Feеl Unique вече доставя и в България!

  • 50 615
  • 742
# 660
Моля ви,дайте код за отстъпка,искам да поръчам 1 Million  на Пако Рабан!
Виж целия пост
# 661
Code:  XMAS2009 - намаление 5%

Валиден до 16/12 за поръчки над 30 паунда.

Code:  XMAS 2009 - намаление 5%

Валиден до 12/12 за поръчки над 30 паунда.
Виж целия пост
# 662
Напоследък как идват поръчките. Имам ли шанс да дойде до Коледа-НГ?   bouquet
Виж целия пост
# 663
Както писах в една друга тема сутринта, служителките за цяла България в разменна митница били само 8 /осем!!!/ броя. И се побърквали от онлайн поръчки. Заринати били. Е кой им е виновен на БГ пощи?  newsm78 Ние ли? Или Коледата?

Току-що получих мейл, че последната дата за поръчки е 09/12/2009 до Европа. Значи и за нас важи. Честито на печелившите! Великобританците пак са с преференции ...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 664
Здравейте! Имам няколко поръчки от тук и досега не съм имала проблем.Сега обаче на последна стъпка ми дава ето това:NOTAUTHED : 2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Please ensure you have entered your correct billing address and card details.
Данните са същите като преди,от банката казват,че няма проблем.Какво би могло да е newsm78?
Виж целия пост
# 665
Здравейте! Имам няколко поръчки от тук и досега не съм имала проблем.Сега обаче на последна стъпка ми дава ето това:NOTAUTHED : 2000 : The Authorisation was Declined by the bank.

Please ensure you have entered your correct billing address and card details.
Данните са същите като преди,от банката казват,че няма проблем.Какво би могло да е newsm78?

От много поръчки, най-вероятно им се е бъгнало нещо
Виж целия пост
# 666

Току-що получих мейл, че последната дата за поръчки е 09/12/2009 до Европа. Значи и за нас важи. Честито на печелившите! Великобританците пак са с преференции ...  Twisted Evil
Shocked Rolling Eyes Е,аз тъкмо се засилих и от тук да пусна една пробна поръчица да видя какви са нещата,пък то...Демек и от този сайт ли ни резнаха  ooooh!

Дааа,видях,че наистина е заради празниците  Whistling
Виж целия пост
# 667

Току-що получих мейл, че последната дата за поръчки е 09/12/2009 до Европа. Значи и за нас важи. Честито на печелившите! Великобританците пак са с преференции ...  Twisted Evil
Shocked Rolling Eyes Е,аз тъкмо се засилих и от тук да пусна една пробна поръчица да видя какви са нещата,пък то...Демек и от този сайт ли ни резнаха  ooooh!
Заради празниците е сигурно.
Виж целия пост
# 668
до днес ли е последния срок за поръчка ?
Виж целия пост
# 669
преди малко пуснах поръчката,нямаше проблем със сайта.Получих потвърждение от банката,че мина плащането.И от Feеl Unique получих подтвърдителен имейл.
Виж целия пост
# 670
до днес ли е последния срок за поръчка ?
Да .
Трябва да си взема маска и балсам за третирана коса  това ползвал ли го е някой?
Виж целия пост
# 671
Има ли смисъл вече да пускам поръчка?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 672
Има ли смисъл вече да пускам поръчка?  Rolling Eyes

Действайтееее, Англия е 2 часа назад, сменяте датата на компа - току що пуснах!  newsm44
Виж целия пост
# 673
Има ли смисъл вече да пускам поръчка?  Rolling Eyes

Действайтееее, Англия е 2 часа назад, сменяте датата на компа - току що пуснах!  newsm44

Ей, умното си е умно, при първа възможност кафето от мен да знаеш  Mr. Green
Виж целия пост
# 674
 ooooh! Май никой не чете какво точно пише: Last oder date for Christmas delivery. Според мен това означава, че поръчките, пуснати до 09.12. могат да пристигнат преди Коледа. След тази дата те просто не могат да ви направят коледен подарък - поръчката ви ще пристигне по-късно, но това съвсем не означава, че след 09.12. от сайта спират работа Naughty Мисля, че поръчка ще можете да пуснете и на 24, и на 25 и на 31.12., както и на всяка друга дата - въпросът вече е кога ще бъдат приети, обработени и шипнати Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия