Отзиви за детски градини - Варна

  • 211 167
  • 1 093
# 630
Момичета, някакви отзиви за детска градина "Ян Бибиян"?
Приеха малката в първа група и ще започва след месец там, та исках да разбера отзиви на майки, на които децата вече ходят.
Виж целия пост
# 631
Момичета, някакви отзиви за детска градина "Ян Бибиян"?
Приеха малката в първа група и ще започва след месец там, та исках да разбера отзиви на майки, на които децата вече ходят.
Аз съм много доволна, само че сме във филиала. Въпреки това съм предоволна  Simple Smile
Гледат ги много добре, малката вече е научила един куп песнички, а ходи месец и половина. Само дето за това време се разболява 3 пъти вече. Надявам се за в бъдеще да отшумят тези вируси.
Виж целия пост
# 632
Imam edin vypros - nqkoi moje li da mi kaje po kolko deca ima prieti v 1 grupa v  LDG 20 v morskata? Nqkakvi otzivi za u4itelkite?

Shte sym vi mnogo blagodarna

I dali tova e gradinata za deca s belodrobni problemi?

P.S. izvinete me za maimunshtinite, no na tozi pc nqmam Kredor
Виж целия пост
# 633
Emmily, знаеш ли коя е фирмата, която работи във вашата ДГ..


Обещах да пиша. Сори за закъснението
Фирмата е "Магия 7". Явно английския ще го учат на магия  Laughing
Виж целия пост
# 634
ЛДГ е логпедична градина, за деца с проблеми с говора, а градината за белодробни проблеми е санаториалната, която се намира в Чайка, а ЛДГ е в морската градина, някъде около Карин дом...
Специално за санаториалната градина имам добри отзиви от приятелка, чието дете беше там. Добре си ги гледаха чаветата...
Виж целия пост
# 635
Nadina, благодаря ти за отговора. Явно аз съм се заблудила, че в морската е за белодробни проблеми. Сега ще проуча тогава тази в Чайка.
Виж целия пост
# 636
Yanina, ние сме в оздравителната. Прекрасна е.Персоналът е страхотен!Всички, с които съм имала контакт - учителки, лелки, домакин...все усмихнати и отзивчиви хора. Нямам никакви забележки към момента (от един месец сме). Много добре се грижат за децата. С една дума - спокойна съм през деня, когато детето ми е там.
Ако имате възможност, записвайте се без колебание!
Виж целия пост
# 637
Yanina, ние сме в оздравителната. Прекрасна е.Персоналът е страхотен!Всички, с които съм имала контакт - учителки, лелки, домакин...все усмихнати и отзивчиви хора. Нямам никакви забележки към момента (от един месец сме). Много добре се грижат за децата. С една дума - спокойна съм през деня, когато детето ми е там.
Ако имате възможност, записвайте се без колебание!

А колко 1 групи има тази година? Има ли нещо специално, което се прави за децата с такива проблеми?
Виж целия пост
# 638
Нямам представа. Всъщност ние сме в групата на общо основание, която пуснаха допълнително в края на август заради липсата на места. Иди и разговаряй с директорката. То и срока за кандидатстване за тази година е изтекъл, но ако отговяряте на условията (здравословни причини доказани с документи) и има места в някоя група, може пък да ви вземат...Просто иди на място. Успех!
Виж целия пост
# 639
Emmily, знаеш ли коя е фирмата, която работи във вашата ДГ..


Обещах да пиша. Сори за закъснението
Фирмата е "Магия 7". Явно английския ще го учат на магия  Laughing

И при нас е същата, но родителите казват, че са доволни.. Тази година ще караме там, дано догодина вече решат, че е достатъчно голям за Британика  ooooh!
Виж целия пост
# 640
В Берлиц е хубава школата, ама много скъпа...
Виж целия пост
# 641
Ами никъде не го искаха, защото е прясно навършил 4-ри, разсеян до безобразие абе мъж ... Mr. Green
Виж целия пост
# 642
ЛДГ е логпедична градина, за деца с проблеми с говора, а градината за белодробни проблеми е санаториалната, която се намира в Чайка, а ЛДГ е в морската градина, някъде около Карин дом...
Специално за санаториалната градина имам добри отзиви от приятелка, чието дете беше там. Добре си ги гледаха чаветата...
Nadina, благодаря ти за отговора. Явно аз съм се заблудила, че в морската е за белодробни проблеми. Сега ще проуча тогава тази в Чайка.
В ЛДГ има група за деца с белодробни проблеми и тази година имаше нулев прием на първа група за тази група конкретно Peace

Надина
отзивите на родители на деца със сериозни проблеми в оздравителната градина са доста неласкателни  Crossing Arms
Виж целия пост
# 643
Иви, сериозни проблеми, е тука е врътката.... Децата, които знам, че са посещавали градината, не са били със сериозни проблеми  Whistling. Въпреки това, всяка седмица си минаваше лекар да прегледа всички, а и ги нагряваха с някаква лампа (предполагам кварцова), при по продължителна кашлица или нещо подобно. Самата директорка си ги преглеждаше също и изписваше сиропчета и хапченца, но все пак това е инфо от преди 2 години.
А за Лдг е ново инфо за мен, извинявам се, ако съм заблудила по някакъв начин Yanina   bouquet
Виж целия пост
# 644
Благодаря ви момичета за информацията. Ние изпуснахме сроковете за тази година, но проучвам нещата дали си заслужават за да пробваме догодина. Ще видим. Искам да видя как ще се чувства в сегашната си градина.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия