Саниране на ясли и градини във Варна

  • 28 599
  • 538
# 420
определено ще изчакам да поотмине грипа ( два месеца чака ме че още малко )
синът ми за в ваканция и съм му ограничила и събиранията със приятели че ако тай се разболее малката веднага ще лепне и тя , около нас другите и приятелчета който ходят на градина или ясла  или са болни или вече бяха .

дано се размине грипа при нас   Praynig
Виж целия пост
# 421

дано се размине грипа при нас   Praynig


Дано  Peace
Виж целия пост
# 422
Днес говорих с директорката на "Лястовичка" и тя каза, че най-късно до 20-ти трябва да приключат.
Виж целия пост
# 423
Момичета, нека да пишем точно по темата, а не кой е болен и дали да си пуска детето на градина.  Peace
Виж целия пост
# 424
Ние ще започваме в "Гълъбче".Преди 2 седмици ходих да питам, казаха ми , че най-вероятно ще е или на 09.11. или след 15.11. Тази седмица мисля отнова да намина или поне да се обадя.
Виж целия пост
# 425
Момичета, нека да пишем точно по темата, а не кой е болен и дали да си пуска детето на градина.  Peace

И какъв точно е проблемът, че да не можем понякога да се отклоним малко от основното, а и след 10 дни като приключи санирането на градините, какво ще стане с темата ? И какво точно те подразни в 2-та - 3- те поста в които споделих какво ме вълнува ? И защо да пускам нова тема, след като тук четат точно хората, които са в моето положение и се интересувам от мнението им?

Ако смяташ поста ми за неудачен или нецензурен можеш да информираш модератор.
Виж целия пост
# 426
Влизам в темата, за да следя развитието на ремонта. Мисля, че това е достатъчно като обяснение.  Stop

Като приключи въпросното саниране (не забравяйте, че има доста градини, които ще стартират чак лятото), тогава и темата ще се забрави - какво неясно има?
Виж целия пост
# 427
Сребърна паричка, мен също не ме радва да чета за грипове и тук, поради простата причина, че е преекспонирана темата. Иначе ремонтите ще текат поетапно още доста време. Това че вашата градина ще приключи до 10 дена, не означава, че за всички ремонта  е зад гърба им.

Тук се спрягат основно 2-3 градини, но това е друга тема.

За Моряче, ако някой го интересува, ремонтът май е приключил, сега предстои ремонтът на родителите, последван от почистване - познайте от кой  Mr. Green Напъните са от 01.12 да пратим децата на градина, ама ще видим.
Виж целия пост
# 428
 За Славейче се надяват да отвори от 16.11, но още нищо не е сигурно ! Ние сме от Гълъбче и също чакаме да свърши техния ремонт , че е ужас при нас , много деца , размествания на госпожите и въобще .... А не ми се мисли , че идва и нашия ремонт уж от 03.2010! Утре ще звъня до Гълъбче да кажа че няма да ходим , понеже сме болни и ще питам как вървят нещата и ще ви пиша !
Виж целия пост
# 429
Вместо да ми обясняванете ,че мястото на въпросите ми не е в тази тема, можеше просто някой да напише дали смята веднага след приключване на ремонтите да си пуска децата в ДГ с оглед грипната обстановка. Писах и в другата тема , за грипа, но там пишат основно мами от София, така ,че се оказа, че и там няма кой да ми отговори.

От известно време забелязвам ,че този форум от място за споделяне, получаване на информация или помощ се превърна само в едно стриктно следене дали някой е писал в правилната тема. Или във вече създадените  теми , си общуват само хора които вече се "познават" ,макар и виртуално. Всички встрани от групата по правило биват отсвирвани .

И не само "нашата" градина ще приключи с ремонта до 10-тина дни, а още сигурно 5-6,  а следващите ремонти ще почнат март месец, така че дотогава тази тема я пишете изчерпана.

И ако трябва да сме буквоедци мястото на тази тема не трябва да е в подфорум " Нашите деца " , защото в нея не можем да си говорим за деца ,  а по- подходящото и място би било в подфорума за "Нашият дом" например, в частта му за ремонтите , щом тук ще се пише само за вар и хоросан.

By the way, бъдете здрави и вие и вашите деца ,мен повече тази тема не ме интересува.
Виж целия пост
# 430
Сребърна паричка като не ти е полезна темата не чети.. не си говорим само за вар и мазилки, а в коя градина как върви ремонта, кога ще отварят, ще спазят ли срокове, каква работа са свършили.. в отчетните има тема за яслите и градините.. там си отправи питането.. грипа е общонационална истерия и съм убедена, че много майки там ги вълнува въпроса да си пускат ли децата на градина или не .. имам чувството, че и тема 'Лост' да се открие все някой ще пита- 'ама да го гледам ли с приятели или сам, та да се предпазя от грипа..' просто на някой хора, които въпреки всичко не ни пука за грипа и сме запазили самообладание, ни писна да слушаме само за това.. поради тази причина не четем грипни теми..
и за да не е само спам - ще кажа че ходихме да проверим за бележка в Първи юни - няма все още..явно чистенето ще продължи още една седмица..
Виж целия пост
# 431
За Славейче се надяват да отвори от 16.11, но още нищо не е сигурно ! Ние сме от Гълъбче и също чакаме да свърши техния ремонт , че е ужас при нас , много деца , размествания на госпожите и въобще .... А не ми се мисли , че идва и нашия ремонт уж от 03.2010! Утре ще звъня до Гълъбче да кажа че няма да ходим , понеже сме болни и ще питам как вървят нещата и ще ви пиша !

На мен ми каза съседката/детето и е в "Славейче" в момента в "Гълъбче"/, че са им казали също за 16.11.09г. Ще чакам утре новини. Simple Smile
Виж целия пост
# 432
vivi_d  и на мен така ми казаха че към 16.11 ще отворят имат още малко да чистят и чакат да отмине обявената национална грип-на епидемия . (пак до грипа опряхме )  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 433
Вместо да ми обясняванете ,че мястото на въпросите ми не е в тази тема, можеше просто някой да напише дали смята веднага след приключване на ремонтите да си пуска децата в ДГ с оглед грипната обстановка. Писах и в другата тема , за грипа, но там пишат основно мами от София, така ,че се оказа, че и там няма кой да ми отговори.
Честно казано не виждам каква е разликата дали детето е от Варна или от София що се отнася до грипа. За грипа има тема тук, има в училищния и има в Клюкарника, все някъде ще получите инфо и внимание  Wink.
И да, мястото на този въпрос не е тук, защото темата ще се разводни ненужно и няма да е полезна на тези, които се интересуват от нея.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 434
*Звездичка* отваря на 16-ти  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия