Отзиви за детски градини - Варна

  • 211 164
  • 1 093
# 675
Ходих до Светулка и картинката,която заварих беше потресаваща,но пък ми е най-близо.
И какво беше потресаващо в Светулка? newsm78
Виж целия пост
# 676
Търся мнения за 'Крилатко', сега чета назад в темата, но все пак да си питам...

След като изчетох темата се редактирам... Мнения за Крилатко не намерих, та добавям към питането си и Звънче и Делфинче. Моля ако някой има впечатления да ми пише, може и на ЛС.
Виж целия пост
# 677
И аз се интересувам от ДЕЛФИНЧЕ, по-точно яслените групи! Предварително благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 678

Здравейте майчета,
аз съм нова в тази тема.
Моята малка госпожица в момента посещава детска ясла Роза. Много съм доволна от персонала (поне в нашата 4та група, за другите не знам ). Дребната много си обича госпожите. Научи доста песнички и стихчета откак ходи и е станала видимо по-самостоятелна и в игрите, и в обслужването си. В началото доста боледуваше, но сега (да чукна на дърво ) всичко е наред и малката ходи с голямо желание.



Ха, и моята дъщеря беше в 4-група на ясла Роза!!! Също като вас много харесваше сестрите и ги споменава и досега с добри чувства  Simple Smile
Виж целия пост
# 679
И мен живо ме интересува какво е било потресаващо в Светулка.
Виж целия пост
# 680
И мен живо ме интересува какво е било потресаващо в Светулка.
И мен това ме интересува.Интересно ми е защото малко  преди самата кампания по кандидатставане в градините м.г пак имаше подобни мнения за тази детска градина.
Виж целия пост
# 681
В крайна сметка за рождения ден в детската градина купихме сокчета, сухи пасти, бисквити Милка, соленки и балони. За госпожите имаше отделна почерпка.
Обаче съм малко разочарована от организацията на рождения ден. Верно, че с торта е друго, но не му бяха запалили свещичката. Нещата си изглеждаха като едно от редовните им яденета, само където съдържанието е друго. Незнам дали друга година ще повторя....
При вас рожденните дни как протичат?
Виж целия пост
# 682
За Светулка,понеже живо ви интересува ще ви кажа какво заварих.Първо достъпа е свободен,входната врата отключена влязох и с влизането се натъкнах на една от групите.Там където се хранят едно момченце се беше съблякло почти чисто голо,пред шкафчетата три момиченца дърпаха една кърпа и спореха за нея,от тоалетната изхвърчаха 2 момченца като се заливаха с вода изобщо цареше пълен хаос и не видях никой,който да контролира тези деца.Отделно,че мен ме забелязя една жена(не знам каква длъжност заема,беше с бяла престилка),можеби 4 -5 мин.след като влязох.Мисля си,че през това време спокойно може и да изчезне някое дете,ако някой влиза с такава цел.Може все пак това,което видях да е единичен случай,затова е по-добре да се включат родители,на които децата са там.Но това са моите първи впечатления.
Виж целия пост
# 683
За Светулка,понеже живо ви интересува ще ви кажа какво заварих.Първо достъпа е свободен,входната врата отключена влязох и с влизането се натъкнах на една от групите.Там където се хранят едно момченце се беше съблякло почти чисто голо,пред шкафчетата три момиченца дърпаха една кърпа и спореха за нея,от тоалетната изхвърчаха 2 момченца като се заливаха с вода изобщо цареше пълен хаос и не видях никой,който да контролира тези деца.Отделно,че мен ме забелязя една жена(не знам каква длъжност заема,беше с бяла престилка),можеби 4 -5 мин.след като влязох.Мисля си,че през това време спокойно може и да изчезне някое дете,ако някой влиза с такава цел.Може все пак това,което видях да е единичен случай,затова е по-добре да се включат родители,на които децата са там.Но това са моите първи впечатления.
Учудвам се на нещата, които пишеш, особено на първото. Колкото пъти съм се опитвала да вляза в сградата по някаква работа, свързанас директорката или учителките - толкова пъти се е налагало да звъня по телефона, за да ми отвори някой... Naughty Никога не е била отключена вратата - говоря за старата сграда...
Виж целия пост
# 684
Ами аз точно там влязох и това ми направи първо впечатление,че вратата е отключена.Както писах и по-горе може това да е било единичен случай,аз съм ходила само веднъж,за да видя обстановката там,тъй като ми предстои подаване на документи за градините,но това е,което заварих.Освен това искахте да ви споделя какво видях и го направих,от тук натам не мисля да влизам в излишни спорове и коментари с когото и да било.Нямам някаква негативна нагласа за самата градина,защото не знам нищо за нея и точно за това е хубаво родители,на които децата са вече в детските градини да дават своето мнение- нали затова е тази тема.
Явно вашето дете е там и ако имате желание можете да споделите дали сте доволна,защото поне аз  и сигурно повечето хора са в тази тема,за да получат по-ясна представа за обстановката в градините и да ни се помогне да вземем по-добро решение относно избора на такава.
Виж целия пост
# 685
alex123, благодаря за отговора. Хайде мами кажете мнения за други Д.Г. Например Звездичка, Хр. Ботев, Слънчо. за Слънчо мен специално ме интересуват филиалите. Защото съм чувала, че от тях май не са доволни родителите. За Светулка също ме интересуват филиалите. Иии Добро утро на всички- днес времето ще е хубаво- усмивки моля. Grinning
Виж целия пост
# 686
На Светулка единият филиал го виждам от прозореца си всеки ден.Не зная вътре как е, но на балкона често виждам пушещи жени.Не зная доколко е изолирана терасата от децата.

Децата играят на игрището м-у блоковете, което е обезопасено, но не много чисто.
Виж целия пост
# 687
Имаш предвид филиала на пазара ли?
Виж целия пост
# 688
Знам че светулка има 2 филиала, но нямам идея къде са. Иначе от самата градина ние лично сме доволни - мисля, че се грижат добре за децата, извежат ги винаги като има възможност навън и т.н.. Естествено голямо значение имат конкретните госпожи, които ще се паднат на групата.
Виж целия пост
# 689
Имаш предвид филиала на пазара ли?

Да.Другият къде е, аз незнаех, че има два филиала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия