Споделете 112

  • 22 481
  • 742
# 165
Ако абсолютно всички българи бяха отишли да гласуват, опашките щяха да се вият до 24ч.
Да се надяваме, че за следващите избори електронното гласуване ще разтовари още секциите.
Виж целия пост
# 166
Аз също се редих на опашка, за да гласувам, което е радостно, но резултатите хич не ме хвърлят във възторг...
Виж целия пост
# 167
Днес е ден за кръщенета, явно Heart Eyes
И ние току що се връщаме от Пловдив, от кръщене. Уморена съм много, но пък имахме прекрасен ден.

За изборите не искам да говоря - народът си заслужава управниците!
Виж целия пост
# 168
Аз пък отидох в 18:10 и нямаше никой пред мен, а малко по-късно в училището, където гласува мъжа ми беше фраш и трябваше да висим
Не че нещо, да гракна и аз в общия хор

Споделям, че много бебета рожденици и много ядене на корем!
Виж целия пост
# 169
Ставам все по различна и все по уплашена, уви. Хеле в ден  за избори.
Виж целия пост
# 170
Ей сега ще видим кон боб яде ли ...  Joy Joy Joy
СИга бат Бойко ши нъ опрай ..
Виж целия пост
# 171
Гласувахме. Яка ни дУша, и още по-яка гърбина.
Саня - честит празник!
Виж целия пост
# 172
Ей сега ще видим кон боб яде ли ...  Joy Joy Joy
СИга бат Бойко ши нъ опрай ..

С големия пожарникарски шланг.
http://www.boschsecuritysystems.com/videos/MIC400_vs_firehose_650x240.htm
Виж целия пост
# 173
Това ми прилича на деня след като Хитлер печели изборите с 98 %, всеки казвал, че не е гласувал за него и е от онези 2 %.

Писна ми от разни херои с напращели мускули, които идват отнякъде и обират вота на любимите ми сънародници. Това е най-либералната държава, и на магаре ще дадем шанса, ако има харизма...
Добрата новина е НДСВ и ДПС  Mr. Green Mr. Green
Но се опасявам, че пак ще имаме БСП във властта.
Виж целия пост
# 174
Даже и харизма няма в него ... Rolling Eyes ooooh!
Като гледам тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407576.255;topicseen
ми става ясно , че повечето май са гласували не с разума си , ами /да не казвам с кво../ ooooh!
Тъй че Франзела не се чуди.  Confused
Виж целия пост
# 175
Знаток  Hug

Марадона ме разсмя. И ме наведе на мисълта, че и метълите някога порастват и носят костюми Thinking
И ние бяхме в Пловдив днес, гласувах.
Като гледам резултатите обаче, май ще впрягам смешното си сиви по чужбинските сайтове.
Пък и вече нали съм висшист, мое приритат някъде за мен  Joy
Виж целия пост
# 176
Ео има вишу. Mr. Green
Виж целия пост
# 177
Честит рожден ден Знаток  Hug! Люсил и на теб, на патерица  Heart Eyes!
Споделям наздраве с бял мавруд, ново двуетажно легло/ прясно сглобено и вече с един обитател на втория етаж/ и потрес/предвидим/ от изборните резултати. Няма да политиканствам, защото за първи път от четиринадесет години за евро и парламентарните избори се пребоядисах, но така ги чувствам нещата.
Виж целия пост
# 178
Това ще си го сложа в подписа  Mr. Green
Виж целия пост
# 179
Видях двойника на Марадона/Селинджър/ тук във Варна. Crazy Grinning Whistling

Аз нямам двойник, Маркрит. В жестока заблуда си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия