Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 338
  • 1 538
# 345
Та те веднга се разпоредиха резултатите от втората аутопсия да бъдат уж опровергани

Къде ги има резултатите от аутопсията и опровержението? Аз не съм видяла/чула такова нещо  newsm78

Няма такова нещо!
Още се изчаква с каквито и да било заключения. Не забравяйте, че казаха 6-8 седмици до приключване, получаване на резултати от аутопсията. Никой няма да си сложи главата в торбата и да обяви резултати толкова рано!
Виж целия пост
# 346
киара, и аз това казвам. Ама нещо имам чувството, че говоря на различен език Sad
Виж целия пост
# 347
и аз като вас съм неразбрана от близки, приятели Confused една приятелка дори вчера ми каза "абе и ти с тоя избелелия негър..." и се хили. Само дето не я зачатках #Cussing out

И се съгласявам, че се чувствам все едно "са ми откраднати спомените". На мен не само спомените, цялото детство ми се струва откраднато. Едно бяло петно Sad

Това с мозъка аз лично го приемам като още един опит да за посегателство към него, не знам. От друга страна е добре да се погребе колкото се може по-скоро. И аз не знам какво да мисля вече.

Това обаче за бавачката от една страна ме позарадва. Ако е вярно, поне е намерил някой, който да го обича и той нея да обича (евентуално!) Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
не само защото си отиде твърде рано и така неочаквано,а най-вече,защото си  отиде самотен,тъжен,неразбран,недооценен и с разбито сърце

Позволи ми, да не се съглася с теб. Някъде напред го бях казала и пак ще го кажа: Майкъл си отиде оценен, обичан и би трябвало да го е знаел. Никога не е спирал да получава писма от феновете си, билетите за концертите му са разграбени за броени часове/така четох/. Е, извинявай много, но това ако не говори достатъчно за това, колко е бил обичан и ценен, то кое друго???

Не е живял съвсем изолиран. Това, че не е общувал с близките си, не значи, че е бил самотен - той е имаше приятели, имаше дечицата си. Това му е било напълно достатъчно, за да е щастлив. Не е живял в изолиране от света, а само в изолация от част от него.  Peace Не е спирал да се забавлява - така, както на него му харесва.

Определено тези обвинения и цялата тази помия - унизителните процеси и прочие, са му повлияли зле. А и на кой не биха....
Въпреки всичко, аз вярвам, че Майкъл е бил щастлив с хората около себе си.



Виж целия пост
# 349
Иска ми се да повярвам,че е така,би ми станало по-леко...
Относно дечицата му,много се дразня от всички спекулации относно това дали той е  биологичният им баща-не виждам какво значение има,нали той ги е отгледал и ги е обичал,а аз съм сигурна,че е бил прекрасен баща,което го издига още повече в очите ми,като се има предвид как се е отнасял баща му с него...И не мога да спра да си мисля за интервюто му с Опра,в което разказва как баща му го е обиждал,биел,колко много е плакал и му е било тъжно...
И как срещу студиото,в което е  репетирал като малък е имало парк,как е искал да може да си поиграе с  децата,които е гледал отстрани...
Виж целия пост
# 350
ahinora, разказвал е това не само в нейното предаване. Където и да го извикат го питат едни и същи неща, не им ли писна не знам. Винаги дежурните въпроси - колко операции има, децата негови ли са(защото са така бели), делата срещу него.. защо не го питаха поне веднъж "как е , имаш ли нови проекти?" Лицемерници! Дано се задавят с парите си. #2gunfire
Виж целия пост
# 351
Фльор,напълно съм съгласна,което обаче ме подсеща за още нещо,в това интервю,той казва нещо подобно,а по-точно,как ако някога е можел да се срещне с Микеланджело,би го попитал какво го е вдъхновявало за шедьоврите му,а не с кого е излизал например и моли да престанат да зи измислят какво ли не,за да печелят.
Виж целия пост
# 352
Remember the time
http://vbox7.com/play:12dea1ea

In the closet
http://vbox7.com/play:66495edb

Незабравим и неповторим Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 353
и аз като вас съм неразбрана от близки, приятели Confused една приятелка дори вчера ми каза "абе и ти с тоя избелелия негър..." и се хили.
Фльор и какво и отговори на тая твоя нагла приятелка ?
Аз поне нямам проблем с разбирането , не че мъж ми е тръгнал да се рови с мен в нета и да тъжи ,но поне ми влиза в положението и казва че ме разбира и споделя мнението ми. Същото е и с приятели ... но да не дава някой ей така да ми каже   "абе и ти с тоя избелелия негър..."  че много бързо паля и ставам много лоша.
Виж целия пост
# 354
Ами казах и да не се заяжда и да не повтаря като папагал това, което е чула от жълтите вестници. Е, не точно така мило, де. Изрепчих и се, но пък си го заслужаваше. Нека има малко уважение към мъртвите, или добро или нищо #Cussing out baby_neutral

и един поздрав:
рядко клипче, МДж се смее пред японски журналист http://www.youtube.com/watch?v=x2iFoQwJnwM Heart

едит: ооps още едно http://www.youtube.com/watch?v=sLbr12vtplY&feature=related GrinningVery Happy
Виж целия пост
# 355
Знаете ли колко много ми се иска да вярвам че е жив и че е на някой остров закупен от него и си пие сокче от папая на верандата.За съжаление съм реалистка и никога не мога да го повярвам  ,иска ми се да съм толкова слако детски наивна като някои от вас. Hug

За лекяря предписал му тези медикаменти : ето какво казаха експертите по СНН
Казаха че ще бъде разкрит този който го ве снабдявал  ,както във случая с Анна Никол ,отнело е година но е станало.Със  случая на Майкъл казаха че ще се случи същото ,ще отнеме време  но ще стане.Вече са се завъртяли около всички доктори на Майкъл и предполагам ще ги разследват до 9то коляно.

За аутопсията-повярвайте всичко каквото е открито ще бъде публично достояние,тука няма скрито покрито,ще разберем абсолютно всичко ...за хубаво или лошо... Tired

Слава богу във обкръжението си нямам и един човек който да ми каже нещо на въпреки за него ,или хубаво или нищо не казват.Благодарна съм им!

Виж целия пост
# 356
Вики, иска ми се да вярвам, че ще ни кажат всичко от аутопсията и че ако някой има вина ще си я понесе. Така или иначе текущия му доктор си е за отнемане на правата, каквато и да е причината.

И аз имам разбирането и на съпруга ми, и на приятелите, с които контактувам. Явно съм късметлия.
Виж целия пост
# 357
 #Cussing out Днес, веднага щом си получиха кодовете за мемориала на Майкъл (във вторник), хората се втурнаха през глава да ги продават.
Абсолютно същия сценарий като с билетите за Лондон  #Cussing out

Ето, вижте колко струва един  безплатен билет  #Puppy dog
Виж целия пост
# 358
Упс! по погрешка пуснах два поста един след друг и не мога да изтрия втория за това го оставям така Blush


Сетих се как да попълня празния пост  Grinning

До колкото ми е извесно всички големи телевизионни станции ще излъчват Мемориала на живо, но ми се иска да ги спомена: ABC, CNN, E!, и MSNBC

Ако искате да гледате на живо в интернет: повечето големи ТВ станции ще имат предаване на живо от сайтовете си

както и в: uStream.com, Hulu.com, webtvhub.com, newteevee.com, или livestation.com.
Виж целия пост
# 359
Отвратително Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия