Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 510
villiana, спазваш ли 2-часовия интервал межд чайчетата и плодовете?! понеже това може да е причина за ферментация на плодовете, от което си следва подуване. Но ако не ти понася глада по-добре не се измъчвай, можеш да опиташ да се придържаш към здравословно разделно хранене  Thinking   
Всъщност не знам дали го спазвам точно. Но със сигурност не се тъпча непрекъснато  Mr. Green.
Проблемът не е в глада, не се чувствах гладна. Ужасно много ме болеше корем и имах чувството, че ще се пръсна.
Както и да е, днес ми е трети ден от ударния на Дюкан и вече има резултати. Не ми се искаше да бъда пак на тази диета, толкова ми се хапват плодове, обаче... Пък и заради витамините...
Сега пия витамини, клеева тинктура, сребърна вода. Обаче друго си е да се хапват плодчета.  Sad
Виж целия пост
# 511
                            Ох, най-накрая ви намерих   bouquet! Записвам се с първи ден, 1000 килограма.

                            http://dnes.dir.bg/2009/11/11/news5363509.html
Виж целия пост
# 512
Добър вечер и от мен.
Държа се още. Но тези 2 дни през деня не съм се хранила само вечер си изяждам 800-те грама. Обаче ям и краставици но без сол. Преди не смесвах плодове в смисъл на ядене по един вид плод ама нещо зимата ме гони глад...Ако можеше вечер да ям по-малко все се каня и все не успявам ...много ме мъчат вечерите
Успех на всички и много минуси  bouquet
Виж целия пост
# 513
Galka, дано съм ти била полезна!  Simple Smile
Архентина , страхотно включване   bouquet Заради лакомията на едни хора,  други са подложени на лишения, нездравословен глад.....струва си да се замисля......

Момичета, вечер ми е най-голяма тегавина, не заради глада, а заради аромата на манджата, която трябва да приготвям на любимеца....  Tired а и с тези изострени сетива всичко ми се набива направо в мозъка  ooooh!

Хубава вечер и шаренко настроение!  Grinning

Виж целия пост
# 514
Manka,мерси мила.Значи си продължавам със спорта  newsm39
Виж целия пост
# 515
Добро утро на всички!   bouquet
 
Вече 2 успешни дни  Party  Party  Party

Вчера замалко да предам фронта следобед,но се удържах,което за пръв път се случва  newsm44  newsm44  newsm44 .
Не съм се мерила,защото съм в МЦ, но в неделя ще се отчета.
Днес съм на грейпфрут и ябълки. Аз не спазвам часовете, ям когато ми се яде и си пия чай когато ми се пие.Незнам колко е редно но не мисля да се карам насила да ям.  Peace

Айде момичета лек и успешен ден! И да не се предадете!   bouquet  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 516
Здравейте, момичета от утре и аз започвам надявам се на вашата подкрепа и упора  Hug
Виж целия пост
# 517
Здравейте ,момичета HugБез никакво усилие ми е 3 ден!!!Държа да отбележа ,че съм с ниска кръвна захар и при други диети припадам като бабичка Mr. Green Mr. Green Mr. GreenЗа сега се държа,нямам проблеми,не ми се вие свят,не ми се яде,може би малко повече ми се спи LaughingВчера се качих на кантара,да вида аз какво става-ами 1,5кг. за 2 дни.Но...голямо пишкане ,голямо чудо,вода ли съм задържала не знам.Според мен,все още не губя кила,а вода newsm78.За мен е някакво постижение,досега  не е мърдала никога стрелката на кантара.Като не броим онези 4 кила ,когато правих 90 дневената диета.После си ги върнах за месец и айде пак в омагьосания кръг ooooh!Най-важното е ,че се чувствам добре,не съм гладна,не ми се яде,не съм под стрес като при другите диети.Незнам защо,но при другите диети ,непрекъснато ме рови да ям,аз вече моя стомах съм го кръстила-бобъра JoyСега няма такова нещо и затова може би съм много спокойна и не се сещам за храна.Днес смених ябълките с грейпфрут,но огладнях чак към 2 Shocked Shocked ShockedСтикам ви палци на всички,успех Peace
Виж целия пост
# 518
avaspirala и аз много пишкам  Mr. Green . И аз мисля,че е от задържане на течности на мен ми е трети ден и се чувствам великолепно. Пълна съм с много енергия.Коремът ми вече не е така издут както обикновенно. Много съм щастлива!  Party  Party  Party  newsm68 newsm44 newsm68

Весел ден на всички!  newsm03    smile3525  newsm10
Виж целия пост
# 519
Привет, банда!  Simple Smile
wichi, добре дошла в клуба  welcome
Днес ми е 4-ти ден, ама нещо ми е супер вяло и ми се спи  Thinking от времето ли, от що ли..... Глад не ме мори, даже нещо нямам особен апетит, което ми е малко странно, защото по принцип съм си ламя  Mr. Green
avaspirala , добър старт   bouquet Продължавай в същия дух, за мен тва е начинът  Peace
dimeto, аз днес ще го пропусна тоя момент  Sick
Кураж на всички, усилията си струват !!!  Big Ups
Виж целия пост
# 520
Трети ден момичета!! диетата върви много добре!

E..x и майката на тез' килца  Mr. Green
Виж целия пост
# 521
Добро утро на всички гладуващи Simple Smile От днес и аз съм с вас, сега нямах много време да прочета кой до къде го е докарал с диетата, но на всички пожелавам успех! Моя предишен опит с тази диета е противоречив - отслабнах за около 10 дни с 8кг., които впоследствие си възстанових, че и малко отгоре, но не го отдавам на точно тази диета - случва се с всяка диета, с която свалям, ако после си почна старата песен. Та това е от мен засега, пишете ми и ме подкрепяйте, много ще съм ви благодарна!   bouquet  bouquet  bouquet

Лек и успешен ден и до после ще се отчета за първия ден от моето гладуване Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Аз имах прегрешение вчера голямоооо та днес съм на линия. Ма то аз съм си от несериозните. Сега ще карам постите и се надявам да удържа до Коледа и с плодуването ще е по-лесно. Вчера ми беше зле много гладна една глава ме боля цял ден и съм пред цикъл иии абе оправдания много ...
sweetmiss и аз така свалям качвам аман вече...все около 60 се въртя и все искам да съм по-малко а усещам че явно това ми е нещо като оптимално тегло за организма и годините ама все вървя срещу себе си.
Mili4ko беаво на теб.
Успех на всички плодуващи дами  bouquet
Виж целия пост
# 523
soleil възможно е да са оптимални да, особено ако си висока, аз само мога да мечтая за твоите килограми, но ти пожелавам успех и късмет в стремежа ти да се усъвършенстваш! Simple Smile Аз сега пийвам чай с мед, но не ми харесва, по принцип не го обичам, предния път когато гладувах не пиех чай, как ли се отразява липсата на чай към диетата, в смисъл по - бързо ли се сваля без чай или е задължителен?!

  bouquet
Виж целия пост
# 524
Днес е четвъртия ми ден!  newsm44 newsm68 newsm44

Много добре се справям,днес чая е без мед,защото ми свърши.Чакам до 1-2 дена да ми донесат,защото чая без мед е много гаден поне за мен.
Чувството за глад намалява и се чувствам прекрасно.
Сега запретвам ръкави да изчистя къщата имам енергия за много неща.

Имам един въпрос защо няма месо в захранването и по точно риба пиле. Рибата е много полезна поне според мен

Весел Петък 13-ти на всички!   bouquet   bouquet   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия