Плодове и чай с мед - 36 част

  • 39 533
  • 761
# 525
Здравейте плод4ета

на мен мие  15 ден и се 4увставам 4удесно, а по думите на околните и изглеждам така. Лицето ми се избистри, пъпките поиз4езнаха. килата не ги знам, усеЩам се по дрехите, Ще се тегля след 21 ден.

Манка, и аз така се 4увствах първата седмица, все ми се спеШе и спях, сега съм си в къЩи и без това и с малкия си правехме по една сиеста следобед. По4ивай си, ако можеШ, както казва сестра ми това си е двойна диета. Но пък после колко добре се 4увства 4овек. малко със спорта не съм режимна. Слаба ми е двигателната култура, а и сега имам обективна при4ина да не правя много физи4ески упражнения.

Солейл, явно не ти евреме за плодуване, правилно си го поотложила. И аз съм имала такива моменти, доста ми трябваШе да се мотивирам и сега. Дерзай, важното е, 4е не се откзаваШ.

Цветомира, месото в тази диета и в природосъобразното хранене по4ти го няма, да не кажа хи4. Когато бях при Емилова, имаШе една лекция за яденето на месо и бг традиции и изброяваШе според бг религиозни оби4аи на българина едно време му се е събирало да яде не пове4е от 80 дена в годината месо. Може би това е една от при4ините да са били здрави наШите баби и дядовци.

хайде успеШно плодуване на вси4ки
Виж целия пост
# 526
Айде 4 ден!!!Не мога да повярвам,честно.Точно аз,която ядях по 5 филий на ядене Rolling EyesСнощи правих пил. пържолки с гъби на тиган,дъвках и давах на малката,усетих глад,и то ЯК глад SickЕ,глътнах някоя и друга лигичка и това е.Мъжа ми не можа да повярва.Много съм горда от себе си,момичета,просто съм желязна! LaughingИ аз много не спортувам,да не кажа хич,но целта ми не са толкова килата,колкото да регулирам здравословните проблеми.А ако сваля и кила -ехеее супер bowuuСнощи си изкарах любими дрешки и якенца и си помечтах пак да се напъхам в тях.Мисля ,че ми подейства... стимулиращо да  не спирам.Цвети,заедно сме почнали значи,и съвсем случайно мъжо е от Плевен GrinningДръжте се момичета,още 6 дена Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 527
Здравейте, мили маДами!  Simple Smile

И вчера удържах фронта, а днес мисля да съм само на фрешове, заради .... http://www.zemianazaem.com/soul_body/%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0 … 0%B0%D0%B7%D0%B8/   Whistling
gery_to , успокои ме в известен смисъл, защото аз очаквах прилив на сили, а последните два дни ми е доста вяло и заспало, като зомби в кома съм....поради същата причина два дни не съм се качвала на   newsm39, ама гледам да шавам и си правя разходчици  Mr. Green Поздрави за чудесните резултати  Hug
tsvetomirкa, за по-добри резултати, откъм свалени кг, на ден се препоръчва 1л. мед, ако е възможно да го ограничиш де, така че това със свършилия мед е добре дошло за теб.... Аз например не обичам да пия чай, ама никак, и се ограничавам с по 1 на ден....  Blush Отосно рибата и  захранването, в него са включени други белтъчини, ако не се лъжа имаше тофу и ядки, така че след края му без проблем можеш да я включиш....В захранването на Л.Ковачева, на 8 ден мисля имаше включени мляко, сирене и пр.....
И аз много обичам рибка.....и поне за сега след като се захраня не мисля да се лишавам от нея. Основната причина, която се изтъква против рибата и морските храни е, че те съдържат високи нива на примеси на промишлени и екологични замърсители, следи от пестициди, живак и нз кво си още.....

Хубав ден на всички и мноооого усмивки!  Simple Smile
Виж целия пост
# 528
P.S.

Мисля си, че няма да е зле да има една темичка за това кой как се храни след захранване, какви манджички си прави (да обогатим темичката с природосъобразни рецепти), задържа ли постигнатите резултати и пр..... на гладен човек му дай само за ядене да мисли  Joy hahaha Joy
Всеки стиска зъби и се мотивира да гладува 5, 10... или там колко си е намислил дни, ама след тва като му отпусне  края, попада във все същия затворен кръг  #2gunfire

Това като идея от мен  newsm78
Виж целия пост
# 529
Здравейте,

присъединявам се и аз към Вас. Днес Петък 13 Laughing ми е 4 ден. Много ми се спи, а трябва да се бачка. Но понеже е Петък днеска по-раничко ще си тръгна, така, че ще издържа някак си. Искам да Ви попитам нещо много важно тези, които имате повече опит. Трябва да вземам заради висок холестерол по половинка хапче всяка вечер. Честно не мога да си представя как мога да вземам хапчета и да гладувам. Обадих се на клиниката на Др.Емилова, която скоро искам да посетя, но по телефона секретарката само ми каза, че мога да вземам хапчета по принцип, но точно кои и по колко трябвало техните специалисти да ме видят. Това означава, че гладуването в клиниката не изхвърля лекарства.

Какво ще ме посъветвате дали да изчакам да спра да гладувам или мога и сега да ги вземам.

Аз съм правила много пъти гладуването и се чувствам страхотно и успявам лесно да задържа килограмите. Трудно е само започването.... Проблемът при мене е стресът, който винаги ме праща в графата дебели, без да ям много просто спира да ми работи правилно метаболизма.

Поздрави на всички гладуващи... Ще сме Новогодишните Снежанки нали...
Виж целия пост
# 530
P.S.

Мисля си, че няма да е зле да има една темичка за това кой как се храни след захранване, какви манджички си прави (да обогатим темичката с природосъобразни рецепти), задържа ли постигнатите резултати и пр..... на гладен човек му дай само за ядене да мисли  Joy hahaha Joy
Всеки стиска зъби и се мотивира да гладува 5, 10... или там колко си е намислил дни, ама след тва като му отпусне  края, попада във все същия затворен кръг  #2gunfire

Това като идея от мен  newsm78

Заповядай Манка  Peace

Природосъобразно хранене - рецепти 1

Jule, преди като си гладувала как си пила лекарствата? И наистина трябва да се консултираШ с лекар. А и не е съвсем пълен глад, хапват се плод4ета.
Виж целия пост
# 531
Здравейте,гладуващи! HugДнес ми е 5 ден,качих се на кантара преди малко-4 кила съм надолу bowuuДе що имах болежка преди и сега,всичко ми се обади,и някоя и друга пъпка ми излезе SickСнощи ме налегна глад ,но се траеше,не беше зверски.Чета ви за меда какво пишете...аз като огладнея,хапвам малка лъжичка мед и ми отминава,но съм с ниска кръвна захар и това го имам за оправдание EmbarassedВчера и днес правих разходки по 5 км.,нормално вървене,защото съм мързелива и хич не ми се спортува. newsm78Моята цел е 10 дена да изкарам ,но... да видим!Снежанки ще сме,само трябва да устискаме и после да не се връщаме към старото плюскане Mr. GreenУспех на плодуващите  и пишете резултатите за да се мотивираме взаимно Peace
Виж целия пост
# 532
Добра ви вечер!  Simple Smile
Къде са се изпокрили всички днес.....  newsm78 дано да не прегрешавате нещо, че  #2gunfire  Wink
Днес я карах на фрешчета сутринта и сега ананас  Simple Smile днес спорта ми беше яко ходене  Mr. Green Като награда успешните 5 дни си подарих процедурка за лице и масажче  Mr. Green така де трябва да се самомотивираме  Peace
Jule , каквото и да ти кажем за лекарствата  ще е най-малкото несериозно. По-добре е да се консултираш с лекар, който има опит в плодуването. Ако си от София мисля, че и двама от т.нар. "ученици" или последователи на Л.Ковачева дават консултации - д-р Гайдурков и д-р Вергивия Георгиева.... и това е варант някакъв newsm78
gery_to, тази темичка я знам, точа и лиги за след захранване  Joy, но тя не е отчетна.....както и да е...
Безаварийно плодуване на всички и високи резултати!  Hug
Виж целия пост
# 533
Здравейте плодчета  Hug

Добре дошли от мен на новите плодоранки и поздравления за успехите Ви  Hug

От утре ще правя опити за едно кратко 5 дневно на първо време плодуване  Peace
Виж целия пост
# 534
Здравейте, милички Hug
Преди няколко дни се пробвах и не успях да започна, но от днес твърдо съм с вас, още повече че от днес започват и Коледните пости, така че нямам вече извинение да продължа да тъпча както досега Embarassed На сватба съм след две седмици, още повече че съм и кума и срам, на нищо не приличам, мъжа ми само ме кара да ходим да ми купува дрехи за сватбата, че не остана време, какви дрехи, то нищо не ми стои  Confusedот днес  обаче смятам да направя 15дни поне на плодове, хващам се в ръце, заедно ще успеем  Praynig
Миранди, хайде заедно, миличка, ще се радвам на компанията ти да направим заедно едно плодуване Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 535
Къде се загубихте всички? Rolling EyesВиждам ,че се включват и нови мами-успех!Днес ми е 6 ден Heart Eyes,почна да ме боли една глава...и страшно се опъпчих ShockedВече съм гладна,опитвам се да не мисля за това и да се занимавам с други неща,за да не се изкушавам.Най-трудно е когато готвя и на вечеря-другите ядат а аз гледам Twisted EvilПродължавам с разходките,но много ми се разтреперват краката по някое време SadКато цяло днес ми е вяло и отпаднало и...ГЛАДНО EmbarassedНякой знае ли след края на глада и захранването,кога пак може да се гладува?
Виж целия пост
# 536
Здравейте на всички гладуващи и слабеещи:)

Благодаря Ви за отговорите. Не живея в София, аз съм в чужбина. Gery-to, аз никога в живота ми не ми се е налагало да вземам лекарства, даже и като боледувам от грип гледам да не вземам лекарства, но понякога наистина се налага:( Така, че когато съм гладувала винаги е било за килограми, не за болести. Но остаряваме и постепенно разбираме как почваме да се износваме...

Утре ще ми е 7ми ден. Аз да Ви се похваля бях на гости Събота и Неделя и не прегреших (или така си мисля....)... но то и толкова много голям избор имаше на плодове специално заради мен:)) Казвам така си мисля, защото си позволих да ям печена тиква... незнам това може ли да се сметне за плод... Странно обаче не съм отслабнала тези дни. Нещо много бързо съм навлязла в плато. Обикновенно първите 7 дни свалям 6-7 кг и чак тогава влизам в плато. И вчера и днес направих по 5-6 км ходене.

Вие как я карате.
Виж целия пост
# 537
Моя предишен опит с тази диета е противоречив - отслабнах за около 10 дни с 8кг., които впоследствие си възстанових, че и малко отгоре, но не го отдавам на точно тази диета - случва се с всяка диета, с която свалям, ако после си почна старата песен.
точно от диетата чай+плодове е  , сега пак ще  качиш килограмите , та и отгоре ,
от тази диета тялото става като изстискана гъба ( домакинска ) и след това попива всичко обратно ,
освен това се намразват плодовете и чая  след нея ...
въобще не я препоръчвам , въобще , за 1-2 дена може и да става , но за седмици наред - не ...
Виж целия пост
# 538
точно от диетата чай+плодове е  , сега пак ще  качиш килограмите , та и отгоре ,
от тази диета тялото става като изстискана гъба ( домакинска ) и след това попива всичко обратно ,
освен това се намразват плодовете и чая  след нея ...
въобще не я препоръчвам , въобще , за 1-2 дена може и да става , но за седмици наред - не ...

Нито съм била като изстискана гъба, нито съм намразила плодовете...така че всеки сам да си преценява какво да прави. Не е качила килограми от диетата, а от лакомия. И на мен ми се е случвало, но не съм казала, че е от това...аз като се тъпча като прасе и после диетата ми била виновна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 539
Моя предишен опит с тази диета е противоречив - отслабнах за около 10 дни с 8кг., които впоследствие си възстанових, че и малко отгоре, но не го отдавам на точно тази диета - случва се с всяка диета, с която свалям, ако после си почна старата песен.
точно от диетата чай+плодове е  , сега пак ще  качиш килограмите , та и отгоре ,
от тази диета тялото става като изстискана гъба ( домакинска ) и след това попива всичко обратно ,
освен това се намразват плодовете и чая  след нея ...
въобще не я препоръчвам , въобще , за 1-2 дена може и да става , но за седмици наред - не ...
Това важи за абсолютно всяка диета, ако си продължиш да се храниш както преди диетата ефекта на "гъбата", както си се изразила, е повече от сигурен  Sly.Аз като един ветеран в диетите мога да кажа, че не е измислена такава диета, при която да си свалиш наднормениге кила и да се тъпчеш отново без да качиш, ако знаеш такава казвай  Mr. Green
Аз също свалих и после си качих сваленото с много труд, но това съм го правила вече няколко пъти и то с различни диети  Laughingнадявам се сега да успея, смятам да комбинирам и с детокс на 2.12, още повече, че търся и пречистване, а не само диета, в моя случай комбинирам с постите, така че, както е казала оффф, всеки има нещо в главата, да прочете, да реши и да прави каквото ще Tired
ooofff, здравей, миличка, пролетта правихме заедно един курс на плодове, не знам дали ме помниш, аз те помня, кажи как си, задържаш ли постигнатото Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия