Почитатели на Майкъл Джаксън

  • 59 340
  • 1 538
# 390
Хора, мися в предишната тема написах че проблема Майкъл да не се погребе в Невърленд е закона!
По закон са длъжни да го погребат в гробище! Водиха се преговори да се направи изключение но уви, явно нямат успех...
Виж целия пост
# 391
Не се гневете на нашите телевизии...Вероятно е скъпо,

Напротив! Ще бъде предоставено БЕЗПЛАТНО на телевизиите и интернет.
Виж целия пост
# 392
И през ум не ми е минало,че няма да направят изключение и няма да го погребат в Невърленд!Отново показателен факт за отношението им към Michael...Нямам думи просто,потресена съм,искам да се свършва вече,макар че сигурно тепърва се започва...
Виж целия пост
# 393
   Може би ще го излъчат нашите телевизии,има надежда.

 Може би това,че не обявяват мястото,дето ще го погребат,е част от сценария на шоуто. Имайте търпение още малко. Надявам се всичко да протече така,че сърцата на милионите му фенове да си отдъхнат удовлетворени,да не бъдат наскърбени още повече.
Виж целия пост
# 394
Хора, мися в предишната тема написах че проблема Майкъл да не се погребе в Невърленд е закона!
По закон са длъжни да го погребат в гробище! Водиха се преговори да се направи изключение но уви, явно нямат успех...
Това променя нещата в такъв случай. Може би е обмисляно от законодателните им органи защо е добре да се прави така.
С Елвис как стоят нещата?
По-лошото е, че няма да има церемония поклонение. Но и това е разбираемо. Доста дни минаха вече, 2 аутопсии... Може би просто не е подходящо.

Обаче с парите за билети и всякакви такива... семейството му са тотално позабравени хора. Колкото и да имат пари... все ми се струва,че нямат нищо против още малко постъпления. Пък и от къде де факто да имат стабилни финаси те? Само от предишни неща, когато са били Даксън Файв? Защото иначе в днешно време са прилично неизвестни. Джанет добре, че музикалната компания, която я издава я стресна малко инак и тя си беше отдавна вън от шоубизнеса. Към 90 килограмовата жена никой не проявяваше интерес.
Виж целия пост
# 395
изненада:

http://i18.photobucket.com/albums/b146/jazzy_julie/mj4.jpg  Joy тази прическа ми харесва Hug
Виж целия пост
# 396
Аз ще гледам,независимо дали ще го излъчат или не,вече изобщо не искам да се ядосвам,изобщо не трябва да се учудваме даже.В такива моменти и на мен  ми се иска да се бях родила другаде,колкото и грозно да звучи...
Виж целия пост
# 397
незнам - надявам се милионите фенове да могат да си вземат последно сбогом....
Боже, нямам сили вече  Cry
Виж целия пост
# 398
Не се гневете на нашите телевизии...Вероятно е скъпо,

Напротив! Ще бъде предоставено БЕЗПЛАТНО на телевизиите и интернет.
Значи това няма да е причината. Може и да го излъчат. Но дори и да не, ще гледаме CNN
Виж целия пост
# 399
То е ясно, че ще гледаме тази телевизия, която го излъчва, но някак си ми се струва абсурдно и нелепо българските телевизии да отминат такова събитие...  Close
Виж целия пост
# 400
Не мисля,че и смъртта му трябва да се превърне в медийна сензация,въпреки че тя вече е повече от това.Семейството му трябва да се сбогува с него.Нека поне сега е техен.Даде живота си за нас.
И не искам да го видя мъртъв.Сега ми е достатъчно тежко.Не искам дори и самия мемориал да гледам,а знам,че ще го гледам.
Искам да го запомня като най-светлия и прекрасен човек на тази Земя.Искам да си спомням за неговата усмивка,глас,танц,смях,но ПОВЯРВАЙТЕ МИ,не искам да го виждам мъртъв положен в ковчег.
Не искам със страшна сила да осъзная,че тези нозе никога няма да се движат по безумния начин,по който го правеха,че тези ръце няма да докоснат...
ЗА НИЩО НА СВЕТА!!!
А колкото го гробището мисля,че няма да има проблем да се отиде след време и да му се отдаде почит.Не съм сигурна,че и мястото ще е това.Подозирам,че може да се стигне и до оскверняване на последния му дом,ако се знае къде е...Той е МАЙКЪЛ ДЖАКСЪН все пак.
Виж целия пост
# 401
Елвис къде е погребан,някой знае ли?
Виж целия пост
# 402
Момичета, сигурно си спомняте, че по Pro BG излъчиха интервюто на Башир.... Аз им бях оставила коментар, че съществуват записи, които внасят съвсем друга светлина върху въпросите и отговорите в този разговор и че въпросното "филмче" е меко казано манипулиране на общественото мнение. Дадох им линк към тубата и ги попитах дали планират да излъчат опровержение.

И знаете ли какво - в момента към статията няма НИТО един коментар  Shocked
Всички са изтрити!!! Представяте ли си?

Е, на това му викам свобода на словото по български?!

Само незнам защо ли продължавам да се учудвам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 403
Елвис къде е погребан,някой знае ли?

Ами Грейсланд. Но не знам дали е гробище в истинския смисъл на думата. Но май е семейно такова, да
Виж целия пост
# 404
liliyyy,разплака ме no
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия