Герито, какви са тия бизнесмени с приемна на пейка, пък офис в центъра.
Ама това ми го казаха чак накрая след две-три обаждания
Вълкът с дълъг ник
Ама това ми го казаха чак накрая след две-три обаждания
Вълкът с дълъг ник 
Като си помислиш, сигурно си е страшничко плешив възрастен мъж с шкембе като в девети месец да ти говори за дяволи и други страшилища. Като излязохме от църквата и отидохме в ресторанта-градина от небето потече порой. Детето тичаше под дъжда и се радваше. Явно небесното кръщене й хареса повече от църковното.

Като си помислиш, сигурно си е страшничко плешив възрастен мъж с шкембе като в девети месец да ти говори за дяволи и други страшилища. Като излязохме от църквата и отидохме в ресторанта-градина от небето потече порой. Детето тичаше под дъжда и се радваше. Явно небесното кръщене й хареса повече от църковното.
И стария дон с тях. В нашето семейство само аз съм кръстена. 1985 ли беше?
Баща ми извика попа на селото (поп Любе, много колоритна личност, бог да го прости) у нас. Кръстник ни беше един гръцки художник. Майка направи питка. Понеже това бяха първите й опити в месенето (после стана виртуоз), питката не се получи много питчеста. Беше твърда и тежка като камък.
Голям майтап. 

Има полза да стоиш на балкона с отворена уста. 
Препоръчани теми