Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 147 610
  • 1 754
# 735
Привет!
Бихте ли ми казали сребърната вода може ли да се съчетава с хомеопатично лечение или антидотира. А миене със смрадлика?
Благодаря!
Виж целия пост
# 736
Едно бързо въпросче  Thinking   Като си купувах гранулките аптекарката маркира флакончето с баркод-четец, дали това е повлияло лошо на качеството им и трябва ли да си купувам ново?
Виж целия пост
# 737
Едно бързо въпросче  Thinking   Като си купувах гранулките аптекарката маркира флакончето с баркод-четец, дали това е повлияло лошо на качеството им и трябва ли да си купувам ново?

  Абсолютно не!  Grinning
Виж целия пост
# 738
Привет!
Бихте ли ми казали сребърната вода може ли да се съчетава с хомеопатично лечение или антидотира. А миене със смрадлика?
Благодаря!

  А вашият хомеопат какво Ви посъветва?
Виж целия пост
# 739
Здравейте

Искам да попитам за брадавица на лакътя
Излезе ми отскоро и се чудя как да я излекувам.
Четох за някои народни методи с оцет и със сок от смокиня,но не знам дали да пробвам да уточня че съм бременна.
Или да изчакам раждането и тогава да пробвам да я лекувам?
какъв съвет бихте ми дали ?
Виж целия пост
# 740
Здравей,
 Пробвай със сребърна вода, има една билкова аптека на Виктор Юго . номер 5. Когато бях бременна и вътрешно съм я пила , няколко пъти се разболявах от грип, може капки в носа. В твоя случай може като компреси, майка ми така оправи някакво образувание на крака си , за окло 10 дни . Препорачвам ти аптеката на Виктор Юго , там си праят повечето неща.
Виж целия пост
# 741
Здравейте

Искам да попитам за брадавица на лакътя
Излезе ми отскоро и се чудя как да я излекувам.
Четох за някои народни методи с оцет и със сок от смокиня,но не знам дали да пробвам да уточня че съм бременна.
Или да изчакам раждането и тогава да пробвам да я лекувам?
какъв съвет бихте ми дали ?

 Най-добре с помоща на хомеоптията, безвредно е, но трябва да Ви се предпише индивидуално хо л-во!

 Вируси с антисептици, какъвто е и сребърната вода, не се борят.
Виж целия пост
# 742
Привет! Искам да попитам (дано знае някой, че моята хомеопатичка не знае) за индийската паста за зъби - Supirivicky (аюрведична) - дали можем да я ползваме с детето (не съм я пробвала още на Настя и не се знае дали ще я приеме, защото оставя парлив вкус за известно време след измиване). На български са дадени само тези съставки: канелено масло, пипер, карамфил, аристолочия и др. А ето на анлийски пълния списък: Aralu (Myrobalan Indian gall nut), Velmee (Sweetwood licarice), Sathsanda (Indian birthworth), Pilamul (Hoary pea), Madanpothu (Black plum), Cloves pepper, Munamalpothu (Indian melan), Suvandakottan, Nelli (Emblica myrobalan), Cinnamon oil and Goraka (Brindle Berry), Tephrosia villosa. На мен ми е много приятна и много се надявам да е съвместима с хомеопатията.  Praynig  Благодаря предварително!  Hug
Виж целия пост
# 743
Аз мисля, че само с карамфила трябва да се внимава, но около приема на лекарството.
Виж целия пост
# 744
Аз бих препоръчал поне в началото на хомеопатичното лечение, да се използва само хомеопатична паста.
  Другата най-малко би могла да замъгли картината и да попречи на правилното лечение.
 Впоследствие, когато вече сме определили със сигурност най-подходящото хо л-во, според мен не би пречило.
Виж целия пост
# 745
Благодаря ви за бързите отговори!  Hug  Hug
Виж целия пост
# 746
аз пък мисля че Настя няма да я хареса тази паста.. именно заради парливия вкус
Виж целия пост
# 747
Здравейте!Искам да ви попитам дали при холеопатично лечение може да се пие зелен чай,за черен чета, че не може,но за зелен не съм срещала забрана.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 748
Здравейте!Искам да ви попитам дали при холеопатично лечение може да се пие зелен чай,за черен чета, че не може,но за зелен не съм срещала забрана.Благодаря ви предварително!

В началото на лечението е по-добре да не го пиеш, а за по-нататък, говори с хомеопата си. Само той може да ти каже кога и какво може, или не може.
Виж целия пост
# 749
Здравейте!Искам да ви попитам дали при холеопатично лечение може да се пие зелен чай,за черен чета, че не може,но за зелен не съм срещала забрана.Благодаря ви предварително!


  Едно и също е, дори в зеления има повече кофеин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия