

за пълен работен ден . Няма да се откажа да опитвам разбира се ,но ме хваща бяс само като си го помисля .А съм опитвала и да запо4на като обикновена магазинерка например(там запл е по високо) Щом разберат че си вишист и кандидатстваш за такава работа -веднага те отсвирват по две причини според работодателите цитирам.. или си некадърен по специалността си или си търсиш временна работа докато си намериш по специалността )
за пълен работен ден . Няма да се откажа да опитвам разбира се ,но ме хваща бяс само като си го помисля .А съм опитвала и да запо4на като обикновена магазинерка например(там запл е по високо) Щом разберат че си вишист и кандидатстваш за такава работа -веднага те отсвирват по две причини според работодателите цитирам.. или си некадърен по специалността си или си търсиш временна работа докато си намериш по специалността )





Препоръчани теми