Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за шоколадовото тесто на Ванчето?
Как мога лесно и ефективно да украся торта за рожден ден?
Как се съхранява шоколадовото тесто в хладилника?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за шоколадовото тесто на Ванчето?
Шоколадовото тесто на Ванчето се смята за вкусно, като предпочитанията варират в зависимост от вида на използвания шоколад. Някои хора харесват бял шоколад заради по-сладкия му вкус, докато други предпочитат тъмен шоколад заради по-горчивия му вкус. Важно е да внимавате с количеството вода при смесването, особено когато се работи с по-меки шоколади, за да се избегнат грешки в готвенето.
-
Как мога лесно и ефективно да украся торта за рожден ден?
За лесно и ефективно украсяване на торта за рожден ден, помислете за следните методи: създаване на цветчета от марципан, които могат да бъдат оцветени с хранителна боя или използване на формички за сладки цветя; изрязване на цветчета от марципан; и покриване на тортата с крем на маслена основа преди добавяне на декорации.
-
Как се съхранява шоколадовото тесто в хладилника?
-
Как да поправя ронлива ганаш?
-
Как да направя твърд пандишпан, който да не потъва фонджа?

(
а е единствения магазин за тези неща
(чаках да пуснеш снимка )
Много ме заинтригува комбинацията на блат и крем!



. Но успя да изсъхне до рождения ден. Първия етаж е с ягодов крем, ягоди и какаови блатове.Втория е с крем Брюле, заквасена и бита сметана, парченца шоколад, сок от лимон и лимонова есенция. Брюлето ми хареса като беше на крем, ама после в тортата не беше нищо особено.
и аз пак Незнайко в слънчевия град.... Втория етаж как се крепи?(върху тръбата как или минава през него?) Има ли централно шишче? От какво е основата и има ли нещо забито в нея? И за капак какъв оризон ползваш - (фото а?)
Но съм съгласна с по-горе изказаните мнения че дървото би изглеждало добре или идеално право или нарочно доста изместено с идея за раздвиженост. Второто вероятно би бил моя избор. Аз даже бих му пуснала няколко чепати клончета за да изглежда още по криво Имайки предвид пътешествието на тортата обаче всичко е обяснимо.