Правили ли са ви хороскоп?

  • 707 181
  • 2 845
# 735
Според мен не е хубаво да любопитстваш за съдбата си ... А и я си представете, ако ви кажат нещо лошо Confused .. Все пак врачките, гледачките и прочие предизвикват до голяма степен това, което пророкуват/ предсказват/ ,, виждат '' ...
Между врачки, гледачки и астролози, разликата е от земята до небето. Едното е дарба, другото се учи.
Виж целия пост
# 736
И на мен ми е много интересно! Писах на А. Вотей, но ми поиска 150 лева, които ми се сториха множко. Верно, че е доста  труд, но въпреки това 150 лева...  За какво време си правите хороскопите? За година напред? Ако  е за повече, ще си направя за тази сума.


Ехааа , преди година и половина беше 90 лв.
Виж целия пост
# 737
Според мен не е хубаво да любопитстваш за съдбата си ... А и я си представете, ако ви кажат нещо лошо Confused .. Все пак врачките, гледачките и прочие предизвикват до голяма степен това, което пророкуват/ предсказват/ ,, виждат '' ...
Между врачки, гледачки и астролози, разликата е от земята до небето. Едното е дарба, другото се учи.

Тук говорим за астрология , има друга тема за врачки и гледачки . По-скоро ще се доверя на астрологията , отколкото на врачка
Виж целия пост
# 738
И на мен ми е много интересно! Писах на А. Вотей, но ми поиска 150 лева, които ми се сториха множко. Верно, че е доста  труд, но въпреки това 150 лева...  За какво време си правите хороскопите? За година напред? Ако  е за повече, ще си направя за тази сума.


Ехааа , преди година и половина беше 90 лв.
Не смогва жената, има много клиенти, предполагам, за това е вдигнала цената.
Миналата година 2 месеца чаках за консултация.
Като има търсене на един продукт, съответно и цената се повишава. Нормално
Виж целия пост
# 739
Аз вече чакам близо месец за хороскопа си, а в писмото ми написа до 14 дни.Sad Разбирам обаче, че има доста хора, които чакат и за това съм търпелива....Трябва да взема важно решение в личен план и затова ми е малко изнервено и ми се искаше да стане  по-бързо, но....Sad  Не искам да я притеснявам, защото разбрах, че трябва тя да ми се обади по телефона...Искам да ви попитам, тъй като моя позната ми каза, че нумерологията била най-точна и достоверна..Познавате ли и ползвали ли сте услугите на някой добър нумеролог?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 740
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Виж целия пост
# 741
@ddicted_to_,имам представа от нумерология,а в момента изучавам астрология.Има много добри нумеролози,но ако попаднеш на точния астролог ще разбереш много повече неща за себе си .Астрологията описва много по-обширно човека и събитията около него,аз я предпочитам
Виж целия пост
# 742
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Дивотиите са на основа математика Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 743
Нумеpологията не е за пpенебpегване,не са дивотии,там също има сеpиозно учене,но на мен на съpце ми е астpологията Simple Smile
Виж целия пост
# 744
Ами да..и аз се насочих след доста четене и лутане...към астролог. Просто ми казаха, че нумерологията също е доста точна и ми се искаше да пробвам...тъкмо да направя сравнение м/у хороскоп от астролог и от нумеролог и дали съвпадат прогнозите. Иначе сама си сметнах личното число, както и на човека до мен...тройки сме и двамата, но оттук натам....идея си нямам Simple Smile Четох доста неща, много ми беше интересно, но ми е ясно, че сама така или иначе няма нищо да направя.












Виж целия пост
# 745
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Дивотиите са на основа математика Mr. Green ooooh!
Забравих, че Айнщайн е гледал на боб.
Виж целия пост
# 746
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Дивотиите са на основа математика Mr. Green ooooh!
Забравих, че Айнщайн е гледал на боб.
Физиката и математиката са мираж за теб, стига се излага..........  като не си наясно с дадена материя, по-добре си мълчи, или поне се образовай, за да напишеш нещо смислено Whistling
Виж целия пост
# 747
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Дивотиите са на основа математика Mr. Green ooooh!
Забравих, че Айнщайн е гледал на боб.
Физиката и математиката са мираж за теб, стига се излага..........  като не си наясно с дадена материя, по-добре си мълчи, или поне се образовай, за да напишеш нещо смислено Whistling
Образованието ми е свързано най- вече с физика и математика. По скоро ти  спри да съдиш хората, без да ги познаваш. Занимавала съм се и с хороскопи, нумерологията ми е ясна, защото съм прочела много такива книги за забавление и съм си играла с числата лично за мен, и никакво съвпадение не намерих.
Едно е да си играеш, друго е да вярваш, но намесят ли се пари, всеки има право да осъди за измама автора на сбъркан хороскоп. Щом взема пари и не е познал, не е по- добър от врачка шарлатанка.
Виж целия пост
# 748
Има доста книжки, където е обяснено как се смята и какво означават цифрите. Та който вярва в тези дивотии не е нужно да се набутва и с пари.
Дивотиите са на основа математика Mr. Green ooooh!
Забравих, че Айнщайн е гледал на боб.
Физиката и математиката са мираж за теб, стига се излага..........  като не си наясно с дадена материя, по-добре си мълчи, или поне се образовай, за да напишеш нещо смислено Whistling
Образованието ми е свързано най- вече с физика и математика. По скоро ти  спри да съдиш хората, без да ги познаваш. Занимавала съм се и с хороскопи, нумерологията ми е ясна, защото съм прочела много такива книги за забавление и съм си играла с числата лично за мен, и никакво съвпадение не намерих.
Едно е да си играеш, друго е да вярваш, но намесят ли се пари, всеки има право да осъди за измама автора на сбъркан хороскоп. Щом взема пари и не е познал, не е по- добър от врачка шарлатанка.
Използването на бодната думичка е показателно за изгубеното време при четенето, нищо не си научила, но ти сама си каза, че е за било за забавление. Грешен подход. Хора запознати качествено  с материята, не биха използвали подобен начин на изразяване.
Хич, не ти е ясна нито номерологията, нито астрологията, гаранция, само като те чета Wink......... като не си открила нищо вярно за себе си, то от там и целите науки не струват, ех, че желязна логика, страхотна.....
Относно математиката и физиката, не ти личи, аз също имам подобно образование, не те припознах .
Лично аз не бих съдила никой, попадам винаги на образовани хора в областта, умея да уважавам и ценя чуждият труд, за разлика от други хора.
Защото астрологията и номерологията са доста трудни, сложни науки изискват години труд, опит, интуиция и някой чел/недочел за забавление само може да дава объркани коментари, нищо друго.
Виж целия пост
# 749
На боба ли не ме припозна или и ти вземаш парички?

Ето, пускам един линк за който обича да се забавлява, но не обича да дава пари на вятъра.
http://www.alivgo.eu/bg/books/131-book.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия