Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 465
Момичета, днес ми е 8- ми ден. Свалила съм -3,400. Бях абсолютно стриктна в плодолечението. Вие колко свалихте?
Виж целия пост
# 466
Lo1 аз за 21 дена свалих 9кг. На 8-ми ден бях свалила близо 4кг и след това нещата се позабавиха.
Аз от днес започвам двуседмично захранване.

Малката я приеха на ясла и ми е едно притеснено сега заради тия грипове... Sad Извинете за офа  Heart Eyes
Виж целия пост
# 467
Вие колко свалихте?

За седем дни -2, но не съм се ограничавала в количеството плодове...

Чари, златната среда май по тази причина е златна- трудно достижима  Laughing

svetlag  Hug Не се притеснявай! Все някога се започва с боледуването и така се трупа имунитет! Ако не е птичи грип, ще е свински. Ако не е свински, ще е нормален.. Няма да спрат тези грипове, колкото и години да отминат! (едва ли те успокоих много  Blush )

Аз си я карам на варени картофчета, плодове и супа! Много ми е леко и приятно  Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Момичета, по време на захранването свалят ли се килограми?
Виж целия пост
# 469
Здравейте дами
Днес кантара беШе милостив към мен.... десети ден  минус пет килограма
Lo1 по принцип казват че се свалят и със захранването, но аз обикновено качвам един  два....(моите гладувания са дълги) така че може и от това да е....
Виж целия пост
# 470
Здравейте :0
вчера беше много успещен първи ден на захранване и тази сутрин кантара отчете -700гр. Аз захранвам по тази схема: http://www.jenite.net/2007/09/blog-post_06.html , че другите ми се струват много натоварващи за 20 дневно гладуване. Отивам да си варя картофа Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Последните 3 дни свалям по 100-200 г на ден. Не вярвам с 10 дневно гладуване и 10 дневно захранване да сваля повече от 4 кг, но затова пък реших да стана вегетарианка. Какво мислите?
Виж целия пост
# 472
svetlag успешно захранване ти желая и много минуси още!   bouquet

Последните 3 дни свалям по 100-200 г на ден. Не вярвам с 10 дневно гладуване и 10 дневно захранване да сваля повече от 4 кг, но затова пък реших да стана вегетарианка. Какво мислите?

Ло1, аз също бях чела доста по въпроса и даже се бях запалила по веганството. проблемът е, че не мога без сирене- обичам всичките му видове и форми  Blush иначе не консумирам масло, а от рибата ям само тон и сьомга. за вегитарианството- реших за себе си, че не желая да се ограничавам крайно от месни продукти. ям само пилешко и ако мога, избирам био произход. всичко друго е натъпкано с хормони и негодно за ядене!  Thinking
Виж целия пост
# 473
Momicheta.. Snoshti bqh na rojden den .. Gledah da qm mnogo malko, ama pak pregreshih s dietata  Embarassed Nqmashe kak da ne otida, no dnes produljavam s ploduvaneto. Vsichko mi teji i ne se chustvam dobre  newsm45  Kato cheta vsichki kolko ste seriozni, si mechtaq da sum kato vas.. Produljavam ot dnes. Stiskaite palci !
Виж целия пост
# 474
Момичета, с огромен срам ви съобщавам, че няма да продължа с режима.  Embarassed
Още първия ден си докарах жестоки болки в стомаха, направо се превивах. Явно това не е за мен.
Реших да не се отказвам с плодовете, но пък хапвам кисело мляко, сирене и кашкавал, овесени ядки, съвсем малко месо. Убедена съм, че и така ще сваля, но със сигурност няма да е толкова бързо. Пък и кг за сваляне не са много - 3-4 ме устройват.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 475
Момичета, всички ли се отказахте? Thinking Аз карам 10 ти ден и глад чувствах само вечерта на 7-ия ден. За съжаление свалих много малко. Дано след един месец като повторя плодолечението сваля повече.
Виж целия пост
# 476
Здравейте дами!
Аз почвах спирах и от днес пак съм на линия. Хвана ме грипчето и речих да не го храня с друго освен плодове белким се размина с по-сериозно лечение. И мъжо си идва след 1 месец та се надявам да ми се засили волята.
Миличко и на мен ми е трудно с режима и хич не съм от сериозните. Обичам да ям и да готвя и съм 61 от не знам колко време а трябва да стана 53 че по празниците не ми се мисли...
Евала на волевите, ще пиша редовно вече че да прихвана от вашата воля.
Установих че правя това което и майка ми като по-млада или стоеше на диета или ядеше като невидяла...и като си помисля че имам 2 дъщери не ми се иска да продължат традицията.
Успешен ден на всички и усмивки  bouquet
Виж целия пост
# 477
Здравейте от мен!  Simple Smile  Аз от днес прибавям пълнозърнени храни към менюто, а от утре риба! Не пиша толкова често, защото моята разтоварваща седмица мина и не искам да ви съблазнявам с моето меню  Blush

Успех на всички!  Peace
Виж целия пост
# 478
soleil намирам неЩо обЩо с теб в режима ядене  и диета Laughing

lili_lu   Радвам се че захранването върви по план... на  мен то ми е най трудната част от плодуването... иначе с периода на плодуване и стриктното му спазване нямам проблеми....
 Аз дерзая.... днес съм на мизерните минус 200 грама Cry
Виж целия пост
# 479
soleil намирам неЩо обЩо с теб в режима ядене  и диета Laughing
Ох, и аз така  Rolling Eyes

Много гадно това захранване-по време на гладуването не съм се чувствала толкова отпаднала и гладна..Днеска замалко да нападна манджата на мъжо, но устоях... Simple Smile сега си хрупам зеленцето  Laughing

Успех и много минуси Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия