Идеи за Бизнес 4

  • 126 477
  • 898
# 375
И аз се интересувам от магазин за детски дрешки и обувки.Първоначална сума за зареждане..и  т.н..От 2 години наблюдавам един магазин в комплекса и собственичката му..Вече откри 3 магазина за 2 години..неголеми ,но добре заредени..
за оборудване и добро първо зареждане под 20 000лв за неголям магазин  няма да ти излезе
Виж целия пост
# 376
Благодаря..Аз предпополагах към 15-16 000..Близо съм била..
Виж целия пост
# 377
Здравейте момичета. Имам молба към мамите, които имат магазин за дрехи втора употреба тъй като и аз смятам да си открия такъв. Можете ли да ме насочите към търговци на едро. Аз се свързах с една фирма във Варна и следващата седмица ще се срещна с управителя, за да видя какви дрехи точно предлагат.Цените варират от 9 - 15лв/кг. за екстра качество.Смятам да наема магазин 20 - 25 кв.Моля мамите,които вече имат действащи такива магазини да споделят опита си ако имат желание.Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 378
Ако някоя мама проявява интерес към сувенири и рисувано стъкло за магазина си познавам тук във форума една жизнерадостна мама,която прави големи красоти..Пишете ми да ви дам ника и и да се разберете.
 bouquet
Здравей Elica , постоянно обмислям  отварянето точно на магазин за сувенири , много ми е присърце , бих ли могла да те помоля да ми пратиш някои неща които да погледна.

Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 379
Нещата са на една весела мама от тук(форума)  elica676.Пускам линк на един слайд ,който тя е направила ,за да си качи там творбите http://www.slide.com/r/tKrhGt_22j9wlGdiWuhsyphyWiAQvngX
Ако ти харесат - пиши и на лични и се разберете.
Това не е реклама.Би било добре според мен ,ако се получи тук кой с каквото може да помага.
Аз ще я предупредя,че съм постнала линка без да я питам((но се и надявам ,че няма нищо против) Embarassed
Виж целия пост
# 380
Мамата да не е влюбена в Тати? Намирам удивителна прилика с жабока долу, вляво.  Simple Smile

Виж целия пост
# 381
Мамата обича жаби.На самия и аватар е едно жабче,което се привива от смях
Виж целия пост
# 382
Мамата да не е влюбена в Тати? Намирам удивителна прилика с жабока долу, вляво.  Simple Smile



Ей, минзухарче, къде търсиш под вола тайни любовни истории?  hahaha
Това ми е автопортрета бе  Joy Joy
Обаждам се, да кажа, че нямам против, че адашката ми е постнала моите неща. Засега си творя и или подарявам на близки или трупам на рафта. Ако мога да изкарам нещо от труда си-още по добре!  Grinning
Виж целия пост
# 383
Здравейте момичета. Имам молба към мамите, които имат магазин за дрехи втора употреба тъй като и аз смятам да си открия такъв. Можете ли да ме насочите към търговци на едро. Аз се свързах с една фирма във Варна и следващата седмица ще се срещна с управителя, за да видя какви дрехи точно предлагат.Цените варират от 9 - 15лв/кг. за екстра качество.Смятам да наема магазин 20 - 25 кв.Моля мамите,които вече имат действащи такива магазини да споделят опита си ако имат желание.Благодаря Ви предварително.




Звучи интересно,а тази квадратура достатъчна ли е, обикновено тези магазини са големички. Във Варна ли ще бъде магазина ти? Общо взето магазините, които са нацелили добър доставчик, не си го издават току така. Можеш да пробваш по метода на изключването, харесваш си от интернет различни фирми, купуваш по малко (минимума,който продават),и ако ти допада, пак. Успех!
Виж целия пост
# 384
Здравейте момичета. Имам молба към мамите, които имат магазин за дрехи втора употреба тъй като и аз смятам да си открия такъв. Можете ли да ме насочите към търговци на едро. Аз се свързах с една фирма във Варна и следващата седмица ще се срещна с управителя, за да видя какви дрехи точно предлагат.Цените варират от 9 - 15лв/кг. за екстра качество.Смятам да наема магазин 20 - 25 кв.Моля мамите,които вече имат действащи такива магазини да споделят опита си ако имат желание.Благодаря Ви предварително.

9 - 15 лв. на килограм е скъпо. Ако ще правите магазин във Варна идеята е обречена на неуспех. В града има монопол на 2-3 големи вериги, които не можете да конкурирате нито по качество, нито по цена. Единственият ви шанс е да продавате по-евтино, но при доставна цена 15 лв. на килограм няма да стане. И на 25 кв. м. няма как да покажете достатъчно стока.
Виж целия пост
# 385
Точно затова се обръщам за съвет.Знам че има мами които се занимават с този бизнес.Аз съм от Русе и тук има една голяма верига с два магазина.В дните когато зареждат стока цената за кг. е 28лв. и народа купува.Незнам, просто съм в голяма чуденка.От два месеца съм без работа и ходя на интервюта от дъжд на вятър,но повече от 350лв. заплата досега не са ми предлагали.Мисля си че ако си направя такъв магазин ще си изкарвам такава заплата без да имам шев, който да е вечно недоволен от нещо.Просто проучвам в момента.
Виж целия пост
# 386
В София имаи доста малки магазини 2ра употр. Обикновенно вътре дрехите са почистени, изгладени, наредени и с цена на брой.  В квартала имаме подобен, собственичката ми е бивша колежка и често влизам да си говорим. Наблюдавам, че има постоянни клиентки, знае какво търсят и от новодошлата  стока направо им отделя в торби - ма мъжа, за децата. Мерят ги в къщи и после нещо плащат, нещо връщат. Има си продавачка, млада пенсионерка, а тя е се занимава със сортиране, гладене, нареждане на дрехите. Като се съберат доста непродаваеми дрехи ги пуска на цени 3 - 5 лв. и се отървава от тях.
Основното е, че постоянно има контакт с клиентките, изградила си е нещо като мрежа от редовни, знае кой кога и какво търси от разговори с тях. Но това е от 10 год., не става за 1 месец.
Виж целия пост
# 387
Точно по този начин си представям и аз нещата.Искам да предлагам хубави дрехи.Повечето малки магазинчета в Русе са наблъскани отгоре до долу.Закачалките са толкова сбити, че не можеш спокойно да разглеждаш,мирише ужасно,тъмни са и много не приветливи.
Виж целия пост
# 388
Точно затова се обръщам за съвет.Знам че има мами които се занимават с този бизнес.Аз съм от Русе и тук има една голяма верига с два магазина.В дните когато зареждат стока цената за кг. е 28лв. и народа купува.Незнам, просто съм в голяма чуденка.От два месеца съм без работа и ходя на интервюта от дъжд на вятър,но повече от 350лв. заплата досега не са ми предлагали.Мисля си че ако си направя такъв магазин ще си изкарвам такава заплата без да имам шев, който да е вечно недоволен от нещо.Просто проучвам в момента.


А виждала ли си около тези два магазина в странични улици и улички колко по 100 такива магазина има и както ги има,така изчезват.....за съжаление....
Виж целия пост
# 389
Стана ми интересно за магазина за втора употреба.Даже почнах и аз да се замислям сериозно за това(най малкото,моите дрехи ще ми стигнат за половин магазин Simple Smile).Все пак аз лично често си пазара от такива  магазини.За жалост не знам нищо за този вид дейност,за да бъда от помощ.знам,че РИОКОЗ имат доста изисквания.
Основното,което мога да споделя,моя позната започна с един магазин втора употреба ,но може би има 15години от както се занимава с това,а в момента има пет такива магазина!!!Като цяло мисля ,че все още може да се изкарват пари4ки от този бизнес.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия