Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 176
  • 2 845
# 720
За деца при жената освен 5 дом много важно също как е поставена Луната-в какъв знак е,терма,декада.Някои от зодиакалните знаци са плодни,например водните знаци.Ако Луната е в огнен знак обаче тя се подсушава и не е така плодовита,което не значи че жената няма да има деца,за това са нужни много фактори.А природата на това светило е студена и влажна.Много са важни и аспектите,които прави Луната.
       В картата на жена ако има индикации за проблемно забременяване се проследяват периодите във времето,в които рисковете са по-малки и е възможно да има раждане на дете.
        Всички това обаче е обект на доста знания и опит и на доста труд.И не забравяйте че астрологичното знание ви показва при прогностика насоките,в които тръгва живота ви в даден момент,показва дали Вселената е с вас и ще ви помогне,а ваше е правото да направите избор точно по кой път да вървите.
smile3501
Виж целия пост
# 721
Едно е да каже,че има големи вероятности в даден период да се случи,съвсем друго,че със сигурност вижда ,,по план в картата,, две деца примера в еди кой си период.

Именно. Защото, другарки дето разбирате от астрология, би трябвало поне да сте наясно, че позициите ви показват вероятности и възможности, а не неизбежности. На един незапознат това трябва да му се обясни и най-малкото тази информация да се поднесе с необходимата доза уговорки - "най-подходящия период да имаш деца през следващите десет години" не значи "непременно ще имаш деца догодина".

Така че, то хубаво хората да не забравят, ама как да не забравят нещо, което никога не са знаели и което астроложката не само не си е направила труда да им обясни, ами всячески е избягвала да им каже, всъщност - че това не е поглед в бъдещето, а просто пътна карта. Някои пътища са по-първокачествени от другите, по някои пътища е хубаво да се минава през определени сезони, но в края на краищата всичките пътища си ги има на картата и човек сам си избира. Като мен, дето си родих и двете деца по средата на супер-неблагоприятен период, според астроложката ми, в който било абсолютно невъзможно изобщо да зачена. Защото "супер-неблагоприятен период" не значи, че няма никакъв шанс за това, а просто, че вероятността е по-малка от обикновено. Като знам колко лесно станаха тези, се чудя как в благоприятни периоди не съм зачевала от въздуха...
Виж целия пост
# 722
Едно е да каже,че има големи вероятности в даден период да се случи,съвсем друго,че със сигурност вижда ,,по план в картата,, две деца примера в еди кой си период.

Именно. Защото, другарки дето разбирате от астрология, би трябвало поне да сте наясно, че позициите ви показват вероятности и възможности, а не неизбежности. На един незапознат това трябва да му се обясни и най-малкото тази информация да се поднесе с необходимата доза уговорки - "най-подходящия период да имаш деца през следващите десет години" не значи "непременно ще имаш деца догодина".

Обикновено А. Вотей преди започването да чете картата пояснява, че казаното има 80% достоверност! От там си направете извода и за вероятностите.
Лично аз съм на мнение, че средно интелигентните хора, трябва да са разбрали, че се говори за вероятност и т.н. благоприятни периоди, мисля 100 пъти написах............но всеки чете, тълкува и разбира каквото и както му изнася.
Вземете да прочетете малко по-сериозно астрология, за да не обяснявам през пост едно и също Whistling никой не ви кара да си правите насила хороскоп! Въпрос на личен избор.
Виж целия пост
# 723
Ох, ани, чели сме, представи си. Затова сме наясно какви ги вършат някои астролози. Айде излизам от тази тема, да ти дам възможност да си се изживяваш като експерт (горката, единствената дето ги разбира тия работи, заобиколена от нас, невежите).  Joy
Виж целия пост
# 724
Ох, ани, чели сме, представи си. Затова сме наясно какви ги вършат някои астролози. Айде излизам от тази тема, да ти дам възможност да си се изживяваш като експерт (горката, единствената дето ги разбира тия работи, заобиколена от нас, невежите).  Joy
Аз съм използвала единствено услугите на А. Вотей за това говоря за нея и не правя обобщения как тълкуват наталните карти АСТРОЛОЗИТЕ, за разлика от вас, ianajar.
От написаните постове не личи да сте наясно с науката астрология, щяхте да пишете малко по-задълбочено и без излишна ирония........Би трябвало да  имате негативни емоции от много астролози, щом така обобщено се изказвате Mr. Green
Много уважавам астрологията и хората, които са положили труд и усилия да я усвоят, за това пиша в темата....... за да стане ясно на незапознатите, които имат повърхностна представа за хороскоп от вестници и списания........
Виж целия пост
# 725
В края на краищата всеки сам решава на какво да се доверява и на какво не.Астролозите и врачките съвсем не са едно и също.Астрологията е знание с давност 6-8 000г пр.Хр. и за това има безброй много доказателства като глинените клинописни плочки,които в днешно време могат да се видат в Лондонски музей,а и много древни книги,някои от тях вече в превод.В дълбока древност знанието е било едно и е обединявало астрология,астрономия,математика,физика.Всички владетели са имали лични астролози.Астрологията на древните не е достигнала до нас на 100%,части от нея са унищожени по време на войните.Но аз съм сигурна че хората,които изучаваме това знание ще я възродим и ще докажем нейната истинност и сила.
     Не искам да убеждавам никого в каквото и да било.Но като човек с доста знания в областта,не мога да не я защитя.
      Ще си промените мнението когато попаднете на точния,на вашия астролог.А колкото до Адриана Вотей-шапка и свалям,за мен тя е номер едно.
Виж целия пост
# 726
Аз си правих хороскоп при Анелия от Пловдив преди няколко дни. Преди месеци бях правила при една жена, която прави хороскопи така в свободното си време, непрофесионално. Почти 90% от нещата, които казаха двете се припокриват- като дати, събития, хора, характери.  Peace
Виж целия пост
# 727
Моля за линк към сайт ,където мога да си направя натална карта. Ако има желаещ любител от вас , ще му пусна данните ми да я направи ,както и  за леко тълкуване.
Виж целия пост
# 728
http://vitamini.name/new/astro/
Виж целия пост
# 729
ani27, мерси! Направих си натална карта. Абсолютна шарения за непросветени като мен! Предполагам, квалифицираните астролози изготвят картите по същия начин? Но умеят да ги разчитат...
Виж целия пост
# 730
ani27, мерси! Направих си натална карта. Абсолютна шарения за непросветени като мен! Предполагам, квалифицираните астролози изготвят картите по същия начин? Но умеят да ги разчитат...
да, майсторлъка е в разчитането, чертането е лесно
Виж целия пост
# 731
Za kakuv period se pravi horoskopa ?
Виж целия пост
# 732
Чета ви и ми е интересно.
tsvetelina83, моят хороскоп беше направен за около десетина години. Когато го получих изпрочетох 10-12 страници и го захвърлих. На нищо не повярвах. Оказа се обратното, във времето се показа. Ако бях обръщала по-голямо внимание, щях да избегна изключително лоши преживявания. Дали да си направя нов - ще си помисля.
Виж целия пост
# 733
И на мен ми е много интересно! Писах на А. Вотей, но ми поиска 150 лева, които ми се сториха множко. Верно, че е доста  труд, но въпреки това 150 лева...  За какво време си правите хороскопите? За година напред? Ако  е за повече, ще си направя за тази сума.
Виж целия пост
# 734
Според мен не е хубаво да любопитстваш за съдбата си ... А и я си представете, ако ви кажат нещо лошо Confused .. Все пак врачките, гледачките и прочие предизвикват до голяма степен това, което пророкуват/ предсказват/ ,, виждат '' ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия