouquet
Виж целия пост
# 86
Здравейте и от мен! Четох ви известно време и от вчера и аз се присъединих към редиците на диетуващите. В интерес на истината беше ме страх дали ще успея да издържа, но се оказа, че диетата е достатъчно засищаща и не усещам прекален глад. В момента съм 63 кг и ще се боря поне до 55 да стигна. Преди да забременея бях 50 кг, но това беше отдавна... и май няма смисъл да се напъвам чак толкова, че и вече съм на години. Преди няколко месеца карах 90-дневната диета и бях свалила 5 кг, но пък взех че спрях цигарите и съответно такъв зверски апетит ми се отвори, че за отрицателно време наваксах всички загубени килограми, че и отгоре си сложих. Сега съм се зарекла да съм упорита и да видим какво ще стане. Стискайте палци
Виж целия пост
# 87
 smile3501 Браво MamaMira за спирането на цигарите и добре дошла сред нас!

Аз да направя едно признание, от което МНОГО ме е срам  Embarassed! Не съм видяла, че се редуват въглехидратни и белтъчни дни и го карам само на белтъчни (през ден, разбира се). Чак днес като прочетох въпросът на Ykk обърнах внимание  doh Дано да не е от съществено значение ... От днес започвам съвсем стриктно!  Naughty
Виж целия пост
# 88
Няколко дни преди да започна диетата , се теглих. Днес си извадих отново кантара, бях го захвърлила в мазата, че е малко старичък и да ви кажа не повярвах -2 кг, днес ми е 3-ти ден. Даже колана ми , бях на последната дупка сега съм на 3-тата , от зад напред. Не чувствам глад , добре съм и съм стриктна,като изключа първата закуска,направо ми се гади от нея.. Но утре ще гледам да съм по -настоятелна.
Успех на всички   bouquet и добре дошли на новите момичета  Hug ,тъкмо се бях отчаяла малко, че сме много малко в темата.
Виж целия пост
# 89
Няколко дни преди да започна диетата , се теглих. Днес си извадих отново кантара, бях го захвърлила в мазата, че е малко старичък и да ви кажа не повярвах -2 кг, днес ми е 3-ти ден. Даже колана ми , бях на последната дупка сега съм на 3-тата , от зад напред. Не чувствам глад , добре съм и съм стриктна,като изключа първата закуска,направо ми се гади от нея.. Но утре ще гледам да съм по -настоятелна.
Успех на всички   bouquet и добре дошли на новите момичета  Hug ,тъкмо се бях отчаяла малко, че сме много малко в темата.

Страхотни резултати annette!!!!!  Peace
Извинявай, но съм пропуснала май  Blush .... от колко кг тръгваш и колко ти е целта?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия