Тренировки в домашни условия-4

  • 35 824
  • 455
# 360
MOмичета
хич не съм в час,но имам няколко въпроса
вкъщи нямам никакъв фитнес уред,а навсякъде чета че само с кардио се свалят килограми
какви примерни тренитовки мога да правя
досега прочетох за въже и обръч...друго
глевното място на прблема е корема Thinking ooooh!
Виж целия пост
# 361
MOмичета
хич не съм в час,но имам няколко въпроса
вкъщи нямам никакъв фитнес уред,а навсякъде чета че само с кардио се свалят килограми
какви примерни тренитовки мога да правя
досега прочетох за въже и обръч...друго
глевното място на прблема е корема Thinking ooooh!
..целта ти е повишен пулс......скачане,бягане,хора,плуване Peace
Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета.Приемате ли нови?/чак сега Ви открих/
Виж целия пост
# 363
Здравейте момичета.Приемате ли нови?/чак сега Ви открих/


Добре дошла!
Виж целия пост
# 364
Здравейте момичета.Приемате ли нови?/чак сега Ви открих/


Добре дошла!

 welcome
Виж целия пост
# 365
Ох много съм отчаяна туууу Mr. Green Препоръчайте ми за 1 месец някаква програма, ако я правя всеки ден, само да има ефект да премахме малко сланинките. Главната ми цел е корем и крака и дупе. Били ли да бъде, Джордан ли да бъде, не мога да си избера  Thinking

иначе вчера 20 мин колело и 10 минути въже Whistling
Виж целия пост
# 366
Днес 40 мин Турбо джем и тае бо на половина, после 10 минути въртене на колело и 30 коремни едновременно. Ох дано посваля малко до морето Blush
Виж целия пост
# 367
Днес 40 мин Турбо джем и тае бо на половина, после 10 минути въртене на колело и 30 коремни едновременно. Ох дано посваля малко до морето Blush
..храненето не забравяй Peace
Виж целия пост
# 368
здравейте, от известно време тренирам вкъщи каланетика и всичко е ок, има напредък, но искам да вклуча и малко кардио тренировка. имам въпрос относно  дишането - съвсвм скоро след като я започна  ме заболява корема - от ляво, малко по-надолу от пъпа. надявам се ме разбрахте къде.опитах се да дишам по различни начини, но не успявам да налучкам правилния - дишането ли е проблемът ми и как е правилно да се диша?
Виж целия пост
# 369
Здравейте   bouquet  Още една нова приемате ли?    Wink

Ох много съм отчаяна туууу Mr. Green Препоръчайте ми за 1 месец някаква програма, ако я правя всеки ден, само да има ефект да премахме малко сланинките. Главната ми цел е корем и крака и дупе. Били ли да бъде, Джордан ли да бъде, не мога да си избера  Thinking

И аз това целя  Blush Искам да се постегна и да сваля две-три килца колкото се може по-бързичко  Laughing
Почнах от днес с програмите на добрата стара Синди Крауфорд  Peace
Пробвала съм ги преди време, при мен имаше много бърз ефект, но бях доста постоянна  Grinning

Програмата на Джордан може ли да се изтегли отнякъде?  newsm78



Виж целия пост
# 370
mijjjka, можеш ли да дадеш малко инфо за Синди:Р или някакъв линк Rolling Eyes
Виж целия пост
# 371
alessandra* , аз ги свалих от Замунда, но видях, че и на 1-ва страница на тази тема има доста линкове  Wink

Виж целия пост
# 372
здравейте, от известно време тренирам вкъщи каланетика и всичко е ок, има напредък, но искам да вклуча и малко кардио тренировка. имам въпрос относно  дишането - съвсвм скоро след като я започна  ме заболява корема - от ляво, малко по-надолу от пъпа. надявам се ме разбрахте къде.опитах се да дишам по различни начини, но не успявам да налучкам правилния - дишането ли е проблемът ми и как е правилно да се диша?
Не ми се вярва да е от дишането. Внимавай, преди няколко години ме заболяваше честичко на същото място, за което обясняваш и ти. Накрая при едно по-рязко движение /на степера/ ме сряза силно и мястото леко посиня. Оказа се, че е херния. Наложи се за два-три месеца да преустановя всякакви коремни натоварвания. Сега си тренирам нормално без проблеми.
Не казвам, че и ти имаш херния, просто бъди внимателна!
Поздрави
Виж целия пост
# 373
8ма тренировка тае бо и разтягане от каланетиката
Виж целия пост
# 374
Бях 1 седмица на море и тотално зарязах всичко Tired От утре започвам пак усилено Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия